.
.
.

TIŠE ODCHÁZÍM OD ČEHOKOLIV,CO POŠKOTUJE MŮJ KLID V DUŠI

.
.
.
.
Pokud se dnešek nepovedl,zkusme to zítra znovu
 
 
Nikdo nepřesvědčí druhého, aby se změnil.Každý z nás je strážcem brány, kterou lze otevřít pouze zevnitř
.
.
Pokud někdo není dostupný ve vašich nejtěžších chvílích,jeho přítomnost je kdykoliv jindy k ničemu
 
 
Než promluvíte, zeptejte se sami sebe, jestli je pravda, co řeknete, jestli to někomu neublíží, jestli je to užitečné, a nakonec... jestli má cenu rušit ticho tím, co si myslíte
 
 
 Nikdy nezapomeň, že můžeš tančit sám
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Svět po vás vždycky bude chtít víc. Naučte se sami rozeznat, kdy je toho dost.

 ?? ?? ??

 

Čím více pokračujeme ve svém vnitřním růstu,tím více se snižuje počet těch, se kterými můžeme skutečně komunikovat...

 
.
SPOLU
 
.
.
 
SRANDIČKY
 
 
Nezapomínejte, že každý, kdo vstoupí do vašeho života,
má konkrétní úkol: seznámit vás s vámi samotnými
 
.

Vše, co si dokážete představit je skutečné

 
.
Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš
 
 
.
.

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 
.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta

.
Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

Jednoho dne strach zaklepal na dveře. Odvaha otevřela a nikoho nenašla... ♥

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 


Úvod » ZNAMENÍ JEDNOTLIVĚ » LEV - 2022

LEV - 2022

.

ROČNÍ PŘEDPOVĚD - LEV  - 2022

 

přehledný horoskop pro znamení zvěrokruhu Lva na rok 2022, který zkoumá hlavní témata, která mohou Lvi v průběhu roku očekávat.

 

Oblasti expanze v roce 2022 pro Lva:

Rok 2022 ukazuje na oblasti života, které jsou předurčeny k expanzi a růstu

 

 • Intimita, sdílení, sexualita
 • Sdílené finance
 • Podpora
 • Vize
 • Duch
 • Smysl pro dobrodružství
 • Životní zkušenost
 • Učení a další vzdělávání

 

Do 10. května a poté od 28. října do 20. prosince 2022 existuje úžasné, osvěžující zaměření na váš soukromý svět nebo intimní život – možné prohloubení vztahu nebo lepší pochopení vašeho vnitřního fungování – posílení vašeho vztahu s sebou.

Váš intimní život se stále zvětšuje a rozšiřuje a přináší vám více radosti a nových objevů.

Tento vliv zahrnuje tři časová období a letos jsme na druhé a třetí vlně:

 

 • od 13. května do 28. července 2021
 • od 28. prosince 2021 do 10. května 2022 
 • a od 28. října 2022 do 20. prosince 2022

 

Jinými slovy, tato témata prožíváte v krocích, z nichž první se již odehrál loni od května do července. Rok 2022 začínáte tím, že jste právě zahájili druhý krok.

Během tohoto cyklu se naučíte přijmout vnitřní změnu, abyste se cítili více zpevněni. Může existovat více příležitostí k nalezení podpory, finanční, nebo emocionální, ale měli byste se mít na pozoru před životem na úvěrd a příliš velké půjčky do budoucnosti.

Je čas chopit se příležitostí, které vám pomohou cítit se na vrcholu svého života. Rozhovory jsou hluboké a vedou k plodným objevům. Sexualita je bohatší. Mohou vám přijít výhody a podpora od ostatních, ať už jde o vrácení peněz, snazší získání půjček nebo hypoték, zvýšení příjmu partnera nebo zdědění něčeho cenného.

Kombinace vašich zdrojů, talentu a peněz s partnerem může zlepšit váš finanční výhled. Vše závisí na vaší aktuální situaci.

Tyto věci se s větší pravděpodobností týkají romantického vztahu, vašeho randění, volnočasových aktivit nebo sebevyjádření ve vašem životě, protože Jupiter u vás vládne těmto věcem.Může dojít k metamorfóze druhů souvisejících s láskou, romantikou nebo potěšením. Může to být významné období pro sexuální objevování a hloubku.

Možná negativa:

Příliš se zadlužovat nebo příliš spoléhat na podporu ostatních. Buďte moudří při půjčování peněz.

Jinak je to silné období pro otevření se ostatním a pro pocit větší jistoty ve svých emocionálních hloubkách. Je to období, kdy se můžete docela úspěšně očistit od některých svých vnitřních démonů, viny a pohřbených psychických problémů.

I když mohou existovat určité kontroly reality, je to silné období pro psychologický růst. Vynalézavé aktivity nebo zákulisní úsilí mohou být odměnou (nebo obojí) duchovně i materiálně. Zvyšuje se štědrost, víra a soucit. Možná se otevíráte někomu zvláštnímu a sdílíte svá břemena.

Vzpruha porující tyto výhody přijde hlavně v únoru, dubnu a začátkem května. Bavit vás bude  snažit se zlepšit sebe a své okolnosti a to je faj ne ?  Zvýrazní se přirozené vůdčí schopnosti. Nalezení podpory pro vaši kariéru, práci nebo zdravotní úsilí může být jednodušší. Jakmile dosáhnete svých kariérních cílů, vaše vylepšené sebevědomí se odrazí zpět do vašeho intimního světa. Vidíte příležitosti tam, kde ostatní vidí překážky, což je skvělá kvalita i výhoda.

 

Od 10. května do 28. října a poté od 20. prosince se ve vašem životě objeví nová témata.

Vaše systémy víry, zkušenosti s učením a touha po dobrodružství se začnou rozvíjet, růst a expandovat. Cítíte se odvážnější a temperamentnější, když cítíte, kolik je toho „venku“, co se můžete naučit a přijmout. Toto období je šťastné, i když může být nenápadné, protože běží tak hladce. Nemusíme si vždy všimnout, když se věci vyvíjejí dobře.

Tento vliv pokrývá dvě časová období, přičemž první vlna se naplno odehraje letos a druhá začne ke konci roku 2022:

 • od 10. května do 28. října 2022,
 • a od 20. prosince 2022 do 16. května 2023.

Tato témata zažíváte postupně, počínaje letošním rokem od května do října.

V tomto období vidíte širší perspektivu života a obecně cítíte podporu, aby vás další drobné nepříjemnosti častěji nestresovali.

Váš pozitivní výhled je v tomto cyklu pozoruhodný. Je moudré zaměřit se na učení v rámci přípravy na další cyklus, který bude probíhat od května 2023 do května 2024, díky němuž bude vaše kariéra středem pozornosti. 

Vaše názory na život v širokém smyslu se mění, rostou a dozrávají. Spojení se vzdálenými kulturami, lidmi nebo širší znalostní základnou mohou otevřít příležitosti k osobnímu růstu. Na výuku a sdílení znalostí může být kladen velký důraz. Je to dobrý – možná dokonce ideální – čas pro publikování, psaní a média.

Během tohoto cyklu můžete zvážit doladění svého talentu a dovedností pomocí vyššího vzdělání nebo zkušeností.

Během tohoto období můžete mít příležitost oslovit širší publikum. Můžete se rozhodnout, že se naučíte nový jazyk nebo se pustíte do jiného vzrušujícího studia.

Získáváte výjimečnou podporu od přátel a sdružení nebo jste zvláště inspirováni k růstu, zlepšování, prozkoumávání, objevování a překračování své komfortní zóny. Budete motivovaní i inspirovaní. Lidé a zkušenosti vás mohou ovlivnit nebo inspirovat.

Pravděpodobně si užijete příležitosti rozšířit své zkušenosti a zapůsobit na ostatní. Vzdělávání může být nyní transformační a vede ke smysluplným příležitostem. Získání nových zájmů a rozšíření znalostí může hluboce ovlivnit váš milostný život, volný čas nebo kreativitu. Pokud jde o kreativní druhy, vaše výtvory mohou v těchto obdobích vašeho života oslovit mnohem širší publikum.

 

Oblasti kontrakce a lekce v jednoduchosti:

Partnerství, smlouvy

Váš horoskop Leva na rok 2022 ukazuje na oblasti kontrakce, omezení a nezbytného "zeštíhlení", aby bylo možné otestovat stabilní základy. Vždy existují oblasti života, které vyžadují více jednoduchosti. Vždy existují oblasti života, které vyžadují více jednoduchosti. 

 

 • Významný jiný - nebo sdružení
 • Vztahy jeden k jednomu

 

Po celý rok jsou oblasti vašeho života, které vyžadují přístup „zpět k základům“, spojeny se sektorem vašeho solárního horoskopu, který řídí blízké osobní vztahy, jako jsou manželství a další oddaná partnerství, dlouhodobá partnerství, otevření nepřátelé, vyjednávání, dohody a smlouvy. V těchto oblastech života mohou existovat určité zkoušky, jako by vesmír ověřoval, zda jsou základy pevné. Věci postavené na slabých základech mohou pod tlakem těchto testů velmi rychle spadnout. Ty, které jsou postaveny  na silných základech vydrží a posílí .

Tento vliv začal v roce 2020 a potrvá do března 2023.

Nejsilněji je to cítit dříve nebo později v cyklu, podle toho, zda jste se narodili dříve nebo později ve znamení Lva. Tento rok jsou nejvíce přímo ovlivněni ti, kteří se narodili s ascendentem ve Lvu 12 až 25 stupňů, a ti, kteří se narodili od 3. do 16. srpna .

Pro ty z vás, kteří jsou v angažovaném partnerství, může během tohoto cyklu dojít k určitému napětí ve vašem svazku. Například partner se ve vašem životě může cítit jako "svázaný" Možná nad vámi občas visí i temný mrak a jakékoli pocity omezení, které cítíte nebo jste pociťovali v této oblasti života, se nyní ve vaší mysli zvětšují. Partner se vám zase může zdát opatrný, vzdálený, kritický nebo defenzivní. Musíte otevřít svou mysl a připustit možnost, že vám někdo dává důležité životní lekce nejen o zjednodušení života ale i o  zodpovědnosti. Jinými slovy, nezahazujte automaticky to, co vám partneři říkají. udělejte si čas na zamyšlení. Pokud vás však partner vyzývá ke změně, je třeba podniknout určité kroky.

Pro ty z vás, kteří nemají oddaný vztah, je méně pravděpodobné, že ukvapeně vstoupíte do nového dlouhodobého partnerství nebo závazku. Někteří z vás mohou začít, ale udějte to opatrně.Některé z vás mohou přitahovat starší nebo zralejší partnery. Pro mnohé z vás to může být období, kdy si musíte odpočinout. Pokud se rozhodnete dát někomu závazek, bude to pravděpodobně dlohodobé.

Ti z vás, kteří jsou svobodní, mohou přesto cítit určitou úzkost nebo tlak. Tento nedostatek ve vašem životě se může náhle zvětšit a může vám připadat jako zející prázdná díra. Můžete dočasně ztratit naději, zda někdy najdete silné a oddané partnerství. Pocity osamělosti mohou být letos hluboké, ale časem najdete způsoby, jak tuto potřebu uspokojit. Během tranzitů Saturnu je obvykle nutná trpělivost.

Někteří z vás by si letos mohli dát závazek. Vztah se může setkat s určitými zkouškami nebo komplikacemi, ale pokud je silný, přečká bouři a můžete se rozhodnout, že jej posunete na jinou úroveň. 

Ostatní vás mohou omezovat, nebo alespoň tak můžete věci vnímat a z hlediska celkové energie na tom možná nejste úplně nejlépe. Některé oblasti vašeho života se mohou zdát rozpadlé, než se zlepší. Mohou také nastat problémy s kostmi a zuby ,což se často stává při tvrdých přechodech Saturnu. Ukliďte si a organizujte svůj život co nejvíce, abyste minimalizovali výzvy.

Hledejte způsoby, jak vyvážit svůj život z hlediska potěšení a povinností. Neobracejte se úplně zády k závazkům a tradicím a snažte se učit se a růst co nejvíce ze svých zkušeností. Výhody tohoto tranzitu jsou skvělé, i když se někdy pomalu o sobě dávají vědět. Mimochodem, naposledy se toto téma objevilo od roku 1991 do začátku roku 1994.

Můžete více pracovat nebo zlepšit zdraví, nebo se můžete setkat s významnou osobou prostřednictvím práce.

Oblasti vzrušení, inovace, nezávislosti a rychlosti

Váš horoskop Lva na rok 2022 ukazuje na oblasti vašeho života, které se zdánlivě zrychlují, takže můžete riskovat, inovovat a způsobit revoluci.

 

 • Kariéra
 • Pověst
 • Odpovědnost
 • Životní cesta nebo směr
 • Dlouhodobé cíle

 

Po celý rok se vaše kariéra, profesionální projekty, pověst a veřejný obraz nadále otevírají a mění. Tyto oblasti života mohou být nepředvídatelné. Do své práce můžete vnést nový pohled.

Může to být chvíle, kdy ve své práci zaznamenáte nečekaný obrat. Ujistěte se, že neskočíte do rozjetého vlaku, který je nepraktický. I když v práci dáváte přednost vlastnímu tempu, snažte se nebýt ve svém profesním životě samotářem. Ostatní mohou mít cenné příspěvky, které vám mohou uniknout, když jste příliš zaneprázdněni prosazováním své nezávislosti. Jinak to může být silné období inovací.

Vaše kariéra, profesionální projekty, reputace a veřejný obraz se v tomto roce nadále zrychlují, stimulují a otevírají. Možná se naučíte opustit omezující sebevědomí v těchto oblastech. Můžete se osvobodit od některých obav, které můžete mít, že nesplníte očekávání ostatních, zejména rodičů nebo společnosti obecně.

Vaše kariéra, životní cesta nebo směr se nyní mohou změnit, protože se zdá, že se v roce 2022 a v letech budoucích (trvá to až do 2025-6) budete muset vyjádřit autentičtěji. Tento rok je s vámi více odvahy, abyste se vydali novými cestami.

Do své práce často i pověsti vnášíte něco progresivního, inovativního. V těchto dnech se dostáváte do lepšího kontaktu se svou intuicí a to může mít úžasný vliv na váš přístup k vaší kariéře nebo směřování.

I když mohou nastat situace, kdy se nevyzpytatelné, nepředvídatelné, náhlé nebo vzpurné téma v těchto oblastech vašeho života může střetnout s jinými názory v roce 2022 se zdá, že dokážete lépe využít pozitivní potenciál těchto témat. Zejména v únoru a červenci mohou existovat příležitosti pokročit materiálně nebo emocionálně tím, že budete myslet na svou budoucnost. To jsou chvíle, kdy být pokrokový a ochotný udělat nějaké drobné změny se může vyplatit. Mohli byste například změnit svoji definici úspěchu, možná způsobem, který bude prospěšný také pro skupinu nebo planetu jako celek, a může to být nanejvýš uspokojivé.

Upozorňuji, že tento vliv trvá až do dubna 2026. Je to významný, někdy rušivý, ale nakonec poučný tranzit.

 

Oblasti změny, čištění a transformace

Váš horoskop Lva odhaluje oblasti vašeho života, ve kterých v následujícím roce probíhají změny a transformace. Je čas "ven se starým, dovnitř s novým".

 • Zdraví
 • Práce
 • Servis
 • Rutiny a návyky
 • Kariéra nebo životní cesta
 • Odpovědnosti
 • Pověst
 • Domácí život

Postoj k práci, ke všem službám, které poskytujete druhým, k denním rutinám a zdraví se v tomto roce nadále proměňuje. Je to dobré období pro zbavení se zlozvyků nebo rutiny, ale dejte si pozor, abyste jeden zlozvyk nenahradili jiným.

Jedná se o velmi dlouhodobý vliv, který je opět aktivní po celý rok (začal v roce 2008 a trvá do roku 2024).

Samozřejmě mohou nastat chvíle, kdy tyto změny způsobí tření, jako je tlak na výkon a posedlost starat se o detaily. 

Toto téma je však také silné pro provádění dlouhodobých prospěšných změn ve vašich zvycích, práci a rutinách. Zjistíte, že letos bude snazší nasměrovat své energie konstruktivně, zvláště v únoru a květnu. Únor je obzvláště silný na to, abyste dosáhli výš ve své práci nebo ve svých povinnostech. Cítíte smysl a poslání. Je možné, že se spojíte s někým, kdo vás nějakým způsobem propaguje. Květen přináší další vzpruhu, pravděpodobně budete mít větší vliv a podporu, když přijmete své ambice.

V roce 2022 vás uzly a zatmění vyzývají, abyste do své kariéry nebo povinností vložili více soustředěného úsilí.

Severní uzel prochází vaším solárním desátým domem od 18. ledna dopředu a přitahuje zvláštní pozornost k vaší kariéře, životní cestě, zodpovědnosti a pověsti . Tento tranzit vás vyzývá, abyste si ujasnili svůj životní plán. Může to být o objevení vašich potřeb sladit profesní a osobní život.

 

Váš planetární vládce v roce 2022: 

Všemocné Slunce je vaším planetárním vládcem (ačkoli je to technicky hvězda, nikoli planeta). Slunce nikdy neretgraduje, a i když nejste imunní vůči retrográdním změnám Merkuru a dalších planet, samozřejmě máte tendenci plahočit se stálým tempem. Konkrétně v roce 2022 planety ve vašem znamení nikdy nejsou retrográdní, což vám pomáhá cítit, že se pohybujete vpřed s menším počtem překážek než obvykle.

Slunce je ve vašem znamení každý rok přibližně od 23. července do 22. srpna, a to může být čas na obnovu, po které nastává nový osobní začátek. 

Slunce vás obzvláště podporuje od 21. března do 2. dubna a od 21. listopadu do 20. prosince.

.