Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

.
Od zlomoveho okamžiku v mém životě výrazy jako
„jednoho dne“ a „brzy“
ztratily v mém slovníku hodnotu
.
.

TIŠE ODCHÁZÍM OD ČEHOKOLIV,CO POŠKOTUJE MŮJ KLID V DUŠI

.
.
.
.MILOVANÁ VNOUČÁTKA
 
.
.
Pokud se dnešek nepovedl,zkusme to zítra znovu
 
 
Nikdo nepřesvědčí druhého, aby se změnil.Každý z nás je strážcem brány, kterou lze otevřít pouze zevnitř
.
.
Pokud někdo není dostupný ve vašich nejtěžších chvílích,jeho přítomnost je kdykoliv jindy k ničemu
 
 
Než promluvíte, zeptejte se sami sebe, jestli je pravda, co řeknete, jestli to někomu neublíží, jestli je to užitečné, a nakonec... jestli má cenu rušit ticho tím, co si myslíte
 
 
 Nikdy nezapomeň, že můžeš tančit sám
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy

.

.

.

.

.

.

.

 

 
❤️
 
.
Lidé rádi poslouchají krásná slova,ale neradi se mění .…
.
 
Úspěch nepřijde, když se něčemu budeš věnovat jen příležitostně. Dostaví se jedině, když se budeš něčemu věnovat neustále.
 

 ?? ?? ??

 
Svět po vás vždycky bude chtít víc. Naučte se sami rozeznat, kdy je toho dost.
 
 

Čím více pokračujeme ve svém vnitřním růstu,tím více se snižuje počet těch, se kterými můžeme skutečně komunikovat...

 
.
SPOLU
 
.
.
 
SRANDIČKY
 
.
 
Nezapomínejte, že každý, kdo vstoupí do vašeho života,
má konkrétní úkol: seznámit vás s vámi samotnými
 
.

Vše, co si dokážete představit je skutečné

 
.
Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš
 
 
.
.

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 
.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta

.
Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

Jednoho dne strach zaklepal na dveře. Odvaha otevřela a nikoho nenašla... ♥

.

.

.

.

.

.

.

.

 


ČLÁNKY » KARMICKÁ ASTROLOGIE - DUŠE

.

KARMICKÁ ASTROLOGIE - DUŠE SE VRACÍ
 
 
Karmická astrologie chápe horoskop jako takzvanou mapu úspěchů a neúspěchu, potencionálů a slabostí, které jsme si z minulých životů přinesli do této inkarnaci.
 
Tato forma astrologie se zakládá na předpokladu, že každá osoba je věčnou duchovní bytostí,jež se reinkarnuje do fyzického těla a setkává se s karmou, kterou si vytvořila v jiný životech, a že vzorec těchto životů, stejně jako strukturu a smysl současné inkarnace, lze objevit v horoskopu každého z nás.
 
Tato myšlenka předpokládá řetězec životu, v němž úspěchy a prohry přecházejí z jednoho života do dalšího. Karma a reinkarnace nepracuji ani lineárně, ani chronologicky. Vzorec který se zahojil v minulém životě se může zlepšit přítomnost. Podobně krok,který uděláme v přítomnosti může mít zpětný účinek na minulost.
 
Začínám mít raději označení jiné životy, než minulé životy. Nemyslím, že je nutné věřit v reinkarnaci, abychom dokázali pochopit a využít znalost karmický vzorců.
Karma je výsledek zákona "akce a reakce"- "sklízení toho co jsme zaseli " - aktivita, která se rozběhla v nějakém bodě minulosti – kde minulost je cokoliv, co se stalo před konkrétním časovým rámcem, se kterým člověk pracuje. Lze tudíž zkoumat a číst horoskop z karmické perspektivy, aniž bychom jej nutně vztahovaly na dřívější inkarnace.
 
Karmická astrologie poskytuje chybějící článek řeťezu tím že tvrdí, že jedinečné reakce v tomto životě před určuje zkušenost, kterou osoba dříve prodělala v jiném životě.
Pohled na radix z karmické perspektivy usnadňuje snahu dosáhnout hlubší úrovně esoterického významu a může vysvětlit, proč se nativní aspekty projevují různými způsoby v závislosti na předchozích zkušenostech inkarnující se duše.
 
Kdyby se každé miminko inkarnovalo s čistým štítem bylo by logické očekávat, zejména v astrologické perspektivě, že jeho temperament, reakce a přístup k okolí, do něhož se narodilo, bude shodných s jiným miminkem narozeným ve stejnou chvíli, samozřejmě odečtemeli kulturní a rodinné rozdíly. To však prokazatelně není tento případ.
 
Přestože astrologická dvojčata narozená ve stejný okamžik sdílej některé základní charakteristiky, vyjadřují se odlišným způsobem. Identická dvojčata narozená na stejném místě a do stejné rodiny mají přesto od narození vlastní a odlišný temperament který nelze astrologický zcela vysvětlit poměrně krátkým časem, který dělí jejích vstup do života.
 
Dá se říci, že osobnost je výsledkem rodinné a biologické dědičnosti a je určována společenským prostředím. Je to doprovodný experiment pro rozšiřování zkušenosti individuální duše. Nicméně tady a teď je osobnost způsobem,jakým inkarnovaná duše prezentuje sama sebe před světem v němž se odehrává její život. Koncept, podle něhož je každé miminko duší, jež se inkarnuje obtížená zkušenosti životů, které má za sebou, vysvětluje individuální rozdíly vrozenou osobnost daleko lépe. Duše se setkává se svojí vlastní karmou.
 
Karma je principem univerzální kauzality, kterou přenáší skutky individua. Každá myšlenka, slovo, skutek a touha mají dynamickou kvalitu a vytvářejí dobré nebo špatné výsledky. Některé obyčejné milosrdné skutky mohou změnit celý život nebo utvářet osud. Skutky nesou své důsledky a celková suma těchto skutků určuje povahu, status a šťastné nebo nešťastně okolnosti, které čekají osobu v jejím příštím životě, a tak dále, od inkarnace k inkarnaci.
 
Tento popis karmy který považuji za velmi důležitý zejména pokud jde o myšlenky a úmysly, které mají stejně silný efekt, jako skutky, nebo nečinnost. Zjistila jsem, že trvale odmítání růstu nebo změny má silný efekt na výslednou karmu.
 
Zajímá vás tohle téma a věříte na reirkarnaci duše ?