Je důležité, aby jsme byli houževnatí.Pokud se dnešek nepovedl,zkusme to zítra znovu
 
 
Nikdo nepřesvědčí druhého, aby se změnil.Každý z nás je strážcem brány, kterou lze otevřít pouze zevnitř
.
.
Pokud někdo není dostupný ve vašich nejtěžších chvílích,jeho přítomnost je kdykoliv jindy k ničemu
 
 
Než promluvíte, zeptejte se sami sebe, jestli je pravda, co řeknete, jestli to někomu neublíží, jestli je to užitečné, a nakonec... jestli má cenu rušit ticho tím, co si myslíte
 
 
 Nikdy nezapomeň, že můžeš tančit sám
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy

.

.

 

 

ČLOVĚK STOJÍCÍ NA VRCHOLU HORY,
TAM NESPADL

 ?? ?? ??

 
.BÝT ŽENOU JE VÝSADA
 
 
Nezapomínejte, že každý, kdo vstoupí do vašeho života,
má konkrétní úkol: seznámit vás s vámi samotnými
 
.

Vše, co si dokážete představit je skutečné

 
.
Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš
 
 

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 

.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta

.
Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

.

 

 


TÝDENNÍ HOROSKOP DLE ZNAMENÍ » ÚNOR 2021 » TÝDEN - 8.2. - 14.2.2021

.

TÝDENNÍ PŘEDPOVĚD PRO VŠECHNA ZNAMENÍ 

 

 

 TÝDEN - 8.2. - 14.2.2021

.

 

BERAN

 

V centru pozornosti je rozšiřování vašich přátelství, skupin a budování podpůrné sítě. Toto je vaše velká oblast růstu, proto si vytvořte strategii, jak ji chcete použít. Nová naléhavost vás tlačí k tomu, abyste patřili  nějaké skupině,nebo ji založili. Možná se ocitnete v čele nového druhu hnutí nebo se stanete aktivnějšími pro humanitární nebo charitativní věci. Očekávejte, že se vaše finance v letošním roce budou značně pohybovat a mohou vzniknout i nové příjmy, které vám pomohou vybudovat spolehlivou platformu zabezpečení.

To, na čem dříve záleželo, se zdá být nyní povrchní.

 

.

BÝK

 

Tento týden signalizuje, že je čas zavázat se k zásadnímu procesu přeskupení. Objeví se neočekávané příležitosti s obratem. Objevuje se nový druh vynalézavosti, který odpovídá nové platformě zkušeností. Toto je doba ve vašem životě, kdy můžete být vůdcem nebo průkopníkem, pokud tedy být chcete. Důraz je kladen na veřejný sektor, ale mějte na paměti, aby jste nepřehlédli svůj osobní život. Jak Uran získává rychlost ve vašem vlstním domě, způsob, jakým se díváte na svět, se začíná rychle měnit, což ovlivňuje vaši dynamiku vztahů. Zcela nový druh růstu duší se vás snaží najít, taková která se objeví jen jednou za život.

Je čas se posunout a vyvíjet - a nakonec se stát osobou, kterou jste vždy chtěli být.

.

BLÍŽENEC

 

K vašemu překvapení se váš systém víry a filozofie života začíná radikálně měnit. Je čas experimentování, planety do vás šťouchají,aby jste sami sebe propagovali ve větším měřítku Aktualizujte své systémy výuky a učení. Ať už publikujete knihu nebo začnete psát  blog, věřte,že bude mít kladnou odezvu,tak se nebojte. Velká část tvé tvrdé práce by se konečně mohla začít zůročovat. Kromě toho by vám konečně mohl přijít nějaký dlouho potřebný pocit úspěchu. S karmickým uzlem osudu, který prochází vaším znamením, buďte připraveni se s někým nebo něčím rozloučit, abyste udělali místo pro nové.

Tyhle dveře se otevírají jen každých 19 let.

.

RAK

Velký posun v energii se uděje ve vašem znamení a vy zjistíte,že můžete dýchat o něco jednodušeji. Nyní se ve vašem znamení uvolňuje velký tlak z posledních několika let. To, co bylo potřeba rozbít, se rozbilo a je čas dát kousky znovu dohromady a vytvořit něco úplně jiného. Jakmile začnete navazovat nová spojení, můžete najít novou pomoc přicházející díky novým lidem. Možná bude nutné ukončit některé předchozí finanční smlouvy, aby byly chráněny vaše nejvyšší zájmy. Může to být také čas, kdy se rozhodnete ukončit dluhy z minulosti. Pohybujte se pomalu, opatrně šlapejte a důvěřujte své úžasné intuici a vnitřním instinktům na každém kroku.

Výměna stráží.

.

LEV 

.

Díky sedmi planetám ve vašem opačném znamení Vodnáře vám spojení, vztahy a způsob, jakým vyvažujete své potřeby s těmi druhými, pomohou dosáhnout nové viditelnosti. Přitahujete nové druhy lidí, experimentujete s novými rolemi a loučíte se s těmi, kteří již neslouží vaší cestě. Cokoli je pevné a skutečné, obstojí před Saturnovou výzvou. Cokoli není, bude muset zemřít nebo bude úplně přestavěno. Nakonec budete hledat dlouhodobé závazky a rovnováhu v tom, co dáte. Velkou lekcí letošního roku je, že abyste se mohli opřít o svůj skutečný potenciál, musíte si uvědomit nutnost spolupráce s ostatními. Pokud jste dosud nezměnili práci, už jste začali pociťovat štuchání planet , které vás tlačí k prozkoumání nových možností.

Klíčem je originální spolupráce.

.

PANNA

.

Intenzita ze znamení Vodnáře signalizuje, že je čas investovat do svého každodenního života zcela nový druh energie. To znamená záměrně otřásat vašimi rutinami - pracovním a domácím prostředím, zdravím, domácími mazlíčky a každodenními návyky - zbavit se starého a uvolnit cestu novému. Počítejte s tím, že budete opravdu zaneprázdněni, a zefektivněte svou agendu, upřednostněte pouze to, na čem opravdu záleží, a upusťte to, co je nepodstatné. Vypadá to na učení se něčemu novému a zajímavému a také,že to bude mimořádně dobře hodnoceno. Vaše staré hranice se rozšiřují a budete tlačeni, abyste šli dále, než jste kdy měli. Prozkoumejte různé virtuální platformy, jako je video, sociální média a nebraňte se kreativní práci.

Zaneprázdněn, zaneprázdněn.

 

VÁHY

.

Vaše znamení prošlo v posledních několika letech masivní restrukturalizací, ale nyní se příliv a odliv konečně obrací ve váš prospěch. Se Saturnem a Jupiterem ve vzdušném znamení Vodnáře je čas, aby se věci trochu odlehčily. Cokoli spojené s dětmi, vaše sebevyjádření, kreativita, romantika a zábava se  obnoví a dá rovnováhy práci a život. Něco uvnitř vás samotných vás bude šťouchat, abyste se osvobodili od starých vazeb, povinností a odpovědností, které vás spoutaly a uvízly. Není to sobecké - odrostli jste jim. To by mohlo znamenat porušení smluv zahrnujících sdílené zdroje. Očekávejte neočekávané, pokud jde o to, jak najdete zcela nový druh svobody.

Nebojte se ničeho nového,jděte do toho a uvidíte, že to povede přesně tam co jste chtěli.

.

ŠTÍR

.

Srovnávají se vztahové aspekty vašeho života a nechají v sobě tolik potřebného denního světla a čerstvého vzduchu, abyste si mohli představit zcela nový druh cíle. Očekávejte, že budete pobídnuti a tlačeni mimo vaši zónu pohodlí. Osamělý vlk, kterým jste, bude otestován okolnostmi, aby našel nové spojení s svoji rodinou s vašimi kořeny. Může to být čas udělat velký krok a vytvořit nové kořeny někde úplně jinde. Kamkoli se přestěhujete, musí být místo, které vám umožní vymanit se ze starých a omezujících vzorů. Tento týden ve čtvrtek na Novoluní je ideální čas zahájit velkou očistu, zbavit se věcí, které nefungují, a nahradit je věcmi, které fungují. Vyčistěte vše a udělejte prostor pro to, co přijde.

Vztahy také potřebují určitý prostor pro dýchání.

.

STŘELEC

 

Nová frekvence Vodnáře upozorňuje na vaše myšlenky a na to, jak komunikujete s ostatními. S tolika aktivitami, které osvětlují váš dům spojení, budou lidé naslouchat tomu, co říkáte. Budete také více než kdy jindy vedeni k mluvenému slovu,ale vyvarujte se toho,aby jste svými slovy kopali kolem sebe, k čemuž jsou Střelci v zájmu pravdy náchylní. Mohou přijít neočekávané zvraty ve vašem životním a pracovním prostředí. Budete hledat nový druh svobody ve svém každodenním životě a přemýšlet nad tím,jak se cítit volnější .Vaše každodenní povinnosti mohou projít radikálním přechodem a přinést příležitosti k velkému kariérnímu skoku.

Prozkoumejte různé způsoby péče o sebe - o tělo, mysl i ducha.

.

KOZOROH

.

Po drsných přechodech 2018-20 se z vás stala jiná, odolnější a vynalézavější osoba. Nyní příliv vzdušné energie od Vodnáře ve vašem 2. domě obrací vaši pozornost k vašim zdrojům. To zahrnuje finance, majetek, dovednosti, zkušenosti a lidi. To nejdůležitější ve velkém schématu věcí přichází v úvahu. Čtvrtek na Novoluní si začněte znovu určovat priority, zbavovat se věcí, které již nepotřebujete. Očekávejte nutkání zjednodušit nebo najít inovativnější způsoby, jak ušetřit nebo vydělat peníze. Díky probuzení Uranu v Býku na příštích 5 let vás možná překvapí tlak vyjít ven ze své komfortní zóny, ale odpor je marný. Začne se budovat nový druh kreativity a bude to vzrušující proces.

Začněte důvěřovat svým instinktům přes lineární plánování.

.

VODNÁŘ

.

Je čas změn milý Vodnáři. Osoba, kterou jste dnes, nebude už nikdy stejná, vaše osobnost se proměňuje a samozřejmě k lepšímu, budete mít hodně práce až do konce roku 2021. Ve vašem znamení se zabydlel Saturn a ten se bude snažit,aby jste se stali ještě lepšími.Novoluní ve vaše znamení je vaším katalyzátorem, který uvede vaše plány do pohybu a rozběhne vaši hru. Musíte odstranit pochybnosti o sobě a o všech, vyjít z postranních her a stát se hráčem s kterým chtějí všichni hrát,aby jste na hru nezbyl sám. Přiveďte světlo do starých zašedlých vzorců chování , vyjděte z komfortní zóny a nadechněte se čerstvosti. 

Uvolněte nutkání ovládat ...... 

.

RYBY

.

S tolika progresivní energií Vodnáře ve vašem hlubokém 12. domě je čas, abyste se vydali na nový druh dobrodružství a prozkoumali své vnitřní hloubky skryté ve vašem podvědomí. To, co najdete, vám pomůže pochopit sebe úplně novým způsobem. Vysoká frekvence Vodnáře v roce 2021 míchá váš zájem o mystiku a okultismus, témata, která se velmi dobře ladí s vaším znamením. Udělejte si čas na únik do duchovních praktik - vaše tělo, mysl a duch to ocení. Část z vás, která se ráda vrací k věcem,které už byly vám připomene,že to není dobré řešení. Nic nového to nepřinese. Budete muset udělat nové rozhodnutí a to pro vás může být složité,protože změnu z duše nesnášíte,ale pamatujte,že tohle je jediná cesta.

 Nemůžete jen snít, musíte se také probudit ....