.
.
.

TIŠE ODCHÁZÍM OD ČEHOKOLIV,CO POŠKOTUJE MŮJ KLID V DUŠI

.
.
.
.
Pokud se dnešek nepovedl,zkusme to zítra znovu
 
 
Nikdo nepřesvědčí druhého, aby se změnil.Každý z nás je strážcem brány, kterou lze otevřít pouze zevnitř
.
.
Pokud někdo není dostupný ve vašich nejtěžších chvílích,jeho přítomnost je kdykoliv jindy k ničemu
 
 
Než promluvíte, zeptejte se sami sebe, jestli je pravda, co řeknete, jestli to někomu neublíží, jestli je to užitečné, a nakonec... jestli má cenu rušit ticho tím, co si myslíte
 
 
 Nikdy nezapomeň, že můžeš tančit sám
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Svět po vás vždycky bude chtít víc. Naučte se sami rozeznat, kdy je toho dost.

 ?? ?? ??

 

Čím více pokračujeme ve svém vnitřním růstu,tím více se snižuje počet těch, se kterými můžeme skutečně komunikovat...

 
.
SPOLU
 
.
.
 
SRANDIČKY
 
 
Nezapomínejte, že každý, kdo vstoupí do vašeho života,
má konkrétní úkol: seznámit vás s vámi samotnými
 
.

Vše, co si dokážete představit je skutečné

 
.
Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš
 
 
.
.

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 
.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta

.
Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

Jednoho dne strach zaklepal na dveře. Odvaha otevřela a nikoho nenašla... ♥

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 


Úvod » ZNAMENÍ JEDNOTLIVĚ » BLÍŽENCI - 2022

BLÍŽENCI - 2022

.

ROČNÍ PŘEDPOVĚD - BLÍŽENCE - 2022

 

přehledný horoskop pro znamení zvěrokruhu Blížence na rok 2022, který zkoumá hlavní témata, která mohou Blíženci v průběhu roku očekávat.

Oblasti expanze v roce 2022 pro Blížence:

Rok 2022 ukazuje na oblasti života, které jsou předurčeny k expanzi a růstu

 

 • Kariéra
 • Odpovědnost
 • Pověst
 • Přátelství
 • Honby za štěstím
 • Sny, přání a naděje
 • Obchodní příjem

 

Až do 10. května a poté 28. října až 20. prosince 2022 Jupiter prochází vrcholem vaší horoskopu. Dosáhne vrcholu žebříčku a pomůže vám zazářit. Vaše ambice, kariéra, obchodní cíle a pověst rostou a rozvíjejí se. Váš talent a dovednosti jsou nyní uznávány jako nikdy předtím. Velká část tvrdé práce, kterou jste vložili, se začíná vyplácet a je odměněna – nebo přinejmenším uznána.

Tento vliv zahrnuje tři časová období a letos jsme na druhé a třetí vlně:

 

 • od 13. května do 28. července 2021,
 • od 28. prosince 2021 do 10. května 2022 ,
 • a od 28. října 2022 do 20. prosince 2022

 

Jinými slovy, tato témata prožíváte v krocích, z nichž první se odehrál loni od května do července. Rok 2022 začínáte tím, že jste právě zahájili druhý krok.

Během tohoto cyklu jste nějakým způsobem v centru pozornosti. Přestože je to skvělé období pro expanzi a uznání na profesionální úrovni a měli byste toho využít.Vybírejte své projekty pečlivě. Neberte si na sebe víc, než zvládnete. Dejte si pozor na pomluvy,nebo nesprávné zacházení s informacemi. Dávejte si pozor na situace, které by mohly být nepřiměřené nebo nepochopené.

Může to být čas významného pokroku ve vnějším světě, šťastnou změnu postavení a uznání.

Partnerské záležitosti by se mohly úzce propojit s vaší kariérou, nebo se vztah může těšit zvláštní pozornosti. Partner vám může pomoci s motivací vaši práce.

Můžete se ocitnout v pozici, která vám skutečně vyhovuje a budete velmi hrdí na práci, kterou děláte. Můžete být docela charismatický/á v pozici autority i odpovědnosti. V tomto období vašeho života může dojít k pokroku v dosahování důležitého cíle. Může dojít k výraznému vylepšení vaší pověsti nebo veřejného obrazu. Možná nejdůležitější je, že v tomto období svého života více věříte svým cílům a aspiracím.

Je to nepochybně čas, kdy víra v sebe, své schopnosti a schopnost převzít vedení vám otevírá příležitosti. Můžete se připojit k lidem, kteří podporují vaši kariéru nebo osobní zájmy, a prostřednictvím jejich podpory, víry ve vás nebo moudrosti jste povzbuzeni k dosažení svého nejvyššího potenciálu.

Z velké části pravděpodobně využijete toto období ve svém životě k rozšíření svého dosahu.

Několik dalších posilovacích tranzitů vám pomůže zejména v únoru, dubnu a začátkem května.

Intuice hraje v tomto roce ve vaší kariéře významnou roli při rozhodování o kariéře a podnikání. Podpora od ostatních přichází, někdy zdánlivě přichází odnikud.Finanční podpora pro splnění vašich snů je nyní na cestě.

Od 10. května do 28. října a poté od 20. prosince se vaše spojení s ostatními, skupinová sdružení a přátelství rozšiřují a rostou. Tento vliv začíná v roce 2022 a pokračuje – ve dvou krocích – v roce 2023. Je to příjemný, podpůrný tranzit, který přichází pouze přibližně každých 12 let.

Tento vliv pokrývá dvě časová období, přičemž první vlna se naplno odehraje letos a druhá začne ke konci roku 2022:

 • od 10. května do 28. října 2022 a poté od 20. prosince 2022 do 16. května 2023.

 

Tato témata zažíváte postupně, počínaje letošním rokem od května do října.

Sociální cíle dostávají podporu a je čas cítit se mnohem jistěji ohledně budoucnosti. Získáváte důvěru ve svou schopnost uvést do pohybu plány, které vám umožní splnit některé z vašich nejcennějších nadějí a snů.

Zdá se, že tento tranzit vás naplní novými nápady, sny a nadějemi. Zaséváte semínka, abych tak řekla, s cílem začít s projekty, které budou v budoucnu sklízet ovoce. I když to může být vzrušující, snažte se nebrat na sebe víc, než dokážete unést. Připomeňte si, že více nemusí být nutně lepší a že někdy „méně je více“.

S větším kontaktem s ostatními, ať už jde o rozšířenou skupinu reálných kontaktů nebo online kontaktů přijdete na nové nápady a získáte inspiraci. Ostatní vás mohou nasměrovat novými směry. Nový komunikační projekt vás může nadchnout a přivést vás do kontaktu se zajímavými a užitečnými lidmi. Příjmy z podnikání by se měly zvýšit.

Může to být také čas začínajících přátelství. Do vašeho života mohou vstoupit noví lidé a hledat vaši společnost nebo se stávající přátelství osvěží a posílí. Příležitosti k pokroku nebo nové vzdělávací zkušenosti mohou přijít prostřednictvím spolupracovníků, přátelství.Pro mnohé to může být životně důležitý čas pro podnikání na internetu.

Lidé k vám mohou být přátelštější než obvykle a můžete mít prospěch ze skupinových spojení. Jste populární ve skupinách a okolnosti se mohou obrátit ve váš prospěch. Vaše zvědavost na ostatní nebo na komunitu se probouzí nebo rozkvétá. Během těchto období můžete svými iniciativami nebo věcmi, kterým věříte, dokázat zázraky.

Jste také ve skvělé kondici, abyste si mohli užívat plody své nedávné práce, povýšení a úspěchů. Projevujete větší toleranci k ostatním a máte sklon zajímat se o alternativní témata.

 

Potenciální výzvy: 

Příliš často kladete důraz na činnosti, které vás odvádějí od vašich praktických povinností.

Z velké části však pravděpodobně využijete toto období ve svém životě k rozšíření svého společenského života a základny přátel.Jste v obzvláště dobré pozici pro spojení s přáteli.Je to také silný čas na vedení skupiny, organizaci a zahájení nového úsilí, zejména inovativního.

Na jiné úrovni pro vás může být partner velmi podobný příteli nebo se prvek přátelství pro klíčový vztah stane mnohem důležitějším. Také můžete vytvořit obchodní nebo milostné partnerství s přítelem nebo prostřednictvím sítí a přátel se může objevit důležité partnerství.

 

Oblasti kontrakce a lekce v jednoduchosti:

 • světonázor
 • přesvědčení
 • vzdělání

 

Horoskop Blížence pro rok 2022 ukazuje na oblasti kontrakce, omezení a nezbytného "zeštíhlení", aby bylo možné otestovat stabilní základy.

Vždy existují oblasti života, které vyžadují více jednoduchosti .Saturn pomáhá ovládat, zkrotit a strukturovat tato životní oddělení.

Po celý rok jsou oblasti vašeho života, které vyžadují přístup "zpět k základům", nadále spojeny se sektorem vašeho solárního grafu, který vládne vyššímu učení, systémům víry, cestování a dobrodružným zážitkům. V těchto oblastech života mohou existovat určité zkoušky, jako by vesmír ověřoval, zda jsou základy pevné. Silné základy se posíli a slabé spadnou.

Tento vliv začal v roce 2020 a potrvá do března 2023.

Toto téma je silněji pociťováno dříve nebo později, podle toho, zda jste se narodili dříve nebo později ve znamení Blíženců. Nejvíce tento tranzit v roce 2022 působí na Blížence,kteří se narodili přibližně od 2. do 15. června a ty, kteří mají ascendent 12 až 25 stupňů Blíženců.

Pro ty, kteří se narodili později ve znamení Blíženců tento vliv teprve přijde a nyní vás přímo neovlivňuje.

Během tohoto cyklu mohou do vašeho systému víry nebo učení přijít zkoušky. Potřeba spolehlivého, solidního a praktického úsudku je nyní nutná.Můžete prozkoumat systém víry, který jste doposud zastávali a zpochybnit svou víru v druhé,v sebe sama i v život samotný. Doporučuji hledat praktická a funkční řešení problémů.

Možná zjistíte, že vaše schopnost cestovat ve volném čase nebo se zapojit do vyššího vzdělávání je v tomto období omezená. Cestování může být pouze pro obchodní účely. Možná nejste tak dobrodružní, dáváte přednost tomu, abyste se zdržovali doma a ve svém okolí, nebo dokonce doma zůstávali kvůli někomu a něčemu.

Může to být také období učení ostatních, co jste se naučili můžete předávat dál.

Termínem tohoto tranzitu je větší realismus a praktičnost . Cítíte se schopnější dostát svým povinnostem. Život se zdá být robustní a stabilní a pravděpodobně budete z tohoto vlivu těžit silněji, když Saturn oficiálně vytvoří trigon k vašemu Slunci nebo Ascendentu ( loni pro krajní Blížence, letos pro střední Blížence a příští rok pro pozdní Blížence).

Pravděpodobně budete mít mnoho příležitostí, jak si dát život do pořádku. Saturn vás nenechá v klidu zvláště v dubnu . Naznačuje některé divoké karty související s vaším posláním vypořádat se s minulostí nebo dlouhotrvajícími problémy.Tyto záležitosti mohou někdy narušit vaši snahu o strukturovanější a odpovědnější životní styl. Případně omezení, která právě zažíváte, mohou vést k vnitřnímu neklidu nebo objevování tajemství. Je však vhodná doba, abyste se vypořádali s problémovými oblastmi, na kterých jste lpěli, ale které vám bránily posunout se dál a autenticky se vyjádřit.

Je to také cenný čas pro učení a studium praktických dovedností a prohlubování znalostí. Jste vyzváni podívat se na život realističtěji a praktičtěji. Pro mnohé z vás mohou být důležité úspěchy v oblasti publikování nebo vzdělávání.

Posílení klíčového vztahu prostřednictvím sdílených aktivit nebo nalezení klíčového vztahu prostřednictvím učení nebo činností mimo obvyklé meze může mít zásadní význam.

Můžete zjistit, že strukturování času stráveného komunikací je nejpřínosnější. Saturn učí lekce umírněnosti a klade důraz na kvalitu před kvantitou. Vaše zaměření se na priority je obzvláště v roce 2022 užitečné.

Nastává obecně příznivá doba pro vytváření nečekaných spojení, které pozitivně ovlivňují váš život. Mohou to být starší a zralí lidé.

 

Oblasti vzrušení, inovací, nezávislosti a rychlosti: soukromý život, spiritualita, minulost

 

Oblasti vašeho života se zrychlují, takže můžete riskovat.

Celý rok jste v cyklu přezkoumávání svých minulých připoutaností, věcí, které vám brání v prozkoumávání vaší individuality a věcí, které vás dělají jedinečnými. Tento proces bude trvat mnoho let (toto téma je tady s vámi od roku 2018 a bude pokračovat až do dubna 2026 ).

Některé prvky vašeho soukromého života mohou být odhaleny,možná tajemství vyplouvají na povrch nebo je váš soukromý život vykořeněn. Zpočátku to může být nepříjemné, ale je to součást procesu, který zahrnuje odpoutání se od určitých oblastí svého soukromého života a své minulosti, abyste se mohli svobodněji a autentičtěji posunout vpřed. Cílem je nyní osvobodit se od postojů, které vás omezovaly v růstu, zlepšování a pokroku.

Nakonec budete svobodnější a ještě budete mít možnost začít žít život, ve kterém se budete moci  vyjadřovat sebevědoměji a pravdivěji. Možná jste tvrdě pracovali na tom, abyste se vzdali těch připoutaností, které vám už jednoduše neslouží dobře.

Je to důležitý čas pro uvolnění negativních připoutaností. Vaše intuice se stane extrémně silnou a váš systém víry se může proměnit, začlenit různá přesvědčení nebo více spirituality.

Oblasti změny, očisty a transformace:

 • finance
 • sdílení
 • intimita
 • duševní a fyzické léčení

 

Váš horoskop Blížence na rok 2022 odhaluje oblasti života, ve kterých probíhají změny a transformace. Je to čas "ven se starým, dovnitř s novým"

Postoje k závislosti na druhých, financím a intimitě se v tomto roce nadále proměňují. Tento dlouhodobý vliv ukazuje na čas, kdy je třeba provést změny a volby. Tato témata přinášejí větší výhody v únoru a květnu 2022. 

Únor je obzvláště silný pro objevování vašich ambicí a motivací. Je to vhodný čas zlepšit si reputaci nebo prozkoumat nové projekty nebo dokonce kariérní cíle, které uspokojí.

Květen přináší další vzpruhu, která se z velké části odehrává skrytě a to ve vás. Vypořádat se s temnějšími nebo skrytějšími aspekty sebe sama může být transformační. Léčebné aktivity a schopnosti mohou výrazně figurovat.

V roce 2022 měsíční uzly a aktivita zatmění vytáhnou důležitá témata týkající se práce , zdraví , duševního zdraví a odpočinku . Je čas najít lepší rovnováhu.

Severní uzel se pohybuje vaším solárním dvanáctým domem od 18. ledna vpřed a povzbuzuje vás, abyste se spojili se svým záměrem, duchovností a věnovali pozornost fyzickému a emocionální zdraví. Severní uzel ve vašem sektoru spirituality a soukromí nyní ukazuje na skutečnou potřebu napojit se na váš vnitřní svět a také pomáhat a podporovat ostatní, protože tyto věci mohou přinést úžasné výhody a mnoho radosti do vašeho života.

 

Váš planetární vládce v roce 2022: 

Váš vládce Merkur se pohybuje zvěrokruhem poměrně rychle a odráží vaše četné a rozmanité zájmy. Merkurova retrográdní období jsou časy k zamyšlení a možná i k nějakému zpětnému sledování.

V roce 2022 Merkur retrograduje čtyřikrát a tato období jsou od:

 • 14. ledna až 3. února (ve Vodnáři a Kozorohu),
 • 10. května až 3. června (v Blížencích a Býku),
 • 9. září až 2. října (ve Vahách a Panně).
 • a poté 29. prosince (do 22. ledna 2023 v Kozorohu).

Tyto časy vyžadují přehodnocení problémů, reflexi a trochu pomalejší postup, zvláště během květnového retrográdního období, kdy je Merkur retrográdní ve vašem znamení.

Více síly, když je Merkur ve vašem znamení, a v roce 2022 k tomu dojde od 29. dubna do 22. května a od 13. června do 4. července . 

Fajn dny buete mít díky vašemu vládci:

 • 21. března
 • 17.-18. dubna
 • 27.-28. dubna
 • 19.-20. června
 • 26.-27. června
 • 23. července.