.
.
 
 
 
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

„Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.“

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

„Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit.“

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo.

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy.

.

.

 

 

ČLOVĚK STOJÍCÍ NA VRCHOLU HORY,
TAM NESPADL

 ?? ?? ??

NÁVŠTĚVNOST

.BÝT ŽENOU JE VÝSADA
 
 
?? ??
 
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
 
.
„Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš.“
 
 

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 

.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli.
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být!
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
„Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru.“
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

„Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta.“

.
„Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže.“

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

.

 

 


ČLÁNKY » ČLÁNKY » KARMICKÉ SOUVISLOSTI

.

Své klienty a žáky učím pochopit karmické souvislosti a jít dál ......

.

Většina z nás touží po setkání s člověkem, který nás bude milovat, rozumět nám a chápat nás. Nebude třeba slov a on nebo ona naplní všechny naše potřeby, přání a očekávání. Prostě ideální partner, naše druhá polovina. Toužíme po setkání se svou spřízněnou Duší. A spřízněné Duše opravdu do našich životů přicházejí, jen někdy jinak, než bychom čekali. Spřízněných Duší máme mnoho. Spřízněná Duše není jen člověk, do kterého se zamilujeme a budeme spolu do konce života. Spřízněná Duše může být člověk, který nás rozčiluje, nesnáší nás nebo irituje. Možná nepříjemný soused nebo zaměstnavatel, možná někdo z rodiny, koho nemůžeme vystát. Ne vždy je nám dáno potkat někoho ze svých spřízněných Duší jako Lásku našeho života a potencionálního partnera. Ale i zázraky se někdy dějí.

Karmické vztahy kdy se minulost prolne s přítomností…
Všechny vztahy našeho života jsou obnovením vazeb a spojení z minulosti, jsou karmické. Ve všech našich vztazích působí zákon akce a reakce, karmy. Mnoho našich dnešních zkušeností je důsledkem voleb, které jsme učinili kdysi dávno. Pro každého z nás platí to, že to, co zaseješ, to také sklidíš. A tak se znovu setkáváme s lidmi a situacemi, které jsme vytvořili, a zažíváme události, které jsme svým jednáním uvedli do pohybu.

Karmické vztahy důležité pro tento náš současný život, bývají provázeny velmi intenzivními pocity. Při setkání s těmito spřízněnými Dušemi můžete okamžitě zažívat pocit radosti z opětovného shledání, touhu, lásku, strach, nenávist nebo averzi. Silná sexuální přitažlivost nebo bolest na srdci /v oblasti srdeční čakry/ jsou častými ukazateli předchozí silné nevyjasněné karmické vazby.

Tato sexuální přitažlivost bývá velmi intenzivní a může do našich životů vnést hodně napětí, nepokoje a citového zmatku. Obzvlášť pokud jsme již vázáni k jiným partnerům a máme děti. Velmi časté jsou milostné trojúhelníky, které se táhnou napříč věky. Není tedy divu, že jsou naše Duše k sobě stále přitahovány touhou tyto často velmi bolestné situace konečně vyřešit. Je totiž doba čištění a vyrovnávání karmy.

Karma a spřízněné Duše jsou oblasti a témata plná hloubek, skrytých nebo potlačených pocitů a motivů. Často jednáme iracionálně, cítíme lásku k někomu, kdo nás zraňuje nebo zraňujeme my jeho. Někdy ubližujeme sami sobě, protože nevíme, jak s těmito situacemi naložit.

Na naše současné životy také stále působí přísahy ze srdce, které jsme učinili, prokletí a kletby, které jsme vyslovili nebo je na nás někdo seslal, kdysi v minulosti. Tyto pocity závazku, viny nebo sliby cudnosti a celibátu na nás stále působí, přestože si těchto energií nejsme vědomi. Časté jsou sliby a přísahy jako „Navždy tě budu milovat, nikdy na tebe nepřestanu čekat, žádný jiný muž mě nikdy nebude mít, atd. …“

A pak se divíme, proč se nám nedaří ve vztazích, nejsme šťastni nebo se nedokážeme v životě prosadit. Jak můžeme najít partnera, když jsme na energetické úrovni dávno spojeni s někým jiným? Tato spojení srdcí můžou být trvat již tisíce let a my je žijeme znovu a znovu…

Možná to znáte, někoho potkáte, zamilujete se, a přesto jsou vám do cesty kladeny překážky a toho člověka, ať děláte co děláte, prostě nemůžete mít. Nebo se vám nedaří, jste nešťastní a možná si říkáte, že vás snad někdo proklel… A skutečně tomu tak může být. Všechny myšlenky a slova mají svou sílu a opravdu dokáží ublížit. Všechno je energie, která se vždy nějakým způsobem zhmotní.