KARLOVA VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

„Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.“

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

.
LÁSKA BABIČKOVSKÁ

KRÁSNÉ SETKÁVÁNÍ

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy.

 

JSOU CHVÍLE,KTERÉ NELZE
SLOVY VYJÁDŘIT

.
KRÁSNÉ CHVÍLE V PRAZE

.
KDYŽ NEJSOU SLYŠET BUBNY
PATNĚ NIKDO NEBUBNUJE

.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
„Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru.“
.

-
„Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit.“

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

„Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta.“

„Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš.“

.
„Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže.“

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

Jsme v každém okamžiku, činu, myšlence, tvoru i výtvoru.

Nic v našem životě není náhodné a nic nezávisí na druhých, ale pouze na nás

 

Jednoho dne se probudíš a zjistíš, že už ti nezůstal žádný čas na to, abys dělala věci, které si vždy dělat chtěla

Všímejte si krásy kolem vás. Život je plný zázraků.

"Příčiny zranění by se neměli odkrýt dříve, než jsou rány zahojeny. "


»

Jak vidím den 7.11.2017 - LÁSKA NEBO NENÁVIST,NIC MEZI TÍM

Venuše přechází v úterý do znamení Štíra a tady se jí moc nedaří,zrovna v neděli jsem to vysvětlovala svým žákům na kurzu.No raději popíši co se může dít a čemu se,když budete pozorní můžete vyhnout.
Citové vydírání je forma manipulace a to je právě v náplni práce Venuše ve znamení Štíra.Samozřejmě, že takto mohou vydírat i muži i žen. Výčitky, obviňování, výhrůžky… Touto formou komunikace se žena v muži ,nebo muž v ženě snaží vyvolat strach a pocity viny. Snaží se vytvořit dojem, že je muž,nebo žena zavázán plnit jejich požadavky (mnohdy i nereálné), a vyvolat v nich pocit viny, když tyto závazky neplní.
Znamení Štíra může také Venuši donutit k ponižování a aroganci,která je často nástrojem nezralých mužů a žen, kteří v partnerském vztahu neumí uřídit své ego. Ženu,nebo muže berou jako slabší, mají tendence se nad ně povyšovat a cítit se tak silnější. Partner, který partnera ponižuje, je ve skutečnosti velmi slabý, a právě proto potřebuje ponižování druhých ke svému životu. Jeho partner je mnohdy první „na ráně“.
Další co se může až do 1 prosince ( Venuše ve znamení Štíra ) dít je obviňování ... obviňování partnera za vlastní nedostatky či neúspěchy. Takový partner si není schopen připustit své nedostatky nebo neschopnost a ze všeho viní svého partnera.
Jak z toho ven? Váš partner není ve vztahu lepší nebo důležitější než vy, i když se tak chová. Uvědomte si, že veškerá jeho arogance je projevem slabosti, nikoli síly.
Stanovte si jasnou mez, co jste ve vztahu ochotni ještě tolerovat a co již není únosné. Za hranicí je již fyzická agrese, psychický dlouhodobý a opakovaný teror, vyhrožování.
Když vás partner ponižuje, nesnažte se obhajovat, nechovejte se jako oběť. Nic jste neprovedli, a pokud jste skutečně udělali chybu, nezasloužíte si za to být pranýřovaní. Pokud vás druhý ponižuje, sdělte mu, že vás takové chování ponižuje a že je vám to nepříjemné. V lepším případě se váš partner trochu zastydí a uvědomí si, jak se chová.
Pokud se necháváte ponižovat dlouhodobě, je to také informace o vás, že si sami sebe nevážíte a musíte pracovat zejména vy na respektu k sobě samým..... prostě se připravte,že Venuše ve znamení Štíra vytáhne vše a pokud nezažíváte nic z toho co jsem napsala výše,tak si jistě budete užívat krásné sexuální zemětřesení,jelikož vaše touhy budou k nezastavení :-) a to je další nabídka toho jak se může chovat Venuše ve Štíru,myslím,že o mnoho příjemější :-)
.
Přeji také vše nejlepší těm,kteří mají dnes narozeniny 

Krásný den přeje Eva

Luna je v Raku a mohou nás potrápit -
žaludek, hruď, plíce, játra, trávení, žluč, žlázy s vnitřní sekrecí, mléčné žlázy
Operační zákroky ....ANO, kromě uvedených částí těl
Doporučení : péče o dekolt a poprsí, nemýt vlasy
.
Nezapomínejte prosím,že denní předpovědi jsou momentální probíhající aspekty na nebi a platí všeobecně,nemůžete je tedy praktikovat na svůj vlastní radixový horoskop při zrození.
.
Upozornění:
Text na této stránce ,horoskop včetně upozornění a zdroje je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat nekomerčním
způsobem.

.

Fotka uživatele Eva Matulová.