Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

MILOVANÁ VNOUČÁTKA

.
.
Od zlomoveho okamžiku v mém životě výrazy jako
„jednoho dne“ a „brzy“
ztratily v mém slovníku hodnotu
.
.

TIŠE ODCHÁZÍM OD ČEHOKOLIV,CO POŠKOTUJE MŮJ KLID V DUŠI

.
.
.
.
.
Pokud se dnešek nepovedl,zkusme to zítra znovu
 
 
Nikdo nepřesvědčí druhého, aby se změnil.Každý z nás je strážcem brány, kterou lze otevřít pouze zevnitř
.
.
Pokud někdo není dostupný ve vašich nejtěžších chvílích,jeho přítomnost je kdykoliv jindy k ničemu
 
 
Než promluvíte, zeptejte se sami sebe, jestli je pravda, co řeknete, jestli to někomu neublíží, jestli je to užitečné, a nakonec... jestli má cenu rušit ticho tím, co si myslíte
 
 
 Nikdy nezapomeň, že můžeš tančit sám
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy

.

.

.

.

.

.

.

 

 
❤️
 
.
Lidé rádi poslouchají krásná slova,ale neradi se mění .…
.
 
Úspěch nepřijde, když se něčemu budeš věnovat jen příležitostně. Dostaví se jedině, když se budeš něčemu věnovat neustále.
 

 ?? ?? ??

 
Svět po vás vždycky bude chtít víc. Naučte se sami rozeznat, kdy je toho dost.
 
 

Čím více pokračujeme ve svém vnitřním růstu,tím více se snižuje počet těch, se kterými můžeme skutečně komunikovat...

 
.
SPOLU
 
.
.
 
SRANDIČKY
 
.
 
Nezapomínejte, že každý, kdo vstoupí do vašeho života,
má konkrétní úkol: seznámit vás s vámi samotnými
 
.

Vše, co si dokážete představit je skutečné

 
.
Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš
 
 
.
.

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 
.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta

.
Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

Jednoho dne strach zaklepal na dveře. Odvaha otevřela a nikoho nenašla... ♥

.

.

.

.

.

.

.

.

 


ČLÁNKY » ASCENCDENT - CO TO ZNAMENÁ

.

 

ASCENDENT je jeden z nejdůležitějších prvků našeho horoskopu zrození ....
 
Ascendent je bod v horoskopu, který označuje hodinu narození. Neboli je to znamení zvěrokruhu, které ve chvíli vašeho zrození vycházelo nad obzor. Toto vycházející znamení je jedním z nejdůležitějších bodů individuálního horoskopu.
 
Ascendent spoluurčuje váš vzhled, postoj k životu, charakter i způsob projevování vašeho ega. Od slunečního znamení (tj. znamení, ve kterém leželo při vašem zrození Slunce) se může podstatně lišit a charakteristiku vašeho slunečního znamení zásadně měnit nebo výrazně zabarvit vlastnostmi jiného znamení zvěrokruhu.
 
NENÍ PANNA JAKO PANNA, ZÁLEŽÍ NA ASCENDENTU
 
Například, jste-li narození ve znamení Panny, neboli vaše Slunce v okamžiku vašeho narození stálo ve znamení Panny, jste sice Panna, ale vaše základní charakteristika bude zabarvená hodinou narození, které může vládnout jiné znamení zvěrokruhu.Pokud jste se například narodili v sedm hodin ráno, spadne váš ascendent do znamení Vah a vy budete Panna s ascendentem ve Vahách. Pokud jste se narodili v pravé poledne, váš ascendent je ve znamení Střelce a vy budete Panna s ascendentem ve Střelci.
 
Tyto dvě Panny se ve své charakteristice liší. Obě budou praktické, pečlivé, rozumné a pracovité (základní vlastnosti Panny), ale ta první s ascendentem ve Vahách bude o něco přemýšlivější a méně konfliktní, ta druhá s ascendentem ve Střelci živější, akčnější a méně rozvážná – nebo alespoň takto rozdílně vás bude vaše okolí vnímat. Proč? Protože ascendent je něco jako naše maska, kterou si nasazujeme na obličej a skrz kterou chceme, aby nás naše okolí vnímalo a přijímalo.
 
ASCENDENT VYJADŘUJE, JAK SE SVÉMU OKOLÍ JEVÍME
 
Ascendent vyjadřuje, jak se svému okolí jevíme, nikoliv jakými ve skutečnosti jsme. Máte-li například na ascendentu vycházející znamení Lva, budete na okolí působit zářivě, jasně, budete oslňovat charismatem a lidé ve vás budou nacházet vlastnosti autority a vůdce, a to i přesto, že jste se mohli narodit v nenápadném a skromném znamení Panny nebo Ryb. Ascendent charakterizuje, jakým způsobem si uvědomujeme a vnímáme sami sebe, a jak se v důsledku tohoto uvědomění vlastního já projevujeme ke svému okolí.
 
Existuje 12 ascendentů stejně jako 12 znamení zvěrokruhu.
 
 
RYCHLÁ CHARAKTERISTIKA JEDNOTLIVÝCH ASCENDENTŮ:
 
 • ASCENDENT V BERANU
Svému okolí se jevíme jako rozhodní lidé, kteří se do všeho vrhají s intenzivní energií a prvotní silou. Soutěživost a schopnost jakýkoliv nápad proměňovat v čin. Sportovní vzhled nebo sklon k fyzickým činnostem.
 
 • ASCENDENT V BÝKU
 
Svému okolí se jevíme jako lidé, kteří rádi investují svoji energii do peněžních záležitostí a schopností ocenit materiální hodnoty života. Tento ascendent má rád příjemné věci života a má schopnost vytvářet krásu kolem sebe. Většinou pohlední lidé.
 
 • ASCENDENT V BLÍŽENCÍCH
Svému okolí se jevíme jako originální a důvtipní lidé, tvůrčí myslitelé. Intelektuální dominance. Schopnost dávat svým myšlenkám tvar a vědecky je formulovat. Intelektuální forma vyjadřování. Roztěkanost a nervozita.
 
 • ASCENDENT V RAKU
Svému okolí se jevíme jako emocionálně nestálí lidé. Velká část energie je vynakládána na citový život. Romantičnost a dramatičnost projevu. Silné ztotožnění s rodinou a se všemi rodinnými záležitostmi. Zjev proměnlivý jako fáze Luny.
 
 • ASCENDENT VE LVU
Svému okolí se jevíme jako důstojní, energičtí a rozhodní lidé, někdy možná až domýšliví. Samostatné jednání, výrazné charisma, zářivý zjev. Herecké nadání a smysl pro dramatické události v životě.
 
 • ASCENDENT V PANNĚ
Svému okolí se jevíme jako důvtipní lidé se smyslem pro praktické věci. Při rozvíjení a realizaci nápadů systematičnost a plánovitost. Každá drobnost a detail je důležitý. Smysl pro dokonalost sebe i ostatních.
 
 • ASCENDENT VE VAHÁCH
Svému okolí se jevíme jako partnersky založení lidé. V ostatních hledáme své zrcadlo. V jednání se projevuje nezvyklá krása a osobitý půvab, který jde ruku v ruce se sebekázní, přísností a silně vyvinutým smyslem pro spravedlnost. Schopnost vcítit se do druhého a pochopit jeho stanovisko.
 
 • ASCENDENT VE ŠTÍRU
Svému okolí se jevíme jako lidé velmi energičtí a se silnou vůlí. Jsme ochotní nasadit třeba i život, abychom dosáhli svého cíle. Intenzivní cítění a skálopevná rozhodnutí. Skryté zdroje síly. Nevšední zjev a uhrančivý pohled.
 
 • ASCENDENT VE STŘELCI
Svému okolí se jevíme jako optimističtí a ctižádostiví lidé. Ctižádostivost je zaměřená na daleké cíle. Přátelskost, samozřejmost v projevu. Síla pramení ze schopnosti ovlivňovat ostatní lidi a získávat je pro určitý názorový systém. Inspirativní lidé.
 
 • ASCENDENT V KOZOROHU
 
Svému okolí se jevíme jako lidé silné kázně, systematického úsilí, tvrdé práce a trpělivosti. Všechno, co podnikáme, má svůj účel a slouží k tomu, abychom dosáhli určitého praktického cíle. Vážnost, střízlivost, melancholičnost a zdrženlivost.
 
 • ASCENDENT VE VODNÁŘI
Svému okolí se jevíme jako originální, nezávislí lidé, kteří touží přispět k obecnému prospěchu něčím vlastním a jedinečným. Záliba v humoru a žertících. Přátelskost a skromnost. Touha být milován, nikoliv jen obdivován. Síla je čerpána ze skupinových činností v úzkém kruhu přátel.
 
 • ASCENDENT V RYBÁCH
Svému okolí se jevíme jako soucitní, přizpůsobiví a vizionářští lidé. Schopnost dosahovat cílů díky vnímání jemné podvědomé energie. Vynikající intuice, která postihne i jemné odstíny lidské povahy. Umělecké a hudební nadání. Éterický zjev.
 
 
ASCENDENT MÁ PARTNERA V DESCENDENTU
 
 
Naproti ascendentu leží v horoskopu descendent, ten charakterizuje svět těch druhých. Ascendent – descendent vytváří základní osu horoskopu – osu JÁ a TY. Na straně ascendentu leží svět JÁ našeho ega a na straně descendentu svět TY, svět našich partnerů a vztahů. Vlastností, které pro život hledáme a do života přitahujeme a které nakonec můžeme nalézt sami v sobě a naplnit náš osud stát se celistvými osobnostmi.
 
Neznáte-li svůj ascendent, mrkněte na stránky "najdi se" zadejte své datum narození a zjistěte si znamení, které v okamžiku vašeho zrození právě vycházelo nad obzor, a které tak spoluurčuje váš základní charakter.