.
.
 
 
 
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

„Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.“

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

„Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit.“

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo.

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy.

.

.

 

 

ČLOVĚK STOJÍCÍ NA VRCHOLU HORY,
TAM NESPADL

 ?? ?? ??

NÁVŠTĚVNOST

.BÝT ŽENOU JE VÝSADA
 
 
?? ??
 
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
 
.
„Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš.“
 
 

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 

.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli.
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být!
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
„Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru.“
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

„Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta.“

.
„Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže.“

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

.

 

 


Úvod » 2020 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

2020 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

.

CO NÁS ČEKÁ V ROCE 2020

 

Je tady nové desetiletí!

Spousta toho, co se odehraje v roce 2020, bude určovat nadcházející desetiletí, zejména na globální úrovni, a my všichni jsme nápomocni

v posunu, který se pomalu rozvíjí.

 

Spojení Saturn Pluto (a Jupiter)

 

Největší setkání, které se má uskutečnit v roce 2020.

Saturn a Pluto se scházejí přibližně každých 35–38 let (naposledy v roce 1982 ), ale nikdo z nás, který dnes žije, toto setkání nezažil v Kozorohu a nikdo z nás už také nezažije.

Jedná se o vzácnou, velkou energii, která bude skutečně klíčovým hráčem po celý rok 2020 i  dalších deset let.

Zatímco Saturn a Pluto se navzájem spojí 12. ledna 2020 a  budou tancovat vesmírnou oblohou později se k nim připojí i Jupiter!

I když má tato energie mnoho vrstev, například jako, (otřesy,rozvrat,transformaci,znovuzrození,moc,hloubku ) lze ji shrnout jednoduše jako přestavbu, to vše přináší nejprve destrukci a potřebu přestavět, aby se mohla vytvořit nový svět.

Je pravděpodobné, že toto „zničení a přestavba“ bude probíhat v oblastech souvisejících s Kozorohem, které zahrnují vládu, velký byznys, ekonomiku a bankovnictví,nicméně si musíme uvědomit,že v opozici,tedy naproti Kozoroha je znamení Raka,takže se to zcela jistě dotkne i rodin a rodné hroudy.

Tato energie může také přinést boj o moc a posun moci.

Přítomnost Jupitera může také pomoci vytvořit začátek nového paradigmatu (vzorece myšlení ), kde změníme to, čeho  si vážíme jako společnost.

Jedná se o velkou transformační energii a bude zajímavé sledovat, jak se chová v průběhu roku a dokonce i v novém desetiletí.

I když tato energie je něco, co pociťujeme většinou na globální,nebo kolektivní úrovni, můžeme vidět věci zrcadlené i v našich vlastních životech.Cítíme potřebu znovu vybudovat oblasti, které již nejsou v souladu s tím, kam chceme dál vkládat svoji energii a dokonce i moc.

Saturn, Pluto a Jupiter zůstanou po většinu roku v Kozorohu. Tato silná energie Kozoroha znamená, že budeme všichni povzbuzováni k tomu, abychom zůstali uzemnění a soustředili se na skutečné budování a vytváření něčeho, co je hmatatelné.

 

Saturn se přestěhuje do Vodnáře

 

Zatímco Saturn bude po většinu roku v Kozorohu, také se krátce ponoří do Vodnáře.

To je další velký posun, který se bude cítit, protože Saturn byl v Kozorohu posledních 2,5 let. Když Saturn vstoupí do nového znamení, přinese nám vždy novou energii a nový soubor lekcí, se kterými budeme všichni opět pracovat.

Saturn se už pomalu připravuje na tento přechod a my budeme vedeni k tomu, abychom uzavřeli karmické lekce, se kterými jsme v posledních 2,5 letech setkávali.

Dobrou zprávou je, že když Saturn přechází vždy ze znamení,kde strávil tolik času, má sklon zanechávat "dárek"  a to jako odměnu za veškerou naši tvrdou práci. Tak přece jen malá radůstka nakonec :-) 

Saturn krátce vstoupí do Vodnáře 22. března 2020, ale o několik měsíců později odejde opět do znamení Kozoroha. 17. prosince 2020 se přesune zpět do Vodnáře, kde zůstane dalších 2,5 roku.

Zajímavé je, že se Jupiter také přestěhuje do Vodnáře o několik dní později a to

19. prosince 2020.

 

Retrogradní planety

 

Další významnou událostí v roce 2020 je počet retrográd, které máme!

Merkur bude retrográdní jako obvykle, stejně jako vnější planety (Jupiter, Saturn, Neptun, Uran a Pluto), ale letos máme retrográdní také Venuši a Mars, k čemuž dochází pouze jednou za 2 až 2,5 roku.

Mít obě tyto planety retrográdní ve stejném roce zpomalí energii a může způsobit, že se nám budou věci zdát trochu pomalé. Význam retrográdních planet nám dává šanci vrátit se a integrovat změny, které máme,tak věřím,že to všichni zvládneme..

Venuše bude retrográdní od 12. května do 24. června.

Mars od 9. září do 13. listopadu.

 

 

Je třeba si povšimnout i karmické numerologie.

 

Rok 2020 znamená já a ten druhý,tak na to nezapomínejte a nemyslete si,že je možné žít tento rok jen sami pro sebe, pokud by jste to tak chtěli,tak si buďte jistí,že vás letošní karmický rok zastaví.

Rok 2020 je také v numerologii číslem 4 , což je číslo, které představuje návrat domů a tyto energie budeme cítit po celý rok.

Rok 2020 je také velkým rokem posunů, ale tyto posuny pro nás znamenají potenciál k tomu, abychom se zaměřili výš, zasnili se a posunuli směr světa na novou úroveň.

Jsme vedeni k přechodu k vyššímu vědomí a nalezení nové definice toho, co je úspěch,štěstí a láska, co skutečně znamenají, a to nejen na individuální úrovni, ale také na globální úrovni.

Rok 2020 je dokonalým rokem k uskutečnění uskutečnitelných cílů a převzetí odpovědnosti za život, který chcete žít,protože energie planet vibruje na vyšší úrovni.

Všichni máme v ruce štětec a malujeme svět pro další generace.

 

Je nutno si také povšimnout čínského horoskopu .

 

Aktuálním rokem dle čínského horoskopu je KRYSA. Své působení podle čínského horoskopu Krysa začne 25. ledna 2020, svou vládu pak zakončí 11. února roku 2021.

Podíváme se na to, jak se zaměření roku Krysy projeví u všech dvanácti znamení čínského zvěrokruhu a jaké výzvy, naděje či úskalí tento rok přináší pro každého z nás. O obecné a celkové charakteristice roku Krysy si povíme až po astrologickém pohledu na rok 2020. 

 

Beran 2020 
 

Slunce vstupuje do znamení Berana v roce 2020 20. března ve 4:49 a odstartuje nám jaro a nový astrologický rok.

Opouští pak Berana 19. dubna v 15:45 SEČ.

Berani patří ke znamením, kterým se v průběhu roku 2020 začne obtížné období proměňovat na úspěšné. Stane se tak až koncem roku, kdy Jupiter i Saturn opustí pro Berany nepříjemné znamení Kozoroha a obě planety jim budou nápomocny ze znamení Vodnáře. Jen Pluto ještě potrápí další skupinku Beranů.

V průběhu roku, od poloviny října do začátku listopadu, se mohou objevit problémy ve vztahu v oblasti intimity. Věnujte se více partnerovi. To vám může pomoci znovu se přiblížit. Berte závazky vážně. Je to také vhodný čas znovu se spojit s někým z minulosti.

Venuše, planeta lásky, bude retrográdní od poloviny května do června, a to ve vašem komunikačním sektoru. To může vést k problémům s komunikací ve vašich vztazích, které musíte řešit, a možná budete muset pracovat na změně způsobu, jakým se vyjadřujete, a trávit více času nasloucháním. Mluvit o lidech vám nepomůže. Udržujte svou mysl otevřenou a absorbujte to, co říkají.

 

Kariéra bude pravděpodobně vaším velkým zaměřením. 

Možná budete cítit, že potřebujete změnit svůj přístup k nakládání s penězi, nebo najít nové způsoby, jak vydělat peníze. Peníze mohou přicházet rychle a nečekaně a stejně tak rychle a nečekaně mizet. Je dobré mít úspory na deštivé dny! Pokud budete jednat impulzivně, může to způsobit problémy.

 

Merkur ve vašem domácím a rodinném sektoru je retrográdní od poloviny června do poloviny července, a to by pro vás mohlo znamenat některé výzvy. Může být vhodný čas znovu se spojit s rodinou, kterou jste nějakou dobu neviděli.

 

Můžete zlepšit emoční vztahy, které máte s rodinou, nebo s lidmi, které považujete za rodinu, a cítit se vzdálenější vůči lidem s kterými nesouzníte, včetně lidí v rodině.


Neptun zůstává ve znamení Ryb, znamení které vládne i podvědomí.  Čím více se zbavíte nepotřebného, tím více potřebného můžete najít.

 

Velkou výhrou pro Berany v roce 2020 je, že váš vládce, Mars stráví téměř celou druhou polovinu roku ve vašem znamení (červenec a další). Možná budete v roce 2020 pociťovat nějakou mimořádně vysokou energii díky na Marsu. Budete muset řešit i otázky ohledně impulzivity, netrpělivosti, frustrace..

Během retrográdního procesu se můžete cítit také podrážděné.

Pokud máte problémy s hněvem, není pravděpodobné, že by odešel sám!

Teď je čas se s ním vypořádat. Také bych doporučovala pracovat na tom, abyste byli více ohleduplní a přemýšleli více i o jiných lidech.
.

Mars se stěhuje na začátku roku do poloviny února do vašeho intimního sektoru a to vám může pomoci soustředit se na posílení emocionálních vazeb s blízkými.

Vztahy můžete brát mnohem vážněji a budete chtít cítit blízkost toho druhého.Ve druhé polovině října bude Merkur ve vaší oblasti vztahů retrográdní (zdá se, že se budete vracet a do vztahů a dávat ještě jisté něco do pořádku). Možná budete muset pracovat na tom, abyste byli více slušní a viděli situace ve kterých je potřeba udržovat mír, kompromisy, nebo přijít na poloviční cestu.

 
 
 
Následující tabulka ukazuje vnější planety a další body
ve vztahu k vašemu znamení.
 
 
 

Jupiter = štěstí , sebevědomí, expanze, růst, naděje, zlepšení, duch

Saturn = omezení, struktura, jednoduchost, realismus

Uran = inovace, vzrušení, neklid, vzpoura, změna

Neptun = inspirace , duch, zmatek, rozpuštění, osvícení

Pluto = otřesy,rozvrat,transformaci,znovuzrození,moc,hloubku

Chiron = zranitelnost, moudrost, uzdravení , celistvost, neshoda

Severní uzel = životní lekce, růst , zlepšení, výzva

 

Jak je patrné z výše uvedené tabulky, existuje pro Berany v roce 2020 skutečná kombinace náročných, harmonických a neutrálních vlivů, což naznačuje období některých změn a narušení, jakož i podporu a harmonii. Můžete se cítit trochu náročnější než obvykle. V roce 2020 je pro vás velmi důležité najít způsoby, jak uvolnit stres a napětí.

 
 
Býk 2020
 

Slunce vstupuje do znamení Býka  v roce 2020 19. dubna v 15:45 SEČ a vystoupí 20. května ve 14:49 SEČ.

 

Rok 2020 je pro Býky dobrým rokem, ale ke konci roku 2020 to začne být trochu složitější. Nepřízeň Jupiteru ustojí, obvykle to znamená nejvýše nepříjemnosti a ty nemají příliš dlouhého trvání.

Saturn už je tvrdší oříšek a jeho nepřízeň znamená životní krize a zkoušky. V roce 2020 zasáhne jen malou skupinku Býků ze začátku znamení, bohužel jsou tou dobou Vánoce, tak to bude citelnější. V průběhu času si samozřejmě posvítí na všechny. Na vrtkavé štěstí vlivem příznivého Uranu bych moc nesázela.

 

Neptun sice stále pomáhá Býkům ladit city i sociální cítění, ale vydrží to jen do roku 2023. Pluto zůstane přítelem Býků, ale i tomu vyprší čas v roce 2024. Býci, dokončete ve svých hmotných záležitostech vše. Naučte se urychleně skromnosti v požitcích a připravte se, po překonání Vaší hvězdami plánované životní krize, na duševní a duchovní rozvoj, bude to přirozená kompenzace předchozího tvrdého materialismu.

Váš vládce, Venuše, bude ve vašem peněžním sektoru v období od května do června retrográdní, což by mohlo přinést některé finanční potíže, kterým musíte čelit. Pokuste se dát nějaké peníze bokem, než se to přežene.

Zůstaňte bdělí ohledně svých výdajů a sledujte každou korunu během retrográdního procesu, jinak byste mohli zjistit, že peníze mizí a vy nevíte kam.

Merkur bude ve vašem pracovním sektoru krátce retrográdní do konce října a začátku listopadu. Je to asi jen týden, ale možná se budete muset vypořádat s nějakou pracovní výzvou. Pokuste se věnovat pozornost detailům, protože je lze snadno přehlédnout.

Mars vstupuje do vaší kariéry od dubna do poloviny května. To může být skvělá energie pro stanovení dlouhodobých cílů a jejich dosažení. Musíte dělat věci správným způsobem a ze správných důvodů, pokud tak učiníte, můžete udělat velké kroky.

 

Merkur je retrográdní v sektoru vládnoucím vašemu bezprostřednímu prostředí od poloviny června do poloviny července a možná budete muset řešit některé problémy ve věcech ve vašem sousedství, škole.

Možná budete muset pracovat na nalezení jiného způsobu vyjádření sebe sama a být lepším posluchačem ostatních.

Rok 2020 vám může přinést energii k dalšímu učení, k výuce znalostí, které máte, nebo k rozšíření vaší mysli jinými způsoby. Může nastat také vhodný čas vrátit se do školy.

Mars bude upozorňovat na staré problémy z minulosti, na podvědomé problémy a možná se budete muset na nějaký čas od všeho toho příliš vyčerpávajícího obrátit  dovnitř sebe. Druhá polovina roku je pravděpodobně ta, kde musíte pustit nějaké  zavazadlo a jít bez něho dál.

Neptun zůstává ve znamení Ryb po celý rok, a to vám může přinést více duchovních kontaktů s přáteli. Můžete se cítit silněji propojeni s vaší individualitou a duchovním já. 

Uran zůstává ve vašem znamení první celý kalendářní rok.

To vás může více zaměřit na změny a na to, co chcete ve svém životě změnit jinými nekonvenčními způsoby. Můžete být více individuální, vynalézavější a originální a můžete pracovat na změně některých částí sebe, nebo svého života.

Je čas převzít odpovědnost.

Můžete také nahradit staré způsoby vidění života novými názory, přístupy a vizemi.

Ti z vás, kteří se narodili před 2. květnem, cítí dopad Uranu nejvíce v roce 2020.

 
Následující tabulka ukazuje vnější planety a další body
ve vztahu k vašemu znamení.
 
 

 

Jupiter = štěstí , sebevědomí, expanze, růst, naděje, zlepšení, duch

Saturn = omezení, struktura, jednoduchost, realismus

Uran = inovace, vzrušení, neklid, vzpoura, změna

Neptun = inspirace , duch, zmatek, rozpuštění, osvícení

Pluto = otřesy,rozvrat,transformaci,znovuzrození,moc,hloubku

Chiron = zranitelnost, moudrost, uzdravení , celistvost, neshoda

Severní uzel = životní lekce, růst , zlepšení, výzva

 

Blíženci 2020
 

Do znamení Blíženců v roce 2020 Slunce vstupuje dne 20. května ve 14:49 a svoji pouť tímto znamením ukončí 20. června ve 22:44 SEČ.

Po většinu roku 2020 se Blížencům nic neobvyklého dít nebude. Až na nešťastníky nenápadně trpící „nejasným úsudkem“ vlivem Neptuna, kteří se narodili 6. - 12. června a mají zmatek v duši i v životě. Ovšem konec roku bude úžasný: současný vstup Jupiteru a Saturnu do Vodnáře Blížence probudí z nudy a letargie a nastartuje je ke změnám a novému řádu v životě. Pod vlivem Jupitera udělají i pár velmi šťastných rozhodnutí a životních kroků. Pozor, do konce roku se to týká jen hrstky z počátku znamení, ostatní si pěkně vystojí frontu na Jupiterovu přízeň, neboť rozděluje štěstí postupně dle dne narození.

Venuše ve vašem znamení je retrográdní ( couvá ) a tento rok naznačuje, že se učíte a posilujete sebe-lásku, a je to docela magický proces. Mohou existovat vzestupy a pády, protože je to v podstatě čas, který umožní vašemu srdci dohnat vše, co jste promeškali a ostatní u vás nenacházeli.

Venuše retrográdně ovlivní vaše znamení v polovině května až června a během této doby se můžete nepříjemně potýkat s lidmi ve vašem životě. Můžete dostávat pozornost, kterou nechcete, postrádat pozornost, kterou chcete, a musíte se vypořádat s mnoha lidmi, kteří vás jen stahují  ke špatným náladám.Ale i vy sami můžete být nepříjemní i pro ostatní, takže opatrně.

Zkuste být trpělivější k ostatním i k sobě.

Pravděpodobně budete docela líní, tvrdohlaví a sobečtí. Nepruďte a raději přemýšlejte nad tím, proč jste tak nedůtkliví.

Udělejte také čas na spánek. 

Od září do poloviny listopadu může mít vaše nevrlost dopad na vaše přátelství, skupiny, do kterých patříte. Možná budete mít více bojů s přáteli nebo ve skupinách a možná budete muset uklidnit svoji energii. Můžete tlačit příliš na pilu, jak se říká a to jen, proto, aby, jste dosáhli toho, co chcete. Možná dokonce budete chtít, aby se vaše sny splnily okamžitě, protože může chybět trpělivost. Najděte nekonvenční způsoby, jak spotřebovat vaši nespokojenou energii. 

Pokuste se vyhnout velkým zlomům, které by vás později unavily. 

Pokud máte děti, mohou být vzpurnější a budou vyžadovat více pozornosti.

 
 
Následující tabulka ukazuje vnější planety a další body
ve vztahu k vašemu znamení.
 
 
 
 
 

Jupiter = štěstí , sebevědomí, expanze, růst, naděje, zlepšení, duch

Saturn = omezení, struktura, jednoduchost, realismus

Uran = inovace, vzrušení, neklid, vzpoura, změna

Neptun = inspirace , duch, zmatek, rozpuštění, osvícení

Pluto = otřesy,rozvrat,transformaci,znovuzrození,moc,hloubku

Chiron = zranitelnost, moudrost, uzdravení , celistvost, neshoda

Severní uzel = životní lekce, růst , zlepšení, výzva

 

 
Rak 2020 
 

Slunce vstupuje do znamení Raka v roce 2020 20. června ve 22:43 a začne nám léto. Slunce opouští znamení Raka 22. července v 9:36 SEČ.

Raci prožívají poslední ze série těžkých let a koncem roku 2020 si konečně oddechnou od útlaku planet procházejících znamením Kozoroha. Intenzivně je dál zlobí již jen Pluto. Nezvyklého pomocníka získali ve vrtošivém Uranu a mnozí z nich jeho inspiraci velmi dobře zhodnotí. Konzervativnější Raky však tento neortodoxní hospodář spíše zmate a svoji ekonomickou situaci si i přes příležitosti nevylepší. Neptun i nadále vylepšuje emocionální a kulturní sféru života Raků.

 

Pravděpodobně budete muset věnovat více pozornosti ostatním ve vašem okolí a ne jen sobě. Uvědomte si, že se vše nemůže dít jen dle vašich momentálních nálad. Lidí nechtějí sdílet prostor s tím, kdo stále řeší své bolístky a nedokonalosti, mohlo by je to od vás odrazovat. Naučte se tento rok méně mluvit o sobě a zapojte do diskuzí i jiná témata, než ta, jak jste hodní a jak vás všichni využívají.

Hlavně neduste svoji majetnickou láskou ostatní.

Pokud tohle všechno v roce 2020 zvládnete, tak to být dobrý čas pro opětovné spojení s někým nebo s něčím, koho, nebo, co jste milovali.

Největší důraz na vás v roce 2020 bud kladen na vaše vztahy a lidi ve vašem životě. Můžete jim věnovat více pozornosti, pracovat na posílení vašeho závazku, více se angažovat a transformovat.

Přichází čas zamyslet se také nad tím, jak přistupujete ke vztahům. Je možné vyřešit staré problémy ve vztahu a dát mu pevnější základ. 


Mars se přesouvá do vašeho sektoru důvěrnosti od dubna do poloviny května a Saturn začíná tento sektor projíždět od dubna do června a vrací se do konce roku v prosinci spolu s Jupiterem, takže  nastane čas pracovat na svém odhodlání ve vztazích: Přichází doba k vytváření extrémně silných pout, prohloubení intimity a růstu, doba přiblížení se co nejblíže lidem, které milujete.

 

Mars je ve vašem pracovním sektoru od roku do poloviny února, tak doporučuji soustředit na to, abyste jste udělali co nejvíce práce. Můžete věnovat zvláštní pozornost organizování, vytváření seznamů.

Mars bude ve vašem kariérním sektoru retrográdní od září až do poloviny listopadu. Můžete zaznamenat neúspěchy a zpoždění, problémy s vašimi cíli a ambicemi a možná i  udělat krok zpět, vydechnout a zjistit, co chybí a co musíte udělat.

 

Merkur je retrográdní ( couvá ) od poloviny října do začátku listopadu ve vašem domácím a rodinném a dětském sektoru, takže se můžete více soustředit na záležitosti doma, s rodinou nebo s vašimi dětmi, pokud nějaké máte. Možná budete muset být otevřenější pro naslouchání vaší rodině a vypořádat se s problémy, které se objeví. Mohou zkoušet  vaši trpělivost a pravděpodobně budete muset pracovat na porozumění. Pokud máte děti, mohou být zvlášť vzpurné a možná jim budete muset věnovat mnohem více pozornosti než obvykle, i když to nechtějí. Podporujte emocionálně své blízké a snažte se nebrat si věci příliš k srdci.

 

Možná budete také bojovat s velkým přemýšlením a tady radím zmírnit vaše očekávání od všeho, s čím se setkáváte. Nemůže se vše dít tak, jak si představujete vy.

Bude pro vás mnohem lepší, když se budete učit se nové věci, sdílet své znalosti. Můžete jít do školy, nebo najít jiné způsoby učení.

Venuše bude retrográdní v sektoru vašeho podvědomí a to v polovině května a to může přinést staré problémy, které je třeba řešit a které jste pohřbili ve svém podvědomí. Možná se dozvíte o něčem, co se skrývá, nebo odhalíte nějaké tajemství. Problémy týkající se vztahů mohou zvláště upoutat pozornost a možná budete muset pracovat na propuštění některých z nich, nebo na propuštění někoho z vašeho života. Uvolnění vám může pomoci osvobodit vás.

Merkur je retrográdní ve vašem znamení od poloviny června do poloviny července, takže možná budete mít problémy s výrazem a komunikací obecně. Možná budete potřebovat přestávku a odpočinek. Zábavu, která vás zajímá v žádném případě nezanedbávejte a stále se bavte.

Oklopujte se lidmi, kteří jsou veselí a ne smutní, nebo nepříjemní.

 
 
Následující tabulka ukazuje vnější planety a další body
ve vztahu k vašemu znamení.
 
 
 
 

Jupiter = štěstí , sebevědomí, expanze, růst, naděje, zlepšení, duch

Saturn = omezení, struktura, jednoduchost, realismus

Uran = inovace, vzrušení, neklid, vzpoura, změna

Neptun = inspirace , duch, zmatek, rozpuštění, osvícení

Pluto = otřesy,rozvrat,transformaci,znovuzrození,moc,hloubku

Chiron = zranitelnost, moudrost, uzdravení , celistvost, neshoda

Severní uzel = životní lekce, růst , zlepšení, výzva

 
 
Lev 2020 
 

Do znamení Lva v roce 2020 Slunce vstupuje dne 22. července v 09:37 SEČ a svoji pouť tímto znamením ukončí 22. srpna v 16:45 SEČ.

Rokem 2020 se Lvům obrací karta z úspěšných let do životní nepohody. Týká se sice zatím pouze první třetiny znamení a velmi nepříjemného vlivu Uranu z Býka. Ovšem koncem roku, v prosinci, se pro narozené 22.-24. července k němu přidají i Jupiter a Saturn. Jupiter Vám pokazí náladu jen krátce, ale na nepříznivé působení Saturnu se raději duševně připravte předem, bývá to čas krizí a omezení. A samozřejmě, v dalších letech ti postupně čeká všechny Lvy.

Mars vstupuje do vašeho milostného sektoru. Věnujte více času a pozornosti lidem, které milujete, a věcem, které milujete. Je to i čas na to, abyste se zamilovali, tedy pokud jste svobodní, ale buďte opatrní a nic neuspěchejte.

Pokud jste ve vztahu, budete se snažit o navrácení souladu a znovuzajiskření ve vašem vztahu, prostě přivést jiskru zpět.

Rozhodně je kladen větší důraz lásku, která touží po silném spojení duše s člověkem, kterého milujete. 

Mars se stěhuje do vašeho vztahu od dubna do poloviny května.  To vám může pomoci v odhodlání pracovat na vztazích založených na respektu a udržení míru tak.

Někteří lidé mohou opustit váš život, ale jsou to pravděpodobně ti, kteří pro vás stejně nejsou. Merkur je retrográdní (couvá) a to ve vašich vztazích a intimních sektorech od druhé poloviny února do začátku března, a to může být doba, kdy se budete muset vypořádat s problémy ve vztazích, ale může to však být dobré pro opětovné připojení.

Neptun zůstává ve vašem intimním sektoru po celý rok a Mars se připojuje od poloviny května do června, takže se můžete více soustředit na zlepšení intimity během této doby a posílení emocionálních vazeb, které máte s ostatními. Možná budete chtít lépe porozumět svým blízkým a vztahům a řešit hluboce uložené problémy.

V roce 2020 také můžete strávit mnohem více času zaměřením na práci, kterou milujete. Opravdu se můžete ponořit do všeho, jen se ujistěte, že sledujete úroveň svého stresu, protože čeho je moc, toho je příliš.

Snažte se vyhýbat impulzivitě při rozhodování, protože jakmile to uděláte, můžete zažít neovladatelnou energii.

Mars se přesouvá do sektoru, který ovládá vaše děti, od začátku roku do poloviny února a pokud máte děti, mohou od vás během této doby vyžadovat více pozornosti. Můžete jim pomoci s čímkoli, co potřebují, a můžete je tlačit, aby využívali příležitosti. Jen netlačte příliš tvrdě!

 

Merkur je retrográdní v jednom ze sektorů ovládajících vaši mysl do konce října a začátku listopadu, asi týden. Během této doby můžete mít potíže s komunikací a budete muset více naslouchat a být trpěliví s ostatními i se sebou. 

Mars stráví červenec až do konce roku v dalším sektoru, který ovládá vaši mysl. Mars je v tomto sektoru retrográdní od září až poloviny listopadu. Možná budete chtít najít více místa pro sebe, možná máte pocit, že se trochu dusíte, ale je to pravděpodobně jen ve vaší hlavě. Možná budete chtít tlačit na větší expanzi, ale tlačíte příliš mnoho, nebo budete chtít postavit zdi, ale to vás odizoluje od dobra a připoutá k marnosti. Můžete být tvrdohlavější při jednání. Zkuste najít nějaké místo uprostřed. Nejlepší způsob využití energie může být práce na problémech, které nemusíte moc dobře přijímat, protože vám chybí znalosti. Je čas pracovat na sobě.

 
 
Následující tabulka ukazuje vnější planety a další body
ve vztahu k vašemu znamení.
 
 
 
 

Jupiter = štěstí , sebevědomí, expanze, růst, naděje, zlepšení, duch

Saturn = omezení, struktura, jednoduchost, realismus

Uran = inovace, vzrušení, neklid, vzpoura, změna

Neptun = inspirace , duch, zmatek, rozpuštění, osvícení

Pluto = otřesy,rozvrat,transformaci,znovuzrození,moc,hloubku

Chiron = zranitelnost, moudrost, uzdravení , celistvost, neshoda

Severní uzel = životní lekce, růst , zlepšení, výzva

 
 
Panna 2020
 

Do znamení Panny v roce 2020 Slunce vstupuje dne 22. srpna v 16:45 a svoji pouť tímto znamením ukončí 22. září ve 14:30 SEČ.

V roce 2020 se Panny mají po hmotné stránce dobře. Ve vylepšování financí a kariéry jim stále pomáhá trojice Saturn, Pluto a Uran. Bohužel, části tohoto znamení se do života vloudily duchovní i duševní zmatky, za kterými stojí působení Neptunu z Ryb.

Panna bude zažívat v sektoru vztahů a lásky to dobré, když se bude chovat dobře, nebo to špatné, když se bude chovat špatně.

Všichni víme co je pro lásku a vztah dobré i špatné. Bude to na každém jednotlivci.

Nejprve se Jupiter, Saturn a Pluto sejdou v Kozorohu v roce 2020 (Mars v polovině února až března), a to se děje ve vašem milostném sektoru. To může znamenat, že budete mít nějakou silnou energii pro své blízké, nebo pro milenecké vztahy. To druhé bych opravdu zadaným lidem nedoporučovala, jelikož tady máme rok 2020 a ten je rokem karmy. 

 

Můžete se vztahově odtrhnou od ostatních, nebo být ostatními vztahově odtženi. Pokud jste svobodní, možná budete mít menší zájem o randění fyzické a budete chtít najít někoho rychle na sociálních sítích a to tedy opravdu nedoporučuji. 

Neptun zůstává ve vašem sektoru vztahů a Merkur je retrográdní (couvá) a to do druhé poloviny února, takže možná budete muset řešit některé problémy ve vašich vztazích, nebo s někým ve vašem životě. Může být pro vás obtížné ukázat prstem na to, co je přesně špatně, nebo jak se s něčím vypořádat, ale vaše instinkty vás povedou. Mars vstoupí do tohoto sektoru v období od května do června, a to vám dá šanci napravit věci, které se mohly, ale také nemusely vaši vinou stát.

Bude nutné do vašeho vztahu vrátit oddanost.

 

Merkur se do vašeho peněžního sektoru vrátí zpět na konci října až do začátku listopadu, tedy jen asi týden. Během tohoto krátkého období se můžete setkat s některými finančními problémy, na kterých je třeba rychle pracovat, a měli byste věnovat velkou pozornost vašim výdajovým a finančním plánům. Není to dlouho, takže vás to snad úplně nepoloží :-)

Mars je ve vašem pracovním sektoru od dubna do poloviny května a Saturn začíná duben až červen a vrací se v prosinci spolu s Jupiterem. To vám může pomoci soustředit se na váš pracovní život a možná budete chtít, aby práce, kterou denně děláte, byla prací, která vás baví. Pokud vás nebaví, možná budete chtít provést změny. Pokud děláte věci správným způsobem, můžete dosáhnout pokroku a získat uznání za to, co děláte. Můžete si ale díky tomu, že vás práce baví naložit na svůj talíř více, nežli zvládnete sníst.

Venuše bude ve vašem kariérním odvětví v období od května do června retrográdně a možná pocítíte úbytek energie a budete mít pocit, že se nic nehýbe. Můžete cítit, že zažíváte neúspěch nebo zpomalení, nebo na vás tlačí někdo z vysokých míst. S šéfy a autoritami může být obtížné vyjít.

Můžete získat pozornost, kterou nechcete  a chybět vám může pozornost, kterou chcete. Snažte se, aby vás nic nevyvedlo z míry a pokračujte ve svém pracovním směru.

 

 

Mars se stěhuje do vašeho domova a rodiny a vy budete chtít dělat pro rodinu jen to nejlepší, může přijít koupě nemovitosti, stěhování, nebo práce na domácích projektech. Bude vám dobře doma a budete se cítit naprosto emociálně naplnění.

Může to být vhodný čas naplánovat rodinné setkání.

Jupiter, Saturn a Pluto se v Kozorohu setkávají v sektoru vládnoucím vašim dětem. Pokud máte děti, možná zjistíte, že váš vztah s nimi prochází některými velkými změnami a posuny, jak se s nimi spojujete. V roce 2020 zjistíte, že váš vztah s vašimi dětmi roste a roste a je stále silnější a zdravější.Uran je v sektoru, který ovládá vaši mysl a díky Uranu můžete otevřít svou mysl mnoha novými způsoby a zajímat se o mnoho nových věcí, do kterých se můžete ponořit. Můžete najít nové způsoby sdílení znalostí, které máte, a učit ostatní to, co víte. 


Merkur je retrográdní od poloviny června do poloviny července v Raku, a to může přinést nejistotu o vaši budoucnost. Žádné strachy, vaši budoucnost nikdo neohrozí, leda vy sami. Tak na to myslete.

 

 
Následující tabulka ukazuje vnější planety a další body
ve vztahu k vašemu znamení.
 
 

Jupiter = štěstí , sebevědomí, expanze, růst, naděje, zlepšení, duch

Saturn = omezení, struktura, jednoduchost, realismus

Uran = inovace, vzrušení, neklid, vzpoura, změna

Neptun = inspirace , duch, zmatek, rozpuštění, osvícení

Pluto = otřesy,rozvrat,transformaci,znovuzrození,moc,hloubku

Chiron = zranitelnost, moudrost, uzdravení , celistvost, neshoda

Severní uzel = životní lekce, růst , zlepšení, výzva

 

 

VÁHY 2020 

Slunce vstupuje do znamení Vah v roce 2020 22. září v 14:30 a začne nám podzim. Slunce svoji pouť znamením Vah ukončí 22. října ve 23:59 SEČ.

Vahám v roce 2020 končí nepříjemné časy a postupně, tak, jak Saturn opouští znamení Kozoroha, se vše zase začíná  dařit. Navíc přejde koncem roku společně s Jupiterem do znamení Vodnáře a budou k úspěchu nápomocni.

Mars bude ve vašem vztahovém sektoru od července do konce roku, ale v měsíci září do poloviny listopadu bude retrográdní ( couvá ) zdá se, že se vracíte zpět i vy sami. To může pro vás ve vašich vztazích znamenat i frustrace, protože se prostě zpět vracet nechcete, natož něco napravovat. Radím vám místo svých stálých argumentů více používat diplomacii a svou vzpurnou a egovskou energii raději využijte ve vztazích  produktivním způsobem. 

Uran zůstává ve vašem intimním sektoru po celý rok. Můžete prozkoumat nové způsoby formování silných emocionálních vazeb s lidmi, na kterých vám záleží, a můžete se cítit otevřenější vůči intimním vztahům neobvyklými způsoby. Může být vhodný čas na okořenění sexuálního života!

Mars je ve vašem milostném sektoru od dubna do poloviny května a Saturn do něho začíná vstupovat od dubna do června. Oficiálně do něho vstoupí v polovině prosince společně s Jupiterem. Mars může ve vašem životě klást větší důraz na lásku a můžete začít pracovat na vytváření silnějších milostných spojení. Pokud s někým necítíte vážné spojení, možná budete mít problémy s udržením vztahu.

Neptun zůstává ve vašem pracovním sektoru po celý rok a Merkur je retrográdní v tomto sektoru druhou polovinu února. Možná nastanou problémy s prací, které bude třeba řešit. Možná budete potřebovat více trpělivosti s šéfy, zaměstnanci nebo spolupracovníky a pravděpodobně budete muset znovu a znovu kontrolovat veškerou svoji práci. Může to být dobrá energie pro úpravy, revize a opakování projektů. Pokud nemilujete práci, kterou děláte, možná budete chtít dělat něco jiného. I tohle téma bude ve hře. Mars je ve vašem pracovním sektoru od poloviny května do června a to bude čas, kdy se budete zamýšlet nad tím, zda jste vůbec v práci produktivní, když vám nepřináší radost. 

Merkur je retrográdní ( couvá ) ve svém kariérním sektoru v polovině června až do poloviny července a můžete zažít neúspěch, tak nevěšte hlavu, udělejte krok zpátky a získejte informace o tom, co vedlo ke zpoždění.


Merkur je  retrográdní ( couvá ) ve vašem peněžním sektoru v druhé polovině října a možná budete muset být opatrnější ve svých financích a finančním plánování. To nemusí být ten nejlepší čas pro velké nákupy. Můžete se pokusit vydělat peníze takovým způsobem, jako jste dříve vydělávali.

 

Jupiter, Saturn a Pluto se v roce 2020 v Kozorohu spojí, a tím se dostanou do domácího a rodinného sektoru, takže rok 2020 může být pro vás velkým rokem pro vývoj rodiny a domova. Můžete se rozhodnout udělat velký krok, nebo zahájit velkou renovaci, přimět nové lidi, aby se nastěhovali k vám, nechali lidi vystěhovat se, vymalovat svůj domov nebo použít úplně jiný přístup. 

Můžete zažít hlavní vývoj s rodinou, vidět rozšíření své rodiny a můžete trávit více času s rodinou nebo lidmi, které považujete za rodinu. Můžete se více soustředit na to, co pro vás rodina znamená, a na druh rodiny, kterou chcete mít. Ve způsobu, jakým řešíte domácí a rodinné záležitosti, a ve způsobu, jakým pohlížíte na rodinný život, může dojít k úplné transformaci. Tato změna se může dít interně a vy můžete pracovat na řešení  hluboko uvnitř vás ve vašem jádru. 

Mars vstoupí do jednoho ze sektorů, které řídí vaši mysl od začátku roku 2020 do poloviny února, a to může výrazně zvýšit vaši duševní energii. Můžete přijít s množstvím nových nápadů a pracovat na krátkodobých plánech. Možná budete chtít strávit čas učením se něčeho nového. 

Venuše bude retrográdní v jiném sektoru, který bude ovládat vaši vyšší mysl, od poloviny května do června a možná se budete potýkat s tím, že se v této době budete učit. Pokud jste na vysoké škole, možná budete mít malou trpělivost na učení a budete si chtít dát pauzu. 

Merkur je ve vašem znamení retrográdní od 27. října až 3. listopadu, a to může být doba, kdy budete bojovat se starými problémy.


Venuše, váš vládce je retrográdní od 13. května na 25. června a během tohoto retrográdu zkuste dát více času sami sobě a věcem ,které jdou snadno a jsou vám příjemné.

Jste jen člověk a nemusíte být vždy dokonalý.

 
 
Následující tabulka ukazuje vnější planety a další body
ve vztahu k vašemu znamení.
 


 
 
 

Jupiter = štěstí , sebevědomí, expanze, růst, naděje, zlepšení, duch

Saturn = omezení, struktura, jednoduchost, realismus

Uran = inovace, vzrušení, neklid, vzpoura, změna

Neptun = inspirace , duch, zmatek, rozpuštění, osvícení

Pluto = otřesy,rozvrat,transformaci,znovuzrození,moc,hloubku

Chiron = zranitelnost, moudrost, uzdravení , celistvost, neshoda

Severní uzel = životní lekce, růst , zlepšení, výzva

 
 
ŠŤÍR 2020
 

Slunce vstupuje do znamení Štíra v roce 2020 22. října ve 23:59 SEČ a vystoupí 21. listopadu ve 21:40 SEČ.

V roce 2020 (a 2021) se Štíří rozdělí na dvě naprosto odlišné skupiny: Štírům z konce znamení se bude dařit dobře, byť si vše budou muset zasloužit tvrdou prací. Naopak Štíři z počátku znamení se dostávají do krize: profesní, finanční i zdravotní. Svou nepřízní je pronásleduje Jupiter i Saturn, a aby toho nebylo málo, hmotně je destabilizuje Uran. Mají smůlu, protože pomoc Neptuna a Pluta je nečeká, již si ji užili v předchozích letech. Bohužel, musejí očekávat významné ztráty či odíračky „až na kost“, ale Štíři jsou stavění na to, aby přežili mezní situace.

Neptun zůstává ve vašem milostném sektoru po celý rok a Merkur je retrográdní (couvá ) v tomto sektoru ve druhé polovině února. Během tohoto období se možná budete potýkat s propojením se svými blízkými a cítit ve svém životě nedostatek lásky a také se musíte vypořádat s některými lidmi, kteří jednají dramaticky a vše chtějí řídit.

Jste dospělí, tak doufám, že se řídit nenecháte.

 

Mars je v tomto odvětví od poloviny května do června, a to vám může pomoci soustředit se na lásku. Možná budete chtít více času trávit se svými blízkými a užít si to. Pokud jste svobodní, můžete si užít možnosti flirtu, ale nakonec zůstanete u myšlenky, že svůj život chcete propojit s někým, s kým propojíte i svoji duši.

Pokud jste ve vztahu, můžete pracovat na zlepšení duchovního spojení.

Uran zůstává ve vašem vztahu po celý rok. Můžete prozkoumat spojení s novými lidmi, změnit svůj přístup k závazku ve vztazích. Existující vztahy mohou zažít mnoho změn, některé to lepší a jiné to horší. Ostatně vždy bude záležet na vás.

Venuše retrograduje ( couvá ) ve vašem intimním sektoru od poloviny května do června, a to může být doba, kdy musíte zapracovat na zlepšení intimity ve svém životě. Možná budete namítat, že máte s partnerem silné emoční pouto, moc dobře ale víte, že  nejste příliš akční v intimitě. Zkuste se nad tím zamyslet.

 

Mars je ve vašem peněžním sektoru, aby zahájil rok do poloviny února, a to vám může pomoci soustředit se na získání vašich financí pro daný rok. Můžete provádět finanční plány a rozhodnutí, důležité nákupy. Můžete pracovat na tom, jak vydělat více peněz a zlepšit svou finanční situaci, a můžete mít i druhého zaměstnání v to oboru, který vás baví. Jen se ujistěte, že nechcete něco, co opravdu nepotřebujete, to by vám štěstí nepřineslo.

Mars bude ve vašem pracovním sektoru v červenci a to až do konce roku. Možná se budete muset vypořádat s některými pracovními problémy v práci. Spolupracovníci, šéfové, zaměstnanci a partneři mohou být pro vás výzvou. Pokuste se dát si prostor k tomu, abyste dělali věci sami, a ujistěte se, že se příliš nestresujete.

 

 

Merkur je v březnu krátce retrográdní ve vašem domácím a rodinném sektoru, tak opatrně našlapujte, protože na vaše vyzdvihování vaší práce jsou už doma docela alergičtí. Koho to pořád zajímá, jak jste unavení a kolik práce máte.

Konečně už přestaňte fňukat a doma bude klid.

 

Na lepší časy se blízká od dubna do poloviny května kdy je Mars ve vašem domácím a rodinném sektoru, což může přinést energii a motivaci zaměřit se na záležitosti doma s rodinou. 

Saturn se začíná stěhovat do vašeho domácího a rodinného sektoru od dubna do června a oficiálně vstoupí v polovině prosince spolu s Jupiterem. To může uzavřít rok 2020 tím, že se soustředíte na věci, na kterých je třeba pracovat doma, aby se váš domov stal útočištěm. O tom, co pro vás domov a rodina znamená, můžete získat mnohem vážnější povědomí.

 

Můžete se zaměřit na nápady, které jsou realistické a dosažitelné. Ostatní mohou brát vaše nápady a plány vážně a naslouchat jak to myslíte. Můžete sledovat nové učení a sdílet to, co máte na mysli. Můžete převzít kontrolu nad svou myslí a lépe se soustředit.

V roce 2020 se zaměřte na vaše plány a nápady a jako byste byli připraveni na příští dva roky vašeho života.

 
 
Následující tabulka ukazuje vnější planety a další body
ve vztahu k vašemu znamení.
 
 
 

Jupiter = štěstí , sebevědomí, expanze, růst, naděje, zlepšení, duch

Saturn = omezení, struktura, jednoduchost, realismus

Uran = inovace, vzrušení, neklid, vzpoura, změna

Neptun = inspirace , duch, zmatek, rozpuštění, osvícení

Pluto = otřesy,rozvrat,transformaci,znovuzrození,moc,hloubku

Chiron = zranitelnost, moudrost, uzdravení , celistvost, neshoda

Severní uzel = životní lekce, růst , zlepšení, výzva

 
 

STŘELEC 2020

 

Do znamení Střelce v roce 2020 Slunce vstupuje dne 21. listopadu ve 21:40 a svoji pouť tímto znamením ukončí 21. prosince v 11:02 SEČ.

Po většinu roku 2020 mají Střelci pohodu, někteří koncem roku i štěstí. Výjimku tvoří malá skupinka, dosti rozhozená působením Neptuna. Pluto i Uran nemají na Střelce vliv. Zato Jupiter a Saturn pomohou k rozvoji Střelců, v důsledku čehož jim do budoucna zlepší život.

Mars je od září do poloviny listopadu retrográdní ve vašem milostném sektoru a to může přinést problémy ve vašich milostných vztazích. Pravděpodobně budete muset být trpělivější a ohleduplnější k vašim blízkým a vyhýbat se zbytečným střetům. Nenechte se zatáhnou do zbytečných hádek. Pracujte na tom, aby vaše milostné vztahy byly v pohodě.

Od května do června tomu všemu moc nepřidá retrográdní Venuše, která ve vás může vyvolávat pocity menšího propojení s lidmi. Možná budete mít méně trpělivosti, budete muset jednat s tvrdohlavými lidmi a můžete cítit zaseknutí ve vztahu. Během retrográdního vývoje se možná nebudete moci hodně pohybovat vpřed.


Merkur bude retrográdní ve vašem intimním sektoru od poloviny června do poloviny července, a to může přinést některé potíže s intimitou a emocionálními pouty. Tento vliv Venuše můžete také zpochybnit dluhopisy, které máte.

2020 bude pro vás pravděpodobně finančně velký rok, protože Pluto, Saturn a Jupiter (a Mars v polovině února až března) se sejdou v Kozorohu, což je váš peněžní sektor. To může být příjemné, ale také nepříjemné, záleží na tom, jak se budete rozhodovat.

Můžete zcela změnit způsob, jakým přistupujete ke svým financím, způsob, jakým nakládáte s penězi, způsob, jakým nakupujete, a způsob, jakým vyděláváte peníze. Možná se rozhodnete úplně změnit, co děláte, takže můžete nějaký čas vydělávat peníze novým způsobem. Můžete brát peníze mnohem vážněji a soustředit se na zdravý vztah k penězům. Pokud příliš spoléháte jen na peníze, mohou vám být odebrány.

Klíčový je dobrý vztah k penězům.

Uran zůstává ve vašem pracovním sektoru po celý rok. Možná vás bude přitahovat práce, která je zcela odlišná od všeho, co jste předtím udělali. Může to být závan čerstvého vzduchu, ale měli byste být opatrní při přijímání unáhlených, impulzivních rozhodnutí, která vám neslouží dobře.

Neptun zůstává ve vašem domácím a rodinném sektoru po celý rok, což vám pomůže být soucitnější a porozumět své rodině. Možná budete chtít, aby váš domácí život byl tichý a vyrovnaný, a můžete raději trávit více času volbou uklidňujícího pohodlí.

Ve druhé polovině února bude Merkur ve vašem domovském a rodinném sektoru retrográdní a možná se budete potýkat s problémem doma, který je třeba vyřešit. Můžete mít pocit, že se doma něco špatně děje, a musíte se vypořádat s bojem a nedorozuměním v rodině. Snažte se být trpěliví. 

Mars vstupuje do vašeho domácího a rodinného sektoru od poloviny května do června, což vám může pomoci soustředit se na záležitosti domova a rodiny v pozitivnějším světle. Můžete si udělat více času pro rodinu nebo lidi, které považujete za rodinu, a pokusit se posílit vaše vztahy s nimi a emocionálně se přiblížit. 

V druhé polovině října bude Merkur v sektoru vašeho podvědomí retrográdní, a to může být čas, kdy chcete dát své vědomé mysli přestávku a získat další odpočinek, odpočinout si od všeho. Můžete lépe porozumět sobě. To vám může pomoci přejít od starých problémů nebo pustit vše co již nepotřebujete.

 
 
Následující tabulka ukazuje vnější planety a další body
ve vztahu k vašemu znamení.

 

 

Jupiter = štěstí , sebevědomí, expanze, růst, naděje, zlepšení, duch

Saturn = omezení, struktura, jednoduchost, realismus

Uran = inovace, vzrušení, neklid, vzpoura, změna

Neptun = inspirace , duch, zmatek, rozpuštění, osvícení

Pluto = otřesy,rozvrat,transformaci,znovuzrození,moc,hloubku

Chiron = zranitelnost, moudrost, uzdravení , celistvost, neshoda

Severní uzel = životní lekce, růst , zlepšení, výzva

 

 

KOZOROH 2020

 

Slunce vstupuje 21. prosince 2020 v 11:02 SEČ a opouští znamení Kozoroha 19. ledna 2021 v 21:40 SEČ.

Uran přináší překvapivé nápady jak zhodnotit peníze, Neptun zase rozvíjí jejich duchovní obzory. Saturn a Pluto přechází přes jejich Slunce, což bývá dvojaké: Na jednu stranu to znamená pomoc při dosahování velmi ambiciózních cílů a na druhou překonání značných obtíži na takovéto cestě.

 

Uran zůstává ve vašem milostném sektoru po celý rok. To vám může pomoci najít nové způsoby vyjádření lásky a náklonnosti.

Můžete milovat nové lidi a nové věci. Pokud jste svobodní, možná vás přitahují lidé, kteří jsou nekonvenční a originální, nebo se rozhodnete pro vztahy, které jsou nekonvenční nebo odlišné od těch, které jste předtím měli. Pokud jste ve vztahu, možná budete chtít přivést opětovnou žádostivost do svého vztahu.

Merkur je retrográdní ve vašem sektoru vztahů od poloviny června do poloviny července a možná budete muset pracovat na komunikaci ve svých vztazích a s lidmi ve vašem životě. Možná budete muset více naslouchat a více mlčet. Zdá se, že váš názor už není tak důležitý jako dříve.  Váš čas, kdy jste řídili ostatní a to nejen ve vztazích vypršel úderem roku 2019.

 

Pokud se necítíte v této pozici dobře, možná se budete muset zkusit vyjadřovat jiným způsobem. 

 

 

 

Venuše je retrográdní ve vašem pracovním sektoru od poloviny května do června, a to vám přináší nesrovnalosti v práci. Najednou si uvědomujete, že se z vás díky práci, kterou děláte, stal stejný člověk jako vaši nadřízení, a to člověk arogantní, tvrdohlavý a trpící frustracemi. Moc a vláda nese nejenom peníze, ale také strach lidí, kteří se s vámi setkávají.


Mars je ve vašem peněžním sektoru od dubna do poloviny května a Saturn do tohoto sektoru vstupuje od dubna do června, než oficiálně vstoupí v polovině prosince spolu s Jupiterem. To upírá pozornost na vaše finance. S výdaji buďte opatrnější a ujistěte se, že jste na všechno připraveni. 

 

 

Mars bude ve vašem domácím a rodinném sektoru od července do konce roku a je v tomto sektoru tak dlouho, protože Mars zde bude retrográdní od září do poloviny listopadu. Během této doby se můžete potýkat s problémy doma nebo s rodinou a mít další zápasy a boje s rodinou nebo s lidmi, které považujete za rodinu, zejména pokud váš vztah s nimi není nejlepší. Může to být ukazování na věci, na kterých musíte pracovat, abyste zlepšili vztah. Možná se budete cítit, jako byste  chtěli mít více prostoru a svobody sami pro sebe, ale to může způsobit problémy s tomu s kým žijete.

Mars bude v odvětví, které ovládá vaši podvědomí a vy, budete chtít věnovat čas kontaktu se svým podvědomím. Můžete být více introspektivní, přemýšlet o minulosti a problémech, a o věcech, které jste unáhleně z důvodu zachování si tváře udělali. Tento sektor také velmi dobře ovládá klam a sebeklam, ale toho jste si náležitě vědomí.

 

Sbírejte svými činy čistou energii, kterou potřebujete, aby, jste mohli znovu vzlétnout. 

 

Pravdou je milý Kozorohu, že k vám přicházejí velké změny, transformace, což může být v některých ohledech téměř zlomem.

Kterou cestou se vydáte, je jen a jen na vás, může to být cesta sedmilhářů, nebo cesta znovuzrození.

 
Následující tabulka ukazuje vnější planety a další body
ve vztahu k vašemu znamení.
 
 
 
 

Jupiter = štěstí , sebevědomí, expanze, růst, naděje, zlepšení, duch

Saturn = omezení, struktura, jednoduchost, realismus

Uran = inovace, vzrušení, neklid, vzpoura, změna

Neptun = inspirace , duch, zmatek, rozpuštění, osvícení

Pluto = otřesy,rozvrat,transformaci,znovuzrození,moc,hloubku

Chiron = zranitelnost, moudrost, uzdravení , celistvost, neshoda

Severní uzel = životní lekce, růst , zlepšení, výzva

 

VODNÁŘ 2020

 

Do znamení Vodnáře v roce 2020 Slunce vstupuje dne 20. ledna v 15:55 a svoji pouť tímto znamením ukončí 19. února v 05:57 SEČ.

Po většinu času bude rok 2020 opět bez velkých změn a vzrušení. Pouze Vodnáři narození mezi 22. a 30. lednem si užijí překvapení a změn, které jim nachystá Uran. Mohou být i nepříjemná a z jakékoliv oblasti života: nejcitlivější bude zdraví a majetek. Ale v samém závěru roku vyzkouší první Vodnáři vlivem Jupitera čerstvý vítr do plachet v podobě šťastných událostí a trochu spravedlnosti a (nového/staronového) řádu vlivem Saturnu. V obou případech na něco podobného už delší čas čekali.

Venuše retrográdní ( couvá ) od poloviny května do června ve vašem milostném sektoru a to může být období, kdy ve svém životě nemáte tolik lásky, kolik potřebujete a bojujete s vyjádřením lásky a náklonnosti. Vaši milovaní vám mohou ( jak to napsat slušně - prostě jít na nervy ) a vy, budete muset pracovat na své  větší trpělivosti. Pravdou ovšem je, že i vy jste někdy velmi impulzivní a v některých vztahových věcech docela nároční. 

Potřebujete i duchovní spojení s lidmi, které máte rádi. Pokud ho nemáte, můžete se od nich odklonit. Pokud jste ve vztahu, můžete pracovat na posílení vašich svazků a být laskavější. Toto období může být vhodný čas znovu se spojit se svoji starou láskou.

 

Neptun zůstává ve vašem peněžním sektoru po celý rok a Merkur bude v tomto sektoru v druhé polovině února retrográdní. Možná se budete muset soustředit na finanční záležitosti, které se objeví, a věnovat větší pozornost svým financím. Můžete mít neočekávané výdaje nebo přehodnotit něco, za co chcete utratit. Není to obvykle nejlepší čas na velké nákupy. Mars bude ve vašem peněžním sektoru v polovině května až června a možná se budete více zaměřovat na peníze, aby jste  zlepšili svoji finanční situaci jak jen můžete.

Merkur ve vašem pracovním sektoru je retrográdní od poloviny června do poloviny července, což může přinést problémy s vaší prací, nebo pracovním životem. Možná budete mít problémy se spolupracovníky, šéfy, zaměstnanci nebo, partnery a možná si raději budete chtít dělat věci sami. Musíte věnovat pozornost podrobnostem, protože u podrobností nejvíce lidé chybují. Možná budete mít malou trpělivost v práci, protože vám práce přerůstá přes hlavu a vy se cítíte velmi unaveni. Dejte si čas na realizaci projektů, rozdělte velké na malé a vytvořte pozitivní odbytiště pro stres. Na nějaký čas si dejte pauzu od odpovědnosti.

Merkur je ve vašem kariérním odvětví a to v druhé polovině října retrográdní a vy můžete znovu zvážit jeden ze svých cílů, zažít neúspěch nebo zpoždění s tím kde jste už chtěli být. Všechny retrogrády Merkuru ovlivní vaše profesní odvětví, takže rok 2020 může být rokem, kdy přehodnotíte svou profesní dráhu, nebo se soustředíte na práci, kterou jste v minulosti udělali nebo chtěli.

 

Uran zůstává ve vašem domácím a rodinném sektoru po celý rok a rok 2020 Můžete zažít mnoho změn doma nebo v rodině. Doma můžete udělat spoustu změn prací, vymalováním, obnovou nebo změnou svého domova. Můžete zažít změny ve vašich vztazích s rodinou a lidmi, které považujete za rodinu, a to může být jak pozitivní, pokud jsou vaše spojení pevná, silná a zdravá, nebo může způsobit nějaké rány, pokud nejsou.

 

 

Mars bude v jednom ze sektorů, které ovládají vaši mysl od července do konce roku, a je v tomto sektoru tak dlouho, protože Mars retrográdní září až do poloviny listopadu. To může být doba, kdy vám chybí zaměření, které potřebujete, a vaše duševní energie se může kolísat nahoru a dolů. Můžete se dostat do potíží díky vašim častým nesmyslnných argumentům a provokování. Můžete bojovat proti každému, kdo nesouhlasí s vašimi nápady, názory a plány. Pokuste se udržet více otevřenou mysl.

Pluto, Saturn a Jupiter se sejdou v Kozorohu v roce 2020 (a s Marsem v polovině února až března), a to se děje v sektoru, který ovládá vaše podvědomí. Je to velká energie a ve vašem případě se vám může zdát tišší než pro ostatní. Můžete pracovat na věcech v zákulisí sami. Můžete si vytvořit silné spojení se svým podvědomím a pracovat na odemknutí mnoha záhad uvnitř. Můžete získat nové poznatky, které vám umožní získat větší kontrolu nad sebou a nad svým životem, a můžete zbavit spousty nepotřebných zátěží, které vás drží zpátky. Je to skvělý čas pro jakoukoli terapii a introspekci. 

 

Merkur retrográdní ve vašem znamení 16. února až 4. března. Můžete být velmi zaneprázdněni a možná budete chtít přestávku, ale ta pravděpodobně přijde později. Je to obvykle i skvělá energie pro druhé šance, pokud ji potřebujete. Mars se poté přesune do vašeho znamení a to od 30. března do 13. května a energie bude narůstat. Můžete cítit nadšení z nových příležitostí a pracovat na tom, aby se věci staly. To, co začnete během této doby, může být pro vás zaměřením na další dva roky vašeho života. 

V tu dobu se Saturn začne pohybovat ve vašem znamení 21. března až 1. července a oficiálně vstoupí do vašeho znamení 17. prosince. Jupiter se také do vašeho znamení přesune ve stejnou dobu, 19. prosince. Takže když se Saturn a Jupiter pohybují ve vašem znamení, můžete se vydat na velký nový začátek ve vašem životě, ale musí se to udělat zodpovědně a správným způsobem a ze správných důvodů. Pokud tak učiníte, můžete pro sebe odemknout spoustu příležitostí a najít spoustu místa k prozkoumání a rozšíření všeho. Ale pokud to ze správných důvodů neučiníte správným způsobem, můžete se cítit zvlášť omezeni a ohromeni. Udělejte vše správně a ujistěte se, že jednáte srdcem. 

 
Následující tabulka ukazuje vnější planety a další body
ve vztahu k vašemu znamení.
 
 
 
 
 

Jupiter = štěstí , sebevědomí, expanze, růst, naděje, zlepšení, duch

Saturn = omezení, struktura, jednoduchost, realismus

Uran = inovace, vzrušení, neklid, vzpoura, změna

Neptun = inspirace , duch, zmatek, rozpuštění, osvícení

Pluto = otřesy,rozvrat,transformaci,znovuzrození,moc,hloubku

Chiron = zranitelnost, moudrost, uzdravení , celistvost, neshoda

Severní uzel = životní lekce, růst , zlepšení, výzva

 

 

RYBY 2020

Do znamení Ryb v roce 2020 Slunce vstupuje dne 19. února v 5:57 a svoji pouť tímto znamením ukončí 20. března ve 4:49 SEČ.

V roce 2020 jsou Ryby nositeli titulu „Klikař roku“. Kromě fantastických příležitostí k rozvoji duchovnímu i osobnostnímu, které s sebou nese průchod Neptuna jeho vlastním královstvím, znamením Ryb, se mohou těšit i z přízně dalších pomalých planet. Uran přináší štěstí při zacházení s penězi, Saturn a Pluto postrkují kariéru a společenskou prestiž. Změna místa působení Saturna a Jupitera koncem roku Rybám neuškodí. Jen by měly být opatrné na Plutovy rady ohledně úspěchu, pro Ryby je totiž nesmírně důležité zůstat laskavými a citlivými lidmi.

Úplněk se vyskytuje ve vašem milostném sektoru 10. ledna a vy se najednou můžete cítit více propojeni s milovanými, s nimiž máte silná pouta nejen emoční, ale i duševní. Nastal čas, kdy můžete zlepšit svoje milostné pouto, nebo také nastal čas, kdy můžete pouto přetrhnout. Otázka je, jak silné pouto jste svým přístupem vytvořili. Můžete pracovat na odstraňování problémů a abyste se stali laskavějšími.

Merkur je retrográdní ve vašem milostném sektoru od poloviny června do poloviny července, a to může přinést některé výzvy ve vašich milostných vztazích.

V tomto termínu nedrážděte hada bosou nohou, nestojí to za to.

 

 

Mars začíná na začátku roku 2020 přecházet do vašeho kariérního sektoru až do poloviny února, takže můžete začít se dělat změny ve své kariéře. Můžete si stanovit nové cíle a pracovat na jejich dosažení. Můžete pracovat na svých dlouhodobých plánech a být realističtější v tom, čeho můžete dosáhnout. Můžete konečně dotáhnout do konce to, co jste už chtěli začít před 12–18 měsíci. Můžete zažít úspěchy v něčem, co děláte správně, nebo zažít neúspěchy s něčím, co jste správně neudělali.

Mars od července do konce roku ve vašem peněžním sektoru. V tomto sektoru je neobvykle dlouhé období, protože Mars je ve vašem peněžním sektoru retrográdní od září až do poloviny listopadu. To může vést k finančním problémům a můžete mít neočekávané výdaje, nebo prostě nedokážete dobře sledovat, kam peníze odcházejí, tak si dejte v tomto období pozor a více své peníze hlídejte. Také musíte věnovat mimořádnou pozornost, abyste vaše peníze nekončili na špatném místě. Nebuďte netrpěliví, impulzivní a snažte se toto období přečkat co v největším klidu. 

Jak 2020 postupuje, měli by jste se méně soustředit na svůj společenský život a více pozornosti věnovat vašemu domovu nebo rodinnému životu, jakož i základním strukturám vašeho života. Může vám být nesmírně prospěšné nalévat více pozornosti a upřímnosti do vašeho domácího světa. Jste také vyzváni, abyste věnovali zvláštní pozornost rovnováze mezi prací a domovem. Je to období, ve kterém zcela novým způsobem přistupujete ke své kariéře nebo pověsti, stejně jako ke svým povinnostem.

Venuše je retrográdní ve vašem domácím a rodinném sektoru a to od poloviny května do června a mohou se vyskytnout problémy, na kterých budete pracovat společně s rodinou. Možná budete mít méně trpělivosti při jednání s rodinou nebo s lidmi, které považujete za rodinu, a budete muset pracovat na emoční kontrole. Můžete se cítit nějakým způsobem uvězněni v jednom ze svých rodinných vztahů, ale je třeba věci zpomalit a podívat se na všechno a ze všech stran. 

 

 

Uran zůstává v jednom ze sektorů, které ovládají vaši mysl po celý rok. Můžete se zajímat o nejrůznější nové a nápady a najít nové způsoby učení a sdílení vašich znalostí. 

Merkur je retrográdní v druhé polovině října v jiném sektoru ovládající vaši mysl a možná budete potřebovat více mentálního prostou, aby vaše mysl mohla jen tak bloumat sama v sobě. Může to být vhodný čas znovu se něco učit. 

Merkur retrograduje v sektoru, který ovládá vaše podvědomí a to asi týden na začátku března, možná budete chtít tento čas využít k odpočinku, zotavení a doplnění energie. Mars je v tomto sektoru od dubna do poloviny května a možná budete mít další energii a pohon, abyste se mohli ponořit do svého podvědomí a lépe si porozumět. Můžete pracovat na starých problémech a pokusit se pustit všechno co už nepotřebujete. Saturn začíná vstupovat do tohoto sektoru od dubna do června a oficiálně vstoupí v polovině prosince spolu s Jupiterem. To vám může pomoci do konce roku 2020 otočit se dovnitř  a přemýšlet o minulosti. Můžete pracovat na hlubokém pochopení svého života.

 

 

Neptun, váš vládce, zůstává ve vašem znamení po celý rok, takže pro vás může existovat určitá lehkost v tom, že jste věrní sobě samým a spokojeni s vašimi přirozenými schopnostmi. Můžete být extra charismatičtí a soucitní, empatičtí a intuitivní. 

Pluto, Saturn a Jupiter se sejdou v Kozorohu v roce 2020 ( Mars v polovině února až v březnu), což vám může přinést velkou energii pro vaše sny pro vaši budoucnost. Budete mnohem více zaměřeni na budoucnost, kterou chcete mít takovou, jakou jste si vysnili. Je zapotřebí opustit z části své vlastní pohodlí. Vyjděte ze své z komfortní zóny a přijměte budoucnost.

 
Následující tabulka ukazuje vnější planety a další body
ve vztahu k vašemu znamení.
 
 
 
 
 

Jupiter = štěstí , sebevědomí, expanze, růst, naděje, zlepšení, duch

Saturn = omezení, struktura, jednoduchost, realismus

Uran = inovace, vzrušení, neklid, vzpoura, změna

Neptun = inspirace , duch, zmatek, rozpuštění, osvícení

Pluto = otřesy,rozvrat,transformaci,znovuzrození,moc,hloubku

Chiron = zranitelnost, moudrost, uzdravení , celistvost, neshoda

Severní uzel = životní lekce, růst , zlepšení, výzva

 

A nyní se podíváme co můžeme očekávat dle čínského horoskou.

 

Rok 2020 ve znamení Krysy

 

Ti, kteří plánují nákup nemovitostí, zahájení podnikání nebo investování peněz do dlouhodobých projektů, mají v budoucnu velké šance, že vše skončí zdárně a k jejich spokojenosti.  Ale pozor, jen v případě, že vše bude předem dobře naplánované a promyšlené.

Rok Krysy nám přinese spoustu kreativní energie. Energie, jež se může projevit naplněním mnoha věcí, které si ve svém životě přejeme. Dává nám záruku, že všechno je možné, že každý z nás je strůjcem svého života a má možnost být, kýmkoli chce.

Znamení Krysy vychází ze starověkých čínských a indických kultur, v nichž byla krysa, na rozdíl od západních kultur, vysoce respektovaným zvířetem.Lidé v tomto znamení jsou považováni za vznešené, moudré a inteligentní. Milují luxus a kultivovanost, v lásce mohou být ale dost žárliví.

Lidé narození v roce Krysy umí dobývat a mají štěstí v lásce. Intenzivně žijí přítomností a bývají vynalézaví.

Elementem roku 2020 je kov, proto rok kovové Krysy. Jeho planetou je Venuše a barvou bílá, proto se mu někdy také říká rok bílé Krysy. Je to vzácný rok a postupem času bude čím dál tím lepší.

 

Co čeká jednotlivá znamení?

 

Čínský horoskop pro rok 2020 je příznivý pro většinu znamení.

 

KRYSA :  1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

budou prožívat v roce 2020 svůj rok a zjistí, že život je opravdu snadný. Jen by neměly zlenivět a brát všechno za samozřejmost. 

 

BUVOL : 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

mají šanci ukázat světu talent. Během tohoto roku konečně ukážou, co v nich dříme a co se dosud báli odhalit proto, že se styděli nebo protože nebyli ještě připraveni.

 

TYGR : 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

by se měli zaměřit na vnější vzezření a před vřelými a opravdovými vztahy dát přednost spíš těm politicky korektním.

 

ZAJÍC  :  1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

je stále dobře naladěný, ale v roce 2020 bude zažívat stagnaci. Při hledání řešení svých problémů narazí na plno překážek, které mohou utlumit jeho vrozené nadšení, a v práci a lásce ho čekají výrazné změny.

 

DRAK :  1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

čeká velmi vzrušující rok. Zjistí, že život konečně začíná, a otevřou se mu nové cesty. Už v prvních měsících roku dostane odpovědi na otázky, které tížily jeho srdce.

 

HAD :  1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

má možnost položit základy úspěchu, který přijde v nadcházejících letech. Chystá se svléct svou kůži, ale předtím musí dokončit vše, co ještě zůstalo nedokončeno. Užije si spoustu lásky, ale i řadu potíží v této oblasti.

 

KŮŇ : 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Pro koně bude rok 2020 rokem práce a splněných cílů. Je ale důležité, aby zintenzivnili svůj kontakt s přírodou a snažili se najít duševní klid.

 

KOZA : 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

Pro kozu bude rok 2020 úspěšný ve všech oblastech. Jediným nepřítelem, se kterým bude muset bojovat, je její vlastní pesimismus.

 

OPICE : 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

se může těšit na hojnost, prosperitu v podnikání, bude mít možnost užívat si volný čas a světské radosti.

 

KOHOUT : 1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

má možnost realizovat spoustu svých projektů. Může dokázat plno věcí, ale bude ho to stát velké úsilí a spoustu práce, nic nedostane zadarmo.

 

PES : 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

bude rok 2020 rokem rozhodnutí, která mohou navždy změnit průběh jeho života.

 

VEPŘ :  1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

se může těšit na velké štěstí v lásce. V ostatních aspektech života to už tak slavné nebude a velké opatrnosti je třeba hlavně v obchodních jednáních.  

 

.