.
.
 
 
 
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

„Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.“

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

„Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit.“

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo.

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy.

.

.

 

 

ČLOVĚK STOJÍCÍ NA VRCHOLU HORY,
TAM NESPADL

 ?? ?? ??

 
.BÝT ŽENOU JE VÝSADA
 
 
?? ??
 
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
 
.
„Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš.“
 
 

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 

.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli.
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být!
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
„Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru.“
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

„Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta.“

.
„Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže.“

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

.

 

 


TÝDENNÍ HOROSKOP DLE ZNAMENÍ » LEDEN 2021 » TÝDEN - 3.1. - 10.1.2021

.

 

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚD PRO VŠECHNA ZNAMENÍ 

 

 TÝDEN - 3.1. - 10.1.2021

.

 

BERAN

 

Když ve středu 6. ledna vaše osobní planeta Mars opustí vaše znamení, všimnete si rozdílu.

Po 4 měsících neustálého hašení různých zaležitostí. Je čas se stát praktickým, záměřeným a soustředěným, hlavně pokud jde o vaše finance. To platí zejména pro peníze, které vyděláte nebo přilákáte, takže začněte tím, že se důkladně podíváte na své zdroje příjmů, abyste buď snížili své ztráty, nebo zvýšili peněžní tok. Naštěstí s Venuší na vrcholu vašeho grafu můžete mít štěstí nebo si přijít na neočekávaný bonus. Využijte toto krátké období na maximum.Dařit se bude v pohovorech, uzavírání dohod,nebo smlouv.

.

BÝK

 

Pro vás jako Býka bude rok 2021 rokem s obrovským množstvím energie, což rozšíří vaši kariéru, váš stav a především váš rozdosah. Ve středu Mars spojí síly s buditelem Uranem ve vašem znamení a vše vám bude otevřeno. Od nynějška využijte leden, únor a březen na maximum, abyste se stali praktickým vizionářem, abyste se zapojili do projektů, na kterých vám skutečně záleží a které budou mít hmatatelné výsledky.Tento týden si sestavte tyto plány a připravte se. Dne 8. ledna, když se planeta Merkur setká se planetou Saturn, připravte své návrhy a požádejte o podporu.

.

BLÍŽENEC

 

Lákavé je skočit do Nového roku po hlavě,ale nedělejte to.

Zpomalte, abyste zhodnotili, jak se vlastně cítíte. Když Mars ve středu opouští Berana po 4 měsících hašení požárů a neustálých dramat, vaše zaměření se na dva měsíce přesouvá očištování. Očekávejte, že se zapojíte do čištění vnitřního já a vymetete pavučiny ze zastaralých snů a schémat. Mezitím je vaše osobní planeta Merkur velmi zaneprázdněná a před středečním připojením se k Saturnu ve Vodnáři začnete pociťovat nový svěží vánek možností, přinášející nějaké zprávy nebo informace, které vyžadují vaši pozornost.

.

RAK

Jako znamení citlivé na energii určitě tento týden pocítíte posuny, když všechny vnitřní planety změní znamení společně. Slunce a Venuše vyhlazují vaše vztahy v Kozorohovi, když se Merkur stěhuje do Vodnáře a připojí se k Saturnu a Jupiteru. Ve středu akční planeta Mars rozsvítí váš 11. dům přátelství a spojenectví, díky čemuž budou další dva měsíce vypadat příjemně společensky. Pokud dlužíte vytvořte splátkový kalendář. Pokud peníze máte,tak si vytvořite investiční plán …… dostanete nápad. Začněte vymýšlet kreativní způsoby, jak budovat svou osobní bezpečnost, a pokud potřebujete finanční radu, požádejte o ni ..

 

.

LEV 

.

Když se aktivují dva ze čtyř citlivých úhlů vašeho grafu, jaké jsou letos, můžete si být jisti, že se váš směr jízdy změní. V příštích dvou letech budou partnerství všeho druhu v popředí zájmu. Toto je aspekt vašeho života, kde se budete vyvíjet, odolávat a pak růst. To platí jak pro probíhající vztahy, tak i pro nové, které přijdou od poloviny ledna. Tento týden vyčistěte prostor, spojte v práci volné konce a dokončete staré projekty. Jinými slovy, získejte aktuální informace sami o sobě. To je zvláště důležité, protože Mars je na vrcholu vašeho grafu 6. ledna pro dvouměsíční pobyt ve vaší kariérní zóně. Jak to akční planeta mísí s těkavým Uranem, očekávejte, že se budete cítit tryskomyš.

.

PANNA

 

Jako Panna pro vás mám nějaké uvítací zprávy - Mars opouští Berana po čtyřech měsících zakládání ohňů všude a 6. ledna vstupuje do Býka. Býk je kompatibilní znamení Země, takže můžete a měli byste toho udělat hodně, ať už se uvolňuje to je končí, nebo položí základy překvapivého kariérního růstu za 6 týdnů. Cokoli spojené s výukou studia nebo cestování je dobře ozářeno a vaše myšlení je výjimečně jasné. Se Saturnem, Jupiterem a Merkurem ve znamení Vodnáře se objeví inovativní nápady pro veřejně prospěšné práce jakéhokoli druhu. Budete se chtít zapojit do něčeho většího, než jste vy.

.

VÁHY

.

Tento týden srdečně přivítejte půvabnou Venuši, která dorazila ke kořenům vašeho grafu ( rodiny), aby vám pomohla se uklidit po neustálých bouřích roku 2020. Věnujte se vaření, pečení nebo projektu, do kterého zahrňte členy vaší rodiny. Obrovská energie, která se aktuálně vytváří v kompatibilním znamení Vodnáře v úžasném úhlu k vašemu Slunci ve Vahách rozzáří váš 5. dům kreativity a potěšení. Všechno co souvisí s romantikou, obchodem, uměním nebo technologiemi, je dobře hodnocené. 

.

ŠTÍR

.

Stejně jako u Lva jsou aktivovány dva ze čtyř citlivých úhlů vašeho grafu.Váš letošní směr jízdy se docela výrazně změní. To platí zejména pro váš soukromý život, protože váš domov i vaše významné vztahy jsou v rámci růstu a transformace. Shromáždění planet včetně Saturnu a Jupitera ve Vodnáři naznačuje nějaký pohyb v roce 2021, významný konec doprovázený ještě významnějším začátkem. Když se vrátíme k tomuto týdnu, tak začněte tím, že vyčistíte vzduch vyslovením své pravdy. Doufejme, že vám to umožní vdechnout nový život stávající dynamice a dohodám.

.

STŘELEC

 

Rok 2021 pro vás bude velmi rušným rokem, takže máte štěstí, že jako střelec jste nakloněni změnám a rozmanitosti a neustálému hledání nových obzorů. Začněte třídit a organizovat, nyní připraveni na shromažďování informací, které vám přijdou do cesty, díky tomu, že Saturn, Jupiter a Merkur osvětlují všechno, co souvisí s virtuální výukou, učením nebo komunitou a půjde vám to dobře.Pokud existuje kurz, akreditace nebo školení, po kterém jste vždy toužili, nyní je čas jít do toho. S akční planetou Mars, která v práci zvyšuje výkon to nepřehánějte,vyhnete se tak informačnímu přetížení.

 

KOZOROH

.

Se Sluncem, Venuší a Plutem ve vašem znamení a Noluním ve vašem znamení 13. ledna oslavujte ve velkém stylu zmizení zarputilého Saturna z Kozoroha poprvé po více než dvou letech. Může chvíli trvat, než se přizpůsobíte pocitu, že nebudete muset nosit svět na svých bedrech, zvedání těžké zátěže nebo ztrátě kontroly. Nyní  skutečně existuje prostor pro manévrování a příležitost znovu vyvážit váš život ve prospěch osobního. Letos se vše planetární zaměřuje na růst vaší bezpečnosti, financí a zdrojů. Vaše hodnota a talent mají velkou cenu - buďte velmi opatrní, abyste se neprodali. Od nynějška vytvořte funkční strategii pro účtování toho, co stojí za to, a pro investice do sebe.

.

VODNÁŘ

.

Dne 8. ledna se Merkur připojí k planetám Saturna a Jupitera ve vašem znamení, takže aktualizujte své virtuální a osobní sítě a připravte se na komunikační blesk. Zásadní bude spolupráce s různými příznivci. Ostatní se na vás budou obracet s žádostí o podporu, radu a možná i romantiku, a může chvíli trvat, než se přizpůsobíte tomu, že jste v centru pozornosti. Akční planeta Mars mezitím otřese životem doma v rodině a to až do dubna. Status quo bude nějakým způsobem narušen. To může znamenat střídání pokojů, stěhování nebo někoho, kdo se připojí nebo opustí rodinu. Připravte se na argumenty, protože Mars se blíží nepředvídatelnému Uranu,takže je budete potřebovat.

.

RYBY

.

Začátek měsíce by pro vás mohl přinést zprávy o posílení role v práci, ve skupině nebo v politické straně. Možná si všimnete, že se vaše zájmy mění, když se Saturn, Jupiter a Merkur shromažďují ve Vodnáři, vašem hlubokém a skrytém 12. domu. To je místo, kde se vaše podvědomí setkává s vašimi sny - místo představivosti, které vás spojí se světem a vaší duchovní silou. Dávejte pozor na nové učitele, kteří vstupují do vašeho života,přijměte vážně jejich rady naučte se od nich vše, co můžete. Vaše mysl bude mimořádně ostrá po 6. lednu, kdy Mars vstoupí na 3 měsíce do vašeho 3. domu. Neztrácejte energii - aktualizujte svůj web, sociální média, marketing atd. Před spuštěním něčeho nového mějte na paměti,že to může být až po 20. lednu.