.
.
 
 
 
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

„Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.“

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

„Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit.“

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo.

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy.

.

.

 

 

ČLOVĚK STOJÍCÍ NA VRCHOLU HORY,
TAM NESPADL

 ?? ?? ??

NÁVŠTĚVNOST

.BÝT ŽENOU JE VÝSADA
 
 
?? ??
 
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
 
.
„Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš.“
 
 

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 

.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli.
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být!
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
„Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru.“
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

„Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta.“

.
„Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže.“

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

.

 

 


TÝDENNÍ HOROSKOP DLE ZNAMENÍ » LEDEN 2021 » TÝDEN - 11.1.- 17.1.2021

.

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚD PRO VŠECHNA ZNAMENÍ 

 

 TÝDEN - 11.1. - 17.1.2021

.

 

BERAN

 

Vaše kariéra a vaše finance nyní vyžadují pečlivé zacházení, protože budou určovat váš postup po celý rok. Mars s nepředvídatelným Uranem ve vašem sektoru vydělaných příjmů by mohl přinést nějaký druh návratnosti peněz nebo přinést překvapení. Se středečním Novoluním můžete získat bonus nebo najít kreativní způsob, jak zpeněžit něco, co jste vyvíjeli. Je to skvělý čas na uvedení nové služby nebo produktu. Podívejte se, kolik si za svou práci účtujete, a ujistěte se, že neproděláváte.

.

BÝK

 

Vzhledem k tomu, že akční planeta Mars se nyní nachází ve vašem znamení spolu s nepředvídatelnou planetou Uran ,jste připraveni zrušit některá ze starých omezení a zastaralých vnitřních „pravidel“, kterými jste žili, abyste zahájili revoluci ve svém vlastním životě. Tento tlak na osvobození bude tento týden velmi silný, takže se zaměřte na porušování svých vlastních pravidel, nikoli jiných lidí, a své bitvy vybírejte moudře. Středeční novoluní vám dá praktické vhledy do toho, jak můžete spojit vše, co jste se v posledních měsících učili, do nabídky, kterou by si ostatní cenili natolik, aby za ni zaplatili. 

.

BLÍŽENEC

 

Doufejme, že jste odolali pokušení skočit do Nového roku po hlavě :-)

Přemýšleje o tom, co kam investovat a ja správně nakládat se svým časem, láskou, energií a zdroji. Tento týden přinese skutečný oheň marností, protože Mars a těkavý Uran se střetnou s Merkurem a Jupiterem. Nejlepším řešením je předvídat a nedostat se svým jazykem do kolektivních otřesů. Jestli můžu poradit,tak raději různým věcem jen přihlížejte. Jako Blíženci je vaše dovednost v tom zachytit skutečné zprávy za zprávami :-) a z toho vyvodit ten správný záměr.

.

RAK

Navzdory vnějším otřesům a dramatům, které se odehrávají všude kolem vás, je vaši prioritou vybojovat si soukromou svatyni daleko od kolektivu, kde se můžete uzdravit a zotavit po loňském emocionálním týrání. Nechte hry konfrontace a obviňování na ostatních využijte Slunce a Venuše, které osvětlí vaši zónu vztahů, na maximum. Venuše opravuje a uklidňuje staré rány, abyste mohli začít znovu důvěřovat v život a znovu milovat. Středa a její Novoluní vám přináší vítaný nový začátek v partnerství. Jsou tu noví lidé, se kterými se můžete setkat a navázat nová přátelství.

.

LEV 

.

Jako sluneční Lev máte velmi užitečnou planetární podporu, takže ji využijte na maximum. Zapracujte na své křivce učení, abyste se stali praktickým vizionářem - někým, kdo dokáže prosadit myšlenky z etnik Vodnáře a učinit je použitelnými pro každodenní život ostatních lidí. Mercur je nyní ve vašem sektoru partnerství na konci ledna bude retrográdní a nabídne vám laskavá slova pro uzdravení vztahů všeho druhu. Tuto podporu budete potřebovat, když se Mars setká s probuzeným Uranem v Býku a vrhne blesk do vaší kariérní zóny. Nejdůležitější však je poslouchat dvakrát, mluvit jednou. 

.

PANNA

.

Tento týden přináší velmi příznivý vítr Novoluní v kompatibilním znamení země Kozoroha. Toto je kreativní úhel vašeho slunečního diagramu, takže čím více se budete vyjadřovat, bavit se a experimentovat,tím šťastnější se budete cítit. Vaše osobní planeta Merkur je ve Vodnáři se Saturnem a Jupiterem až do poloviny března, takže čím vynalézavější a progresivnější můžete být ve svém každodenním životě, zejména ve své každodenní práci, tím více se inspirujete. Přemýšlejte o  budování komunity, vytváření sítí, služba ostatním a neočekávané příležitosti vyvstanou z ničeho nic. 

.

VÁHY

.

Naštěstí pro vás vaše osobní astrologie dokonale zapadá do omezení, se kterými všichni žijeme, a pomáhá vám maximalizovat vzestupy a snížit nevýhody. S vaší osobní planetou Venuší u Novoluní jdete ke kořenům, je to všechno o tom, kde žijete, jak žijete a s kým žijete. Toto je příležitost léčit, obnovovat,opravovat a natítar spadlé ploty a být kreativní při vytváření vašeho místa bydlení, které odráží, kdo jste nyní po výzvách roku 2020. Věnujte pozornost tomu, co přijde tento týden, když se Merkur připojí k Saturnu a Jupiter v progresivním Vodnáři, protože od 19. ledna budete cítit vánek, který napne vaše plachty výbuchem inspirace a kreativity.

.

ŠTÍR

.

Jako solární Štír končí nedávný posun obrovských planet Saturn a Jupiter přes základnu vašeho grafu současně a poté začíná zcela nová kapitola ve vašem osobním životě. To umocňuje Mars v Býka s nepředvídatelným Uranem, který náhle posunul zavedenou dynamiku do jednoho významného vztahu. Věnujte pozornost kolem 12. – 15. Ledna, kdy nejprve Novoluní ve vaší komunikační zóně a poté Uran, který se obrátí přímého chodu mohou přinést zprávy, které změní celou vaši perspektivu. Váš domov, rodina bude spojovacím bodem pro většinu velkých změn, kdy lidé odcházejí nebo přicházejí, nebo rozhodnutí učiněná jinde, která na vás mají vliv.

.

STŘELEC

 

Pro vás jako Střelce nabývá život na rychlosti hned od začátku měsíce a vy zjistíte, že máte co do činění s řádícími opatřeními a praktičnostmi. Dny kolem 13. - 18. ledna s Novoluním a nepředvídatelným Uranem otočeným vpřed by mohly vyvolat starou otázku týkající se vašich financí, kterou je třeba jednou provždy vyřešit. Hledejte inovativní řešení, která zvýší vaše výdělky a zároveň sníží vaše výdaje.Pokud potřebujete řešit obtížný rozhovor s někým doma nebo v práci, ujistěte se, že je čistý, jasný, krátký a ostrý a pak zkontrolujte, zda byla vaše zpráva přijata jasně. Buďte připraveni na to, že vaše každodenní rutiny budou narušeny, ale berte to jako výzvu k zefektivnění života.

 

KOZOROH

.

Využijte dny od nynějška do 19. ledna, kdy Slunce opustí Kozoroha do Vodnáře, abyste mohli začít znovu - emocionálně, fyzicky i psychicky. Odmítněte sebepoškozování tím, že uděláte stará  novoroční předsevzetí, která znamenají, že jste zlomení, že vám něco chybí, na co potřebuje sílu vůle nebo snahu dosáhnout. Místo toho se zaměřte na osobní obnovu. Nejlepší svojí pomocí je soucit se sebou. Dejte si dar poctivého inventáře uvolněním a rozmotáním se od zneplatnění, kompromisů a váhání, osvoboďte svá křídla. Otevřete připojení svému vlastnímu vedení, které prořezává příběhy a rozpouští výmluvy.Novoluní 13.1.2021 je ve vašem znamení a to znamená,že vše můžete začít jinak.

.

VODNÁŘ

.

Tento týden se připravte na to, že se váš život bude jako rychlá jízda v autě do neznámé budoucnosti. Všechno je v pořádku, je to jen velký nápor čisté energie Vodnáře, kterou jste už roky nezažili, pokud vůbec. Věnujte pozornost novým informacím a poznatkům kolem 13./14.ledna, kdy je Novoluní  a váš vládce Uran, který se otáčí vpřed, smetou ještě více starých, přerostlých větví ve všech aspektech vašeho života. Mars spojí s Uranem v kořenech vašeho grafu, aby narušil současný stav, nyní je čas oživit věci provedením několika dlouho očekávaných změn v tom, kde žijete, jak žijete a případně s kým žijete. Kolem svých narozenin se strmhlav ženete k dalšímu objevu, až vaše znamení zažehne obrovské shromáždění planet.

RYBY

.

Tento týden přináší příležitosti, jak se sladit - v práci i venku - s progresivními novými sítěmi, skupinami nebo komunitními aktivitami. Ve středu 13. listopadu je Novoluní Kozorohovi a  čas zkontrolovat vaši současnou oddanost a upustit od těch, které již neodpovídají tomu, kým jste nyní. Říká se tomu aktualizace prostředí vašich lidí. Všechna světla svítí ve vašem úhlu komunikace, protože divoký Mars se setkává s nepředvídatelným Uranem, což vyvolává jak postřehy, tak vášnivé diskuse. Nasměrujte tento obrovský nárůst energie tím, že se naučíte něco úplně mimo vaši komfortní zónu a což zahrnuje fyzickou aktivitu. Připraví také inovativní nápady pro cokoli související s psaním, publikováním, výukou, tréninkem nebo koučováním.