Je důležité, aby jsme byli houževnatí.Pokud se dnešek nepovedl,zkusme to zítra znovu
 
 
Nikdo nepřesvědčí druhého, aby se změnil.Každý z nás je strážcem brány, kterou lze otevřít pouze zevnitř
.
.
Pokud někdo není dostupný ve vašich nejtěžších chvílích,jeho přítomnost je kdykoliv jindy k ničemu
 
 
Než promluvíte, zeptejte se sami sebe, jestli je pravda, co řeknete, jestli to někomu neublíží, jestli je to užitečné, a nakonec... jestli má cenu rušit ticho tím, co si myslíte
 
 
 Nikdy nezapomeň, že můžeš tančit sám
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy

.

.

 

 

ČLOVĚK STOJÍCÍ NA VRCHOLU HORY,
TAM NESPADL

 ?? ?? ??

 
.BÝT ŽENOU JE VÝSADA
 
 
Nezapomínejte, že každý, kdo vstoupí do vašeho života,
má konkrétní úkol: seznámit vás s vámi samotnými
 
.

Vše, co si dokážete představit je skutečné

 
.
Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš
 
 

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 

.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta

.
Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

.

 

 


TÝDENNÍ HOROSKOP DLE ZNAMENÍ » ÚNOR 2021 » TÝDEN - 15.2. - 21.2.2021

.

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚD PRO VŠECHNA ZNAMENÍ 

 

 

 TÝDEN - 15.2. - 21.2.2021

.

 

BERAN

.

Tento týden musíte být opatrní, pokud jde o vztah. Zkuste si předem naplánovat výdaje na tento týden, abyste se dostali z finanční krize. Manželský vztah funguje na odhodlání a ochotě přizpůsobit se.V milostném vztahu může dojít k selhání, které může způsobit stres a emoční propady.Vliv hvězd může způsobit ztrátu investic a zisku. Není vhodný čas pro investice. Zkuste se držet svých pozitivních myšlenek a také se během tohoto týdne vyhněte hádkám. Tento přístup vám pomůže dosáhnout úspěchu na vašem pracovišti. Studenti by se měli vyhnout nesprávné společnosti. 

.

BÝK

.

Snažte se mít na pracovišti pozitivní a klidný přístup. Tento týden musíte mít svůj projev pod kontrolou, abyste měli se svým partnerem klidné vztahy. S manželem může dojít k náhlému nesouhlasu. Mohl by vás někoho přitahovat a uspět v milostném vztahu. Střety ega a hádky v rodině,tak opatrně. Naplánujte si výdaje předem hlavně na tento týden. Budou také výdaje na dary související s funkcí kanceláře a rodiny. Mohou existovat výdaje na cestování a výlety s přáteli a kolegy. Dodržujte všechny daňové předpisy, abyste se vyhnuli právním záležitostem. Díky vaší práci, může nastat cestování na dlouhé vzdálenosti. Tento týden je také šance na získání zaměstnání v zahraniční společnosti. Můžete také začít podnikat.

.

BLÍŽENEC

.

Vaše finance budou tento týden stabilní. Některé odborné vedení by tento týden bylo velmi užitečné. Všechny investice, které jste v minulosti vydělali, budou tento týden znovu investovány. Proto vás bude zajímat, jak prostřednictvím těchto příjmů a výdělků vydělat maximum. Jedinou radou je nepůjčovat peníze.Kariéra bude mít také vzestupný trend, který vám dodá sebevědomí. Osoby samostatně výdělečně činné a podnikající však nemusí zaznamenat nárůst svých příjmů. To bude některé z vás znepokojovat. Romantia a milostný život bude tento týden něco rušný a plný zábavy.

.

RAK

.

Tento týden vás pravděpodobně do velké míry motivuje. Může vám poskytnout několik vynikajících příležitostí k dosažení úspěchu ve vaší kariéře. Dopad planet u vás pravděpodobně vzbudí sebevědomí, protože vaše kariéra bude mít pozitivní dynamiku. Tento týden také může přinést několik dobrých příležitostí k výdělku. Ambiciózní kroky však mohou mít silný dopad na vaše finanční plánování a existují náznaky, že váš nesprávný úsudek může vést k problémům. Tento týden může váš vztah posílit. Se vzděláváním to vypadá trochu obtížněji a výsledky nemusí přinést vaše očekávání. 

.

LEV 

.

Tento týden může odhalit některé slibné příležitosti, které přinesou spokojenost i lukrativní příjem. Progresivní síly vás pobídnou správným směrem a oživí vaši náladu. Planetární vlivy mohou vrhat stíny na vztahy. Nedělejte ve spěchu žádná zásadní rozhodnutí. Počkejte na vhodnější okamžiky. Jak měsíc postupuje, planetární pozice je i nadále povzbudivá a velkorysá. Musíte se chránit před extravagantností a být obezřetní při přijímání důležitých rozhodnutí. Tento týden může hrát důležitou roli ve věcech týkajících se vaší kariéry. Udělejte tedy jasnou volbu s ohledem na váš bankovní účet. Během tohoto týdne může dojít ke kolísání vašeho zdravotního stavu,

.

PANNA

.

Budete mít možnost připravit silné akční plány, které tento týden pozvednou váš kariérní postup. Pro podnikatele jsou příznivé dny pro dobré a ziskové obchody. Dobrý příliv peněz může během tohoto týdne oživit vaši náladu. Při správě vašich financí nebudou velké problémy. Během závěrečné části tohoto týdne však musíte být opatrní ve svých finančních rozhodnutích. Ve vašem milostném životě bude radost a štěstí. Nicméně v manželství pozor na hádky. Můžete se zaplést do svých vlatních sítí,které jste spletli pro vlastní prospěch.Jak bude týden pokračovat, za trvalé úsilí budou odměny.

.

VÁHY

.

Tento týden se dostanete do mnohem lepšího psychického stavu. Ale chybí vám soustředění a potřeba soustředění, bude tento týden vysoká. Někteří z vás naplánují služební cestu, která vám umožní překonat celou předchozí blokádu. Výdělky se pravděpodobně zlepší, ale ne pro ty, kteří jsou ve službě nebo kteří vydělávají samostatnou výdělečnou činností. Na zlepšení svých příjmů si budete muset počkat na správný čas. I tento týden se studentům povede dobře. S vaší přípravou budete v blízké budoucnosti spokojeni. Někteří z vás budou mít tento týden zájem o partnerství. 

.

ŠTÍR

.

U některých z vás se pravděpodobně uskuteční zvláštní události v životě. V životě uděláte dobrý pokrok. Existuje možnost porozumět novým konceptům ve výuce. Budete se o tento předmět více zajímat. Díky tomu budete mít pozitivní myšlenky a také se dostanete do lepší životní fáze. Někteří z vás tento týden onemocní. Některé infekce mohou být problémem, který bude vyžadovat léky. Hádkám s rodinou se pravděpodobně nevyhnete.Snažte se tím moc nerozrušovat. Někteří z vás také podniknou krátký výlet do blízkého okolí.Bude to skvělý zážitek. 

.

STŘELEC

.

Týden bude docela podpůrný. Lidé, kteří se s vámi setkají vás budou považovat za spolehlivé pro vaši loajalitu a vaši upřímnost.Neustálá podpora, kterou jim poskytujete, vám pomohla získat respekt, po kterém toužíte. Pokračujte v této dobré práci a budete spokojeni. Jste také v dobré kondici. Kvůli dobrému zdraví bude pravděpodobně i vaše kariéra dobrá. Výdělky budou mírné, ale stabilní. Pokračujte ve svých plánech a projektech; dosáhnete úspěchu. Některým jedincům,kteří jsou v partnerstí díky práci odloučeni,může chybět jejich milovaný partner, zkuste s nimi mluvit, vždy jak  vám to čas dovolí. 

.

KOZOROH

.

Speciální týden pro nezadané, že najdou svého životního partnera. Tento týden možná přijmou všechna důležitá velká rozhodnutí. Rodiče a starší v rodině si užijí dobrý týden. Mohou zažít příjemné chvíle s rodinnými setkáními a přítomností blízkých. V závislosti na upřímnosti a vašem odhodlání se můžete těšit na obohacující společenský život. Zdravotničtí pracovníci se stanou známými svým oddaným nasazením. Za svou práci by tento týden měli dostat ocenění.Ti, kteří se věnují akciím budou mít tento týden dost důvodů na oslavu.

.

VODNÁŘ

.

Dobrý finanční zisk. Některá důležitá rozhodnutí týkající se rodiny mohou přinést finanční zisk. S vaším obchodním partnerem mohou nastat jisté problémy kvůli jiné podnikatelské myšlence. Budou tam výdaje na elektronické přístroje. Šance na získání dárků budou pro vás. Domácí prostředí přitáhne vaši pozornost a bude vám předána důležitá odpovědnost. Váš vztah s matkou se posílí. Agrese a pracovní zátěž mohou být výzvou ,opatrně na únavu.Dobrý čas na příjemné chvíle v manželství . Společně strávený čas se svoji ženou či mužem bude krasný.

.

RYBY

.

Tento týden se budete starat o vaši osobnost. Péče a zlepšení o to tady půjde. Naučit se nové dovednosti a pozitivní přístup k životu může zlepšit váš vztah s rodinou. Snažte se trávit čas kvalitně se svými dětmi. To vám může poskytnout sladké a nezapomenutelné chvíle. Zlepší se váš vztah s vašimi dětmi. Musíte být velmi pozorní vůči své intuici, protože hvězdy předpovídají, že díky svému vnitřnímu hlasu můžete získat dobrý finanční zisk. Mohou se vyskytnout neplánované výdaje spojené s cestováním. Měli byste být pozorní, pokud jde o daňové a finanční záležitosti. Studenti se mohou kvůli zkouškám dostat do stresu. Buďte pozitivní a odhodlaní ve své práci.To vám dá úspěch.