.
.
.

TIŠE ODCHÁZÍM OD ČEHOKOLIV,CO POŠKOTUJE MŮJ KLID V DUŠI

.
.
.
.
Pokud se dnešek nepovedl,zkusme to zítra znovu
 
 
Nikdo nepřesvědčí druhého, aby se změnil.Každý z nás je strážcem brány, kterou lze otevřít pouze zevnitř
.
.
Pokud někdo není dostupný ve vašich nejtěžších chvílích,jeho přítomnost je kdykoliv jindy k ničemu
 
 
Než promluvíte, zeptejte se sami sebe, jestli je pravda, co řeknete, jestli to někomu neublíží, jestli je to užitečné, a nakonec... jestli má cenu rušit ticho tím, co si myslíte
 
 
 Nikdy nezapomeň, že můžeš tančit sám
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Svět po vás vždycky bude chtít víc. Naučte se sami rozeznat, kdy je toho dost.

 ?? ?? ??

 

Čím více pokračujeme ve svém vnitřním růstu,tím více se snižuje počet těch, se kterými můžeme skutečně komunikovat...

 
.
SPOLU
 
.
.
 
SRANDIČKY
 
 
Nezapomínejte, že každý, kdo vstoupí do vašeho života,
má konkrétní úkol: seznámit vás s vámi samotnými
 
.

Vše, co si dokážete představit je skutečné

 
.
Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš
 
 
.
.

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 
.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta

.
Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

Jednoho dne strach zaklepal na dveře. Odvaha otevřela a nikoho nenašla... ♥

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 


Úvod » ZNAMENÍ JEDNOTLIVĚ » KOZOROH - 2022

KOZOROH - 2022

.

 

ROČNÍ PŘEDPOVĚD - KOZOROH  - 2022

 

přehledný horoskop pro znamení zvěrokruhu Kozoroh na rok 2022, který zkoumá hlavní témata, která mohou Kozorozi v průběhu roku očekávat.

 

Oblasti expanze v roce 2022 pro Kozoroha:

Rok 2022 ukazuje na oblasti života, které jsou předurčeny k expanzi a růstu.

 

  • komunikace
  • Osobní zájmy
  • Učení se
  • Domov a životní podmínky
  • Rodina
  • Osobní život

 

Snažit se mít vše pod kontrolou a hrát na jistotu není vždy bezpečné. Pandemie COVID-19 nás naučila, že se náš život může obrátit vzhůru nohama během několika týdnů a věci, které se zdály neohrozitelné, jsou najednou pryč. Abyste žili neobyčejný život, nemůžete si dovolit lpět na věcech, které jsou pomíjivé. Musíte být dostatečně odvážní, zkoušet nové věci a nebát se opustit nevyhovující podmínky.

Pokud máte práci, kam chodíte jen kvůli penězům, pak teď nastal čas, abyste si našli opravdové povolání. Když zůstanete u známé, ale nudné práce, pak omezujete sebe a svůj potenciál. Konstelace naznačují, že vám už nemůže stačit, co vás dříve uspokojovalo. Pusťte se do nových aktivit, anebo takových činností, které jste vždy chtěli vyzkoušet. Není teď čas, abyste se více zapojovali do komunální či celostátní politiky, neziskových a obecně prospěšných společností?

Mějte na paměti, že s touto konstelací byste měli něco dělat. Nemůžete nechat věci jen tak být. Změna je nutná a nezbytná pro váš vývoj. Ženy narozené ve znamení Kozoroha, které mají ambice vládnout, by těchto energií měly využít a usilovat o vyšší pozice. Letos máte šanci získat vyšší, mocenskou pozici. Tyto planetární tranzity jsou příznivé, ale nejde je využít jen pro egoistické účely. Měli byste těchto konstelací využít pro aktivity, které budou sloužit vyššímu dobru, budou ku prospěchu i dalším lidem. Potom budete ve svém konání úspěšní. Pokud byste měli snahu zneužít energií Pluta jen pro své sobecké cíle, pak byste mohli vyvolat odpor druhých lidí a dostat se do potíží.

18. ledna nastanou významné konstelace.

Uran nabere přímý směr ve znamení Býka. V retrográdní fázi byl od konce srpna minulého roku. Nastane úplněk v protilehlém znamení Raka a dále pak lunární uzly změní znamení.

Po téměř dvou letech se severní uzel a jižní uzel přesunou ze znamení Blíženců a Střelce do znamení Býka a Štíra. Lunární uzly se na ose Blíženců a Střelce pohybovaly i v době španělské chřipky a z toho lze usuzovat, že pandemie onemocnění COVID-19 brzy skončí. Protože se lunární uzly pohybují zpětně, spojujeme je s karmou, minulými životy a reinkarnací.

V astrologii je znamení Býka spojováno s vlastními penězi a majetkem a znamení Štíra s majetkem, který máme v držení s dalšími lidmi. Peníze, majetek, dluhy, úvěry, hypotéky, domy, dědictví, rodinné podnikání budou letos středem vašeho zájmu.

Jupiter přejde do znamení Berana v květnu a bude se tam zdržovat do konce října 2022 a dále pak od prosince 2022 do poloviny května 2023. Beran je prvním znamením zvěrokruhu, je to ohnivé znamení a je spojováno s novými začátky, iniciativou a nadšením.

Jupiter nabídne novou perspektivu a jinou vizi budoucnosti. Šťastné náhody se objeví, když se sami ujmete vedení, budete odvážní a iniciativní. Vystupte ze své komfortní zóny. Sebedůvěra bude nezbytnou podmínkou. Věřte, že jste jste spolutvůrci svého života a ten bude takový, „jaký si ho uděláte“. Zkoušejte nové věci, objevujte nová teritoria, využívejte příležitostí, které se objeví. Toto je nový cyklus, přináší nové možnosti a nový pohled na život. Je to konstelace, která vám může pomoci se výrazně v životě posunout.

Dynamické postavení Saturnu ve Vodnáři a Uranu v Býku započalo v roce 2021 a bude pokračovat až do podzimu letošního roku. Toto planetární postavení ukazuje na hospodářskou krizi, zvyšování cen, inflaci a poklesy na burzách. Počítejte s tímto vývojem a zbytečně neutrácejte. Investujte sami do sebe, do svého zdraví, sebezdokonalování a vzdělání. Máte-li volné finanční prostředky, pak investujte do zavedených firem, které jsou vedené ženami, do alternativních zdrojů energie, kryptoměn, stříbra, platiny a průmyslových kovů jako je cín nebo železo. Výhodné budou i koupě nemovitostí v zahraničí.

Dávejte pozor na to, komu budete důvěřovat. Neinvestujte do žádných potenciálně rizikových produktů, jako jsou dluhopisy firem nebo investiční fondy, na které nedohlíží žádný státní orgán.

V dubnu se spojí Jupiter s Neptunem ve znamení Ryb. Ve stejnou dobu budou severní uzel a jižní uzel na ose znamení Býka a Štíra v příznivém postavení. Dá se očekávat, že duben 2022 bude významným celosvětovým bodem obratu v ekonomice i v pandemii.

Budete-li chtít začít s novými aktivitami, pak využijte období po novoluní, které nastane 2. ledna, 1. dubna, 29. června, 28. července a 27. srpna.

V době, kdy bude Merkur v retrográdní fázi tj: 

od 14. ledna do 4. února, od 10. května do 3. června, od 10. září do 2. října a od 29. prosince do 18. ledna 2023, byste neměli nastupovat do nového zaměstnání, nezačínejte důležitý projekt nebo aktivitu, nestěhujte se a nepodepisujte závazné smlouvy či jiné dokumenty. Při této konstelaci nekupujte/neprodávejte nemovitost, auto, motorku, počítač nebo mobil. Vše, co byste při retrográdní fázi Merkuru chtěli zahajovat, bude doprovázeno chybami, nedorozuměním a nedostatkem informací. Později byste zjistili, že vaše rozhodnutí je třeba opravovat či zcela zrušit. Využijte tohoto času k servisu auta nebo kola, k reorganizaci, napravování chyb a zálohování obsahu počítače a mobilu.

Planeta Venuše bude v retrográdní fázi v lednu 2022.

Při tomto planetárním postavení vám nedoporučujeme kupovat umělecké předměty, šperky, luxusní oblečení nebo luxusní auto. Investice realizované při zpětném chodu Venuše jsou obvykle předražené a časem ztratí na hodnotě. 

Energická planeta Mars nabere zpětný chod koncem října a setrvá v něm až do ledna 2023. Při tomto planetárním postavení není vhodné zahajovat nový projekt, vyvolávat konflikt nebo soudní spor.

V pracovní oblasti spolupracujte nejlépe s lidmi narozenými ve znamení Býka, Blíženců, Raka, Panny, Vah, Štíra, Střelce a Vodnáře.

 

Roční horoskop Kozoroh 2022 – Láska, rodina, společenský život

Venuše, planeta lásky a vztahů, bude v lednu ještě procházet vaším znamením. Až do 29. ledna bude Venuše ve zpětném chodu. Při tomto planetárním postavení byste se měli zamyslet nad svými potřebami v osobním životě. Neslevujete ze svých nároků? Neděláte příliš mnoho kompromisů?

Žijete-li v nekompatibilním vztahu, pak nemůžete doufat, že se něco časem zlepší. Jste-li ve vztahu jen kvůli tomu, že se bojíte být sami, nebo v něm zůstáváte jen kvůli příbuzným, finanční situaci či společenskému postavení, pak nastal čas tento postoj přehodnotit. Jestliže jste pravou lásku ještě nenašli, pak se zamyslete nad svým očekáváním. Nemáte představu ideálu, který neexistuje, a nevidíte člověka, který by se k vám hodil lépe? Zbavte se mylných představ o tom, jak by vztahy měly vypadat. Zasloužíte si být milováni a zažít trvalou lásku ve vztahu. Musíte ale převzít zodpovědnost za své chování, neustále pracovat sami na sobě a partnerském vztahu a posunovat ho.

Nezadaní zrozenci znamení Kozoroha by se letos mohli zamilovat. Na nové milostné vzplanutí ukazují konstelace února, března, dubna, května, července, září a prosince.

Konstelace ledna nepřejí navazování nového milostného vztahu. Nedělejte ani žádná zásadní rozhodnutí týkající se vašeho milostného života. S tím počkejte až na dobu, kdy Venuše nabere přímý směr. Pokud by se stalo, že se vám v této době vrátí do života „stará láska“, pak vám nedoporučujeme vztah obnovovat. Nefungovalo by to. Neměňte také svůj vzhled, tj. nechoďte na plastickou operaci, neměňte výrazně účes nebo barvu vlasů. Nedopadlo by to dobře a nebyli byste spokojeni s novou vizáží.

Zrozenci znamení Kozoroha, kteří jsou ve vztahu a spokojení, patrně letos budou mít snahu zlepšit podmínky bydlení. Možná svůj domov zrekonstruujete anebo se přestěhujete. Konstelace jsou vhodné pro změnu bydlení a stěhování v rámci republiky i stěhování do zahraničí.

Postavení Chirona ve znamení Berana naznačuje změny v původní rodině. A především se bude jednat o změny ve vztahu k nějakému muži ve vaší rodině, možná otci, bratrovi, bratranci nebo dědovi. Vypadá to, že dojde na vyléčení starých ran a odpuštění.

Nezadaní Kozorozi se v roce 2022 patrně zamilují do zrozence znamení Býka, Raka, Panny, Vah, Štíra, Střelce, Ryb či Vodnáře.

 

Roční horoskop Kozoroh 2022 – Duchovní život, vzdělání, cestování

Využijte letošního planetárního postavení, abyste transformovali svůj život a stali se lepším člověkem. Snažte se letos lépe poznat sami sebe. I když objevíte charakteristiky, které se vám nelíbí, přesto je tento proces nutný. Když odhalíte své stinné stránky, pochopíte, proč se vám někdy v minulosti staly věci, které vám nebyly příjemné.

Rok 2022 je velice příznivý pro duchovní život. Spiritualita neznamená, že se člověk zavře někde do jeskyně či kláštera a bude celý den meditovat. Vlastně je to zcela naopak. Spiritualita znamená pomáhat druhým lidem. Buďte nejlepší možnou verzí sami sebe a buďte druhým lidem příkladem,jak zvládat život.

Konstelace jsou ideální pro dobročinnost. Pokud pravidelně nepřispíváte na charitu, pak byste si měli vybrat oblast, která je vám blízká, a začít pomáhat. Nabídněte neziskovým organizacím svůj čas, zkušenosti nebo věnujte peníze. A jestliže se vám z nějakého důvodu pomáhat nechce, pak alespoň jednou za rok, v lednu, peníze věnujte. Dobrý skutek se vám vrátí. Kdo dává, dostává.

Planetární postavení přeje vzdělávání. Choďte na přednášky, zlepšete své jazykové znalosti, cestujte a rozšiřujte si obzory. Zajeďte se podívat do míst, která ještě neznáte. Konstelace druhé poloviny roku jsou ideální pro vyšší vzdělání. Astrální kombinace jsou výborné pro zahájení studia vysoké školy, MBA či doktorandské studium.

 

Roční horoskop Kozoroh 2022 – Zdraví, vitalita

Během pandemie jsme si všichni uvědomili, jak je zdraví cenné. Nemůžete naplnit své sny, pokud nebudete mít pevné zdraví. Zdravý životní styl se skládá ze dvou základních věcí, vyvážená strava a každodenní fyzická aktivita. Máte-li omezující zlozvyky, jako je kouření, přejídání se, potřeba jíst sladkosti, nadměrné popíjení alkoholu, nedostatek spánku, pak se jich zbavte. Nahraďte zlozvyky zdravými návyky, které přispějí ke zlepšení fyzického zdraví a navodí psychickou pohodu. Se změnou životního stylu začněte hned zkraje roku.

Více energie budete mít k dispozici v lednu, v únoru, koncem května, v červnu a v červenci.  Mars bude stát v dynamickém postavení, v Beranu, koncem května a v červnu. Při tomto planetárním postavení nepřeceňujte své síly a zbytečně neriskujte při jízdě autem nebo sportování.

Marsbude procházet znamením Blíženců od 20. srpna až do konce roku, a 30. října nabere zpětný chod, ve kterém bude až do ledna 2023. Při tomto planetárním postavení byste neměli vyvolávat soudní spor či jiný konflikt, podstupovat operaci nebo začínat důležitý projekt. Není to ani vhodná konstelace pro tetování.