.
.
.

TIŠE ODCHÁZÍM OD ČEHOKOLIV,CO POŠKOTUJE MŮJ KLID V DUŠI

.
.
.
.
Pokud se dnešek nepovedl,zkusme to zítra znovu
 
 
Nikdo nepřesvědčí druhého, aby se změnil.Každý z nás je strážcem brány, kterou lze otevřít pouze zevnitř
.
.
Pokud někdo není dostupný ve vašich nejtěžších chvílích,jeho přítomnost je kdykoliv jindy k ničemu
 
 
Než promluvíte, zeptejte se sami sebe, jestli je pravda, co řeknete, jestli to někomu neublíží, jestli je to užitečné, a nakonec... jestli má cenu rušit ticho tím, co si myslíte
 
 
 Nikdy nezapomeň, že můžeš tančit sám
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Svět po vás vždycky bude chtít víc. Naučte se sami rozeznat, kdy je toho dost.

 ?? ?? ??

 

Čím více pokračujeme ve svém vnitřním růstu,tím více se snižuje počet těch, se kterými můžeme skutečně komunikovat...

 
.
SPOLU
 
.
.
 
SRANDIČKY
 
 
Nezapomínejte, že každý, kdo vstoupí do vašeho života,
má konkrétní úkol: seznámit vás s vámi samotnými
 
.

Vše, co si dokážete představit je skutečné

 
.
Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš
 
 
.
.

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 
.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta

.
Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

Jednoho dne strach zaklepal na dveře. Odvaha otevřela a nikoho nenašla... ♥

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 


Úvod » ZNAMENÍ JEDNOTLIVĚ » BÝK - 2022

BÝK - 2022

.

ROČNÍ PŘEDPOVĚD - BÝKA - 2022

 

přehledný horoskop pro znamení zvěrokruhu Býka na rok 2022, který zkoumá hlavní témata, která mohou Býci v průběhu roku očekávat.

 

Oblasti expanze v roce 2022 pro Býka:

Rok 2022 ukazuje na oblasti života, které jsou předurčeny k expanzi a růstu

 

 • Přátelství
 • Společenství
 • Obchodní příjem
 • Spolupracovníci
 • Sny - cíle štěstí
 • Duchovno
 • Soukromí
 • Duševní a emocionální pohoda

 

Do 10. května a poté od 28. října do 20. prosince 2022 se vaše spojení s ostatními, skupinová sdružení a přátelství nadále rozšiřují a rostou. Tento vliv začal v roce 2021 a pokračuje v krocích také roce 2022. Je to příjemný, podpůrný tranzit, který se objevuje pouze přibližně každých 12 let.

 

Tento vliv zahrnuje tři časová období a letos jsme na druhé a třetí vlně:

 

 • od 13. května do 28. července 2021,
 • od 28. prosince 2021 do 10. května 2022 ,
 • a od 28. října 2022 do 20. prosince 2022

 

Jinými slovy, tato témata prožíváte v krocích, z nichž první se odehrál vloni od května do července. Rok 2022 začínáte tím, že jste právě zahájili druhý krok.

Nastal čas,kdy se budete cítit se mnohem jistěji ohledně budoucnosti. Získáváte důvěru ve svou schopnost uvést do pohybu plány, které vám umožní splnit některé z vašich nejcennějších nadějí a snů.

Zdá se, že tyto tranzity vás naplňují představami o budoucnosti. Zaséváte semínka, abych tak řekla, s cílem začít s projekty, které budou v budoucnu sklízet ovoce. I když to může být vzrušující, snažte se nebrat na sebe víc, než dokážete unést. Vaše vize je docela optimistická,ale nepřeceňujte se. Jeden nebo dva projekty však mohou být inspirativní a inovativní. Připomeňte si, že více nemusí být nutně lepší a že někdy méně je více.

S větším kontaktem s ostatními, ať už jde o rozšířenou skupinu reálných kontaktů nebo online kontaktů jistě přijdete na nové nápady a získáte inspiraci. Ostatní vás mohou nasměrovat novými směry.  Nový komunikační projekt vás může nadchnout a přivést vás do kontaktu se zajímavými a užitečnými lidmi. Příjmy by se měly zvýšit.

Může to být také čas začínajících přátelství,nebo skupinového zapojení. Do vašeho života mohou vstoupit noví lidé a stávající přátelství osvěžit a posílit. Příležitosti k pokroku nebo nové vzdělávací zkušenosti mohou přijít prostřednictvím spolupracovníků, přátelství a vytváření přátelských online sítí. Pro mnohé to může být životně důležitý čas pro podnikání na internetu.

Lidé k vám mohou být přátelštější než obvykle a můžete mít prospěch ze skupinových spojení nebo vytváření onlone sítí. Jste populární ve skupinách a okolnosti se mohou obrátit ve váš prospěch. Svými iniciativami nebo věcmi, kterým věříte, můžete dosáhnout zázraků.

Jste ve skvělé kondici, abyste si mohli užívat plody své nedávné práce, povýšení a úspěchů. Projevujete větší toleranci k ostatním a máte sklon zajímat se o alternativní témata.

Potenciální výzvy: 

Příliš často kladete důraz na činnosti, které vás odvádějí od vašich praktických povinností.

 

Z velké části však pravděpodobně využijete toto období ve svém životě k rozšíření svého společenského života a základny přátel a snech o nových cestách. Je to také silný čas na vedení skupiny, organizaei a zahájení něčeho inovativního.

Posilovací tranzity vám pomohou v únoru, dubnu a květnu. 

Přátelství může být nepředvídatelné a někdy matoucí, ale přináší také do vašeho života spoustu potěšení. V lidech se silnými rysy Ryb a Střelců byste mohli najít nové přátele. Přátelství s lidmi, jejichž kulturní pozadí je velmi odlišné od vašeho, by mohlo být poučné. Spojení, která letos navážete, vám pomohou růst a prosperovat, podpoří vaši nezávislost a sebepřijetí.

Od 10. května do 28. října a poté od 20. prosince se oblasti vašeho života rozšiřují, rostou a odměňují vás v duchovním světě, soucitu, soukromém životě a toleranci. Jsou to období, kdy se můžete dívat dovnitř a učit se své vnitřní síle. To jsou také časy, kdy je třeba ocenit určitou úroveň samoty. Tato témata zažíváte postupně.

Záležitosti z minulosti se nyní ve vašem životě zvětšují. Vaším úkolem je utřídit si postoje, které vám dobře slouží a chování, které je třeba změnit, abyste mohli růst, zlepšovat se a prosperovat. Toto téma vás připraví na chvíle, kdy Jupiter projde vaším znamením – kdy budete připraveni se plněji splynout se světem. Jen pro zajímavost : Jupiter bude v Býku od 16. května 2023 do 25. května 2024.

Toto je obecně příjemný, ochranný cyklus, ikdyž můžete mít pocit, že nežijete nebo neprožíváte svůj život naplno nebo že vaše radost ze života není pro ostatní tak zjevná. Je to poněkud uzavřenější, reflexivní období vašeho života. Možná nyní zkoumáte skryté prvky života nebo rozvíjíte svou spiritualitu.

Můžete být také výrazně soucitní a empatičtí. Události, ke kterým nyní dochází, rozšiřují váš vnitřní svět a váš vrozený soucit a vřelost.

Může to být silné období pro dobrovolnickou práci nebo práci vykonávanou v zákulisí, v soukromí nebo v pomáhajících profesích.

Protože tento tranzit spojuje váš sektor intimity, sdílených zdrojů a dluhů s vaším sektorem samoty a konců, může to být také čas, kdy váš vztah k intimitě nebo dluhům prochází změnami. Ve vašem intimním životě nebo sdílených zdrojích mohou být skryté nebo nepolapitelné prvky, nebo byste mohli zapomenout na dlouhodobý problém v tomto smyslu. Je možné, že máte co do činění s tajným dluhem nebo skrytým vztahem.

Potenciální výzvy:  

Útěk. Může být lákavé uniknout každodenním povinnostem a výzvám. Zejména se můžete pokusit vyhnout závislostem a raději čtěte,nebo se procházejte.

Vliv Jupiteru je obecně považován za pozitivní a nakonec tomu tak je. Působí však tak, že zvětšuje oblast horoskopu, kterou ovlivňuje a někdy může být nepříjemné, pokud máte v této oblasti potíže.

Ve vašem případě, pokud jste osamělí nebo se cítíte bezmocní,nebo máte problém čelit své minulosti, pak tento vliv může tyto problémy zesílit. Nakonec je to k dobru. Počáteční zvětšení vám může pomoci vidět a zahájit proces, který vede ke zlepšení. Vesmír vás žádá, abyste se vzdali některých svých připoutaností a odevzdali se neznámu. Je nutné uvolnit ovládání.

Budování vaší víry je práce, kterou nyní děláte. I když máte tendenci hrát podpůrnou roli pro ostatní, pokud zajdete příliš daleko, budete muset svoji energii zase dočerpet. Ve spotech může docházet k určité zátěži jak duševní,tak fyzické.

To, co nyní děláte, však vede k významným zlepšením. Ze služby druhým může být silnější radost, ale dávejte pozor, abyste se starali i o sebe.

Spojení s lidmi z vaší minulosti může být silné a také se můžete soustředit na minulá přátelství. Někdy s tímto vlivem se z předchozího nepřítele stane přítel.

Z velké části se pravděpodobně budete během tohoto cyklu cítit emocionálně v bezpečí a podpoře. Vaše vnímání se zvýší. Vaše schopnost přinášet oběti pro druhé se už nyní zvyšuje a můžete si nakonec vybudovat důvěru v sebe sama, když pomáháte a podporujete druhé.

Tento vliv je zvláště příznivý pro činnosti, které se odehrávají v zákulisí. Je to cyklus, ve kterém se stanete soucitnějším, empatičtějším a citlivějším nebo se s těmito vlastnostmi dostanete do hlubšího kontaktu. Můžete pracovat na tom, abyste se zbavili sebedestruktivních tendencí, hluboce zakořeněných strachů a hluboce zakořeněných sklonů k pocitům viny. Jste schopni lépe se dostat do kontaktu se svým podvědomím a ve skutečnosti může být konfrontace se svými strachy v tomto období docela příjemná.

Během tohoto cyklu vás bude nejvíce naplňovat charita, dobrovolnictví a pomoc druhým bez očekávání odměny. Pomáhat druhým vám pomáhá aniž si to uvědomujete.

Váš snový svět může být obzvláště bohatý a intuitivnější. Meditace vám nyní mohou prospět, protože regenerují a posilují vašeho ducha. V samotě a rozjímání můžete najít mnoho potěšení a růstu.V tomto období je možný vitálnější zájem o spiritualitu. Ve vašem vnitřním světě mohou nastat překvapivé události a změny. Intuice se zvyšuje. Snažte se věnovat pozornost tomu, co k vám přichází ve snech nebo tušení. Velmi dobře můžete objevit nové zájmy a touhy, které vám pomohou zbavit se zastaralých návyků nebo připoutaností k minulosti, které vám již dobře neslouží. Pro některé z vás může vyjít najevo tajemství, které slouží stejnému účelu.

Váš snový svět je aktivní v celém roce 2022. Do vašeho života mohou vstoupit duchovní učitelé. Je s vámi pocit duchovní ochrany a vaše víra v neviditelné začíná růst.

 

 

Oblasti kontrakce a lekce v jednoduchosti:

Váš horoskop Býka 2022 ukazuje na oblasti kontrakce, omezení a nezbytného "zeštíhlení", aby bylo možné otestovat stabilní základy. Vždy existují oblasti života, které vyžadují více jednoduchosti. 

 • Kariéra
 • Cesta života
 • Pověst

 

Oblasti vašeho života, které vyžadují přístup "zpět k základům" po celý rok , zahrnují sektor, který řídí kariéru, pověst, odpovědnost, dlouhodobé cíle a vaši životní cestu.Záleží na vašem věku nebo aktuální fázi vašeho života.Hodnoty a autority jsou také na programu vašeho roku 2022.Opět v závislosti na vaší aktuální situaci to mohou být rodiče, šéfové, manažeři, vláda a učitelé.

V těchto oblastech života mohou existovat určité zkoušky, jako by vesmír ověřoval, zda jsou základy pevné. Věci postavené na slabých základech nemusí pod tlakem těchto zkoušek vydržet. Ti, kteří jsou silní, vydrží a posílí . Tomuto procesu můžete pomoci aktivním posilováním zranitelných oblastí.

Tento vliv začal konzistentním tranzitem se Saturnem v roce 2021 a bude tomu tak po celý rok 2022. Tato témata pocítíte dříve nebo později podle toho, zda jste se narodili dříve nebo později ve znamení Býka. V roce 2022 jsou tímto tranzitem přímo osloveni ti, kdož se narodili přibližně od 1. do 14. května a ti, kteří mají Ascendent 12 až 25 stupňů Býka.

Během tohoto cyklu vaše kariéra vyžaduje kritická rozhodnutí a volby. Velké projekty mohou dospět ke svému uskutečnění a to může to být čas, kdy sklidíte své ovoce, ale nyní může nastat určité zklamání, pokud jste nedosáhli toho, čeho jste chtěli dosáhnout. 

Projekty, na kterých jste pracovali v zákulisí nebo které jste nechali nedokončené, se mohou uskutečnit, nebo je můžete využít k rozvoji své kariéry. Vaše kariéra může zahrnovat altruističtější cíle nebo pomoc druhým. Možná budete muset použít určitou opatrnost, pokud jde o prvky z vaší minulosti, protože se mohou během tohoto cyklu nějakým způsobem dostat na veřejnost.

Nyní můžete získat vyšší pozici a pravděpodobně pocítíte i tíhu zvýšené odpovědnosti, která s tím přichází. Ve vašem životě mohou nastat problémy, které je třeba řešit s jedném rodičem nebo s nadřízeným.

I když toto období může být někdy trochu obtížné, zvláště když Saturn tvoří kvadraturu k vašemu Slunci nebo Ascendentu, existuje několik oslnivých míst, díky nimž je to celkově přínosné období, zvláště pokud se soustředíte více na dlouhodobé výhody a méně na krátkodobé.

Je to dobrý čas ukázat světu, co umíte. Úspěch lze realizovat nyní. Pokud jste tvrdě pracovali na nějakém projektu může to v této době vyvrcholit.

Někdy však můžete bojovat se svými osobními potřebami pro větší nezávislost. Občasné střety s autoritou jsou možné. Když se snažíte vyjádřit svou originalitu nebo individualitu, můžete se cítit trochu mimo střed a neuzemněný. Toto je čas osvobodit se od určitých starých návyků, ale také vytvořit nové a zdravé návyky nebo rutiny.

Saturn je v tomto období ve znamení, kde dříve vládl ( Vodnář ) a díky tomu si v něm vede dobře. Naposledy se Saturn pohyboval přes Vodnáře od roku 1991 do začátku roku 1994.

Mnozí z vás ( zejména s Ascendentem v Býku ) si někdy během tohoto cyklu užijí svého druhu vrchol kariéry – toto je období úspěchu, sklizeňě, uznání a převzetí nové odpovědnosti. 

 

Oblasti vzrušení, inovace, nezávislosti a rychlosti: Já

 

Váš horoskop Býka na rok 2022 ukazuje na oblasti vašeho života, které se zdánlivě zrychlují, takže můžete riskovat, inovovat a způsobit revoluci.

 • Osobnost
 • Nezávislost

 

Celý rok jste nuceni provádět změny. Tento vzrušující tranzit trvá celkem přibližně sedm let. V roce 2022 opět cítíte velké změnové dunění,i když by se vám mohlo zdát snazší je zvládnout než v předchozích letech.

Obraz, který prezentujete světu a vaše osobnost se nyní i v nadcházejících letech poměrně rychle mění. Přijímáte změny, posouváte se za své běžné limity, vyjadřujete svůj nezávislý směr a podstupujete několik osobních rizik.

Potřeba vyjadřovat se jinak zůstává silná, protoře Uran prochází vaším slunečním znamením. V roce 2022 se dostáváte do středu tohoto tranzitu.

Potenciální negativa: 

Zatímco osobní změny jsou nutné a možná až nevyhnutelné, pošetilé riskování a nesmyslná vzpoury nikoliv. Nemusíte zahodit vše ze své minulosti nebo úplně spálit mosty, abyste vyjádřili svou nezávislost. Býk tyto věci vnitřně zná, ale s vlivy, které se objevují nyní, může být užitečné si to připomenout. Snažte se zkrotit své touhy vzbouřit se, pokud je to jen kvůli tomu něco dokázat světu.

V opačném případě je to čas na objevení své vlastní jedinečné cesty a možná budete dělat trochu vlny, když budete postupovat vpřed. Vaše znamení má pověst docela spokojeného a pohodového člověka, protože máte tendenci hledat harmonii, někdy za každou cenu. Toto nové téma ve vašem životě však naznačuje, že nebudete riskovat pocity stísněnosti, omezení nebo autenticity jen kvůli nějaké falešné harmonii v prostředí,kam vlastně už dávno nepatříte.

Změna vaší profesní dráhy může být nyní středem pozornosti a ovlivňuje váš pocit svobody a vyjádření vaší osobnosti. Pro některé může být středem zájmu stát se svým vlastním šéfem.

Nejvíce tento tranzit v roce 2022 působí na Býky, kteří se narodili přibližně od 1. do 9. května a ti, kteří mají Ascendent přibližně 11-19 stupňů Býka.

K posilování dochází, zejména v únoru a červenci , klíčem k úspěchu se zdá být hledání příležitostí tam, kam se obvykle nedíváte. Přitahujete podporu nebo přání všeho dobrého od ostatních, zejména přátel a přemýšlíte pozitivněji o své budoucnosti. Jak se měníte a vyvíjíte, buďte obzvláště opatrní, jak se zbavujete minulosti. Čiňte tak citlivě a všímavě, abyste nový list obrátili s větší jistotou a hrdostí.

Možná zjistíte, že do svého života přitahujete lidi nebo lekce, které vás povzbudí, abyste se odpoutali od tradic nebo konvencí, které vám bránily v růstu. Je to dobrý čas na navázání klíčových přátelství nebo skupinových spojení.

 

Oblasti změny, čištění a transformace:

Váš horoskop Býka 2022 odhaluje oblasti života, ve kterých probíhají změny a transformace. Je čas "ven se starým, dovnitř s novým".

 • Přesvědčení
 • Cestovat
 • Postoje a výhled
 • Nezávislost
 • Osobnost
 • Vztahy a partnerství

Postoje, systémy přesvědčení a učení se v tomto roce nadále proměňují. Možná se zbavujete některých přesvědčení nebo postojů, které už pro vás nefungují. Může dojít k úžasnému novému pohledu i životnímu stylu.Někteří z vás mohou publikovat kreativní práci a setkat se s úspěchem.

Jste ve skvělé kondici pro posílení svých životních zkušeností nebo studia. Setkání s lidmi, a to i virtuálně vám může změnit život.

Únor je obzvláště silný pro podporu učení, vlivu a smyslu pro dobrodružství. Přistupujete ke svému životu nebo k tématům zájmu a projektům s větší chutí a vášní. Můžete být mentorem nebo významným způsobem pomáhat druhým, nebo můžete do určité míry pracovat s veřejností a ovlivňovat ostatní. Květen přináší další vzpruhu týkající se přátelství, cílů štěstí a plnění svých snů. Je vhodný čas spojit se s lidmi, kteří vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Je pravděpodobné, že se váš život nebo životní styl zlepší.

V roce 2022 se měsíční uzly a aktivita zatmění přesunuly z vašich sektorů sdílených financí, materiální a emocionální podpory a vašeho intimního života k otázkám nezávislosti a partnerství.

Letošní tranzity kladou důraz na lekce související s nezávislostí, odvahou, soběstačností a partnerstvím . Posouvají vás k pochopení vašich potřeb autonomie a společnosti. Zkoumáte tato témata a také se snažíte najít správnou rovnováhu.

Severní uzel se pohybuje vaším prvním solárním domem od 18. ledna vpřed. Toto je mocný podnět k tomu, abyste si zlepšili svůj život. Je to rok pro rozvoj skutečného sebevědomí – dovolit si zazářit.

To ukazuje na skutečnou potřebu naučit se spoléhat sám na sebe , což vám nakonec přinese více radosti a příležitostí. Je čas, abyste dosáhli rovnováhy mezi partnerstvím a nezávislostí. Vaše osobnost a vaše partnerství se vyvíjejí důležitým způsobem. Osobní vzhled, vaše tělo, vaše image a vaše nezávislost jsou oblasti na které se v roce 2022 zaměříte zvlášť. V tomto a příštím roce mohou nastat důležité změny ve vztazích.

 

Váš planetární vládce v roce 2022: 

Venuše je vaším planetárním vládcem. Začnete rok 2022 uprostřed retrográdního cyklu Venuše, ale se Venuše vrátí do normální do přímého chodu život bude o zase něco plynulejší.

Venuše se stala retrográdní na konci roku 2021: od 19. prosince 2021 do 29. ledna 2022.

 

Vždy,když je váš vládce ve vašem znamení se cítíte silněji.

Takže,když budu v denních předpovědích psát,že je Venuše ve znamení Býka,tak je to váš čas.