Je důležité, aby jsme byli houževnatí.Pokud se dnešek nepovedl,zkusme to zítra znovu
 
 
Nikdo nepřesvědčí druhého, aby se změnil.Každý z nás je strážcem brány, kterou lze otevřít pouze zevnitř
.
.
Pokud někdo není dostupný ve vašich nejtěžších chvílích,jeho přítomnost je kdykoliv jindy k ničemu
 
 
Než promluvíte, zeptejte se sami sebe, jestli je pravda, co řeknete, jestli to někomu neublíží, jestli je to užitečné, a nakonec... jestli má cenu rušit ticho tím, co si myslíte
 
 
 Nikdy nezapomeň, že můžeš tančit sám
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy

.

.

 

 

ČLOVĚK STOJÍCÍ NA VRCHOLU HORY,
TAM NESPADL

 ?? ?? ??

 
.BÝT ŽENOU JE VÝSADA
 
 
Nezapomínejte, že každý, kdo vstoupí do vašeho života,
má konkrétní úkol: seznámit vás s vámi samotnými
 
.

Vše, co si dokážete představit je skutečné

 
.
Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš
 
 

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 

.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta

.
Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

.

 

 


TÝDENNÍ HOROSKOP DLE ZNAMENÍ » ÚNOR 2021 » TÝDEN - 22.2. - 28.2.2021

 

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚD PRO VŠECHNA ZNAMENÍ 

 

 TÝDEN - 22.2. - 28.2.2021

 

.

BERAN

.

Pokud jste se narodili mezi 15. a 21. dubnem, Pluto, planeta znovuobjevení, od základu mění vaši kariéru nebo veřejné postavení. Mohli byste vstoupit do své vlastní moci a čelit někomu, kdo se vás snaží blokovat na každém kroku. Bez ohledu na to, jak se co odehraje myslete na to, že máte nad svými rozhodnutími nyní kontrolu, a toto je vzácná příležitost. Nebuďte sami podpora od ostatních bude mimořádně důležitá, takže zdokonalte své týmové dovednosti. Na konci týdne, s úplňkem ve vašem 6. domě zdraví, dbejte na svoji fyzickou a emocionální pohodu.

.

BÝK

.

Zatímco většina ostatních lidí se stále soustředí na každý den, vy získáte panoramatický pohled na to, co je před námi. Neignorujte svou intuici, protože vaše vedení bude pro další rok neocenitelné. Tento týden, když váš vládce Venuše vstoupí do znamení Ryb , se znovu  spojte s vašimi skupinami lidí,kteří mají stejné zájmy jako vy a vašimi přáteli.Řešit budete také svoje děti a zájmy. V sobotu o úplňku ve znamení Panny ve vašem znamení se můžete setkat s nějakou láskou z vašich mladších let.

 

BLÍŽENEC

.

Po týdnech, kdy jste se necítili ve své kůži se budete znovu cítit jako ryba ve vodě. Slunce a Venuše se připojí k Neptunu ve vašem 10. domě. Vaše zaměření se přesouvá na vaši kariéru, služby, podnikání nebo dobrovolnické činnosti, jak se hybnost vrací pobízí vás, abyste se začali dívat dopředu místo zpět. Je čas setřást pavučiny z plánů a projektů, které jste odložili. Sobotní úplněk bude u vašich rodinných  kořenů a připomíná vám, že domov a rodina jsou útočiště, které potřebujete, když se vracíte do světa i ze světa. Čím silnější je váš pocit sounáležitosti, tím silnější je vaše vnitřní podstata bytí.

.

RAK

.

Nyní se chystá Venuše připojit ke Slunci ve znamení Ryb.kde už na ně čaká Neptun - vládce znamení Ryb. Naše myšlenky se posunou do budoucnosti, k hledání nových způsobů, jak rozšířit své mentální a fyzické obzory. Ostatní lidé v tom budou hrát větší roli a překvapivější výhody by mohly pocházet z aktivnější spolupráce s kolegy z práce. S Marsem v Býku až do začátku března našlapujte opatrně a poslouchejte víc, než mluvíte.  Úplněk Panny 27. února je ideální pro opětovné spojení se starými přáteli a členy rodiny a posílení vazeb.

.

LEV 

.

Když Slunce a Venuše opouštějí váš 7. dům vztahů na další rok, zamyslete se nad tím, co vám minulý měsíc ukázal o vašem stylu komunikace. Posílili jste úzká partnerství a znovu potvrdili důležité smlouvy nebo jste se příliš soustředili na své kritiky? Válečník Mars byl na špici vašeho horoskopu, ale doufejme, že jste jen svým názorem nesmetli názory druhých. 27. února na úplňek v praktické Panně si udělejte nějaký plán ohledně vašich financí a plánů s nimi. Můžete objevit kreativní způsob spoření nebo pojistnou smlouvu, na kterou jste zapomněli. Soustředte se na zvyšování svého příjmu. 

.

PANNA

.

Venuše a Slunce budou ve vašem opačném znamení Ryb a vy se začnete znovu cítit ve vztazích velmi dobře. Vztahy všeho druhu - osobní i profesionální - budou snadněji plynout a problémy lze vyřešit pomocí diplomacie. Tento týden je ideální pro posílení partnerských vztahů,protože žádný vztah není samozřejmost. Každoroční úplněk v Panně ( ve vašem vlastním znamení ) vám může ukázat, jak moc vás ostatní oceňují a podporují. Po všech těch tvrdých pracovních výkonech a sebekázni z posledních několika měsíců si užijte krásného týdne.

.

VÁHY

.

V posledních třech týdnech vám všechny planety seskupené ve vzdušném znamení Vodnáře poskytly dávku kreativity, sebevyjádření a radosti. Doufejme, že se vám podařilo zachytit všechny tyto inovativní nápady, než zmizely v éteru.Slunce a Venuše budou ve znamení Ryb a to bude mít vliv na vaši každodenní práci a rutiny, takže je čas na kontrolu reality. Začněte přemýšlet o tom, jak můžete své nedávné nápady na modré obloze zakomponovat do vašeho podnikání, vaší praxe,vaší práce, dovedností, zkušeností a myšlení do nových toků příjmů, abyste přidali hodnotu sami sobě.

.

ŠTÍR

.

Nedávno to pro vás bylo stresující období a potřebujete uvolnit tlak. Naštěstí se jak Venuše, tak i Slunce nyní vzdálily od citlivých kořenů vašeho horoskopu.Jelikož se jedná o váš 5. dům potěšení a kreativity, nenechte si ujít tuto vzácnou příležitost relaxovat, hrát si a odpočívat. Pusťte své pevné uchopení otěží, stále tam bude, až se vrátíte osvěžení emocionálně a fyzicky. 27. února rozzáří krásný úplněk v uzemněné Panně přátelství, sítí a skupin. Můžete se rozhodnout připojit se k novému projektu nebo odstoupit z klubu nebo politické strany.

.

STŘELEC

.

Jako střelec pocítíte tento týden výrazný posun energie, protože Slunce i Venuše aktivují váš 4. dům domova a rodiny právě včas na jarní očistu. Lépe si uvědomíte, jak důležitá je vaše rodina .Pokud cítíte nutkání vyzdobit své okolí, hledejte uklidňující barvy, které vás povzbudí k relaxaci. Sobotní úplněk vrací vaši pozornost zpět k vaší kariéře a potřebě vytvořit podpůrnou domácí základnu se silnými základy, které vám poskytnou motivaci následovat vaše volání. Je to připomínka, abyste se kolem sebe podívali na svou rodinu,přátele a vážili si toho, co máte.

.

KOZOROH

.

Vaše finance jsou v centru pozornosti, když se Merkur otočil vpřed. Informace, které potřebujete, abyste mohli učinit důležité rozhodnutí, jsou na cestě. Až dorazí - buď ústním podáním, nebo prostřednictvím své intuice, okamžitě na to reagujte. Váš 2. dům je o vašich vydělaných příjmech, takže nyní je čas zvážit nové způsoby využití vašich dovedností a zkušeností. Snažte se,aby jste nebyli ničím rušeni ,nebo jen v nejnutnějších případech, aniž byste odcházeli od toho, co právě děláte. Úplněk Panny 27. února vás pobízí, abyste své nápady prosadili jakkoli můžete.

.

VODNÁŘ

.

Únor byl pro vás jako Vodnáře měsícem vhledů, inspirací a čerstvých nápadů. Doufejme, že jste si jich poznačili co nejvíce, než zmizeli zpět do éterů, protože budou palivem pro vaše znovuobjevení po zbytek roku a dále. Tento týden, když se Slunce a Venuše přestěhují do Ryb, se vaše zaměření změní na vaše finance a zdroje. Maximalizujete všechny možné toky příjmů,nebo vám chybějící finance budou brát svobodu bytí.  Všechny zkušenosti, dovednosti a znalosti máte, využijte dva dny před a dva dny po úplňku ve znamení v Panny 27.2.2021 to je čas, kdy upustíte od své nechuti zářit.

RYBY

.

Vítejte zpět do reality, Ryby, protože Slunce a Venuše opouštějí váš 12. dům z jiného světa a vracejí se, aby rozsvítily vaše znamení. Bez ohledu na datum narození, toto je váš osobní Nový rok, který stojí za to oslavovat. Venuše v Rybách je o tom, abyste svou pohodu a péči o sebe posunuli úplně na jinou úroveň. Ne z narcismu nebo sobectví, ale z vděčnosti za vše, co vaše mysl, tělo i duše za poslední rok vydrželi. V sobotu 27.2.2021 vám krásný Úplněk v Panně, vaše opačné znamení, připomene milované a podporované, kterými ve skutečnosti jste. Veškerá láska, kterou jste dali, se vám začíná vracet.