.
.
.

TIŠE ODCHÁZÍM OD ČEHOKOLIV,CO POŠKOTUJE MŮJ KLID V DUŠI

.
.
.
.
Pokud se dnešek nepovedl,zkusme to zítra znovu
 
 
Nikdo nepřesvědčí druhého, aby se změnil.Každý z nás je strážcem brány, kterou lze otevřít pouze zevnitř
.
.
Pokud někdo není dostupný ve vašich nejtěžších chvílích,jeho přítomnost je kdykoliv jindy k ničemu
 
 
Než promluvíte, zeptejte se sami sebe, jestli je pravda, co řeknete, jestli to někomu neublíží, jestli je to užitečné, a nakonec... jestli má cenu rušit ticho tím, co si myslíte
 
 
 Nikdy nezapomeň, že můžeš tančit sám
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Svět po vás vždycky bude chtít víc. Naučte se sami rozeznat, kdy je toho dost.

 ?? ?? ??

 

Čím více pokračujeme ve svém vnitřním růstu,tím více se snižuje počet těch, se kterými můžeme skutečně komunikovat...

 
.
SPOLU
 
.
.
 
SRANDIČKY
 
 
Nezapomínejte, že každý, kdo vstoupí do vašeho života,
má konkrétní úkol: seznámit vás s vámi samotnými
 
.

Vše, co si dokážete představit je skutečné

 
.
Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš
 
 
.
.

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 
.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta

.
Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

Jednoho dne strach zaklepal na dveře. Odvaha otevřela a nikoho nenašla... ♥

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 


Úvod » ZNAMENÍ JEDNOTLIVĚ » VÁHY - 2022

VÁHY - 2022

.

ROČNÍ PŘEDPOVĚD - VÁHY  - 2022

 

přehledný horoskop pro znamení zvěrokruhu Vah na rok 2022, který zkoumá hlavní témata, která mohou Váhy v průběhu roku očekávat.

Oblasti expanze v roce 2022 pro Váhy :

Rok 2022 ukazuje na oblasti života, které jsou předurčeny k expanzi a růstu.

 

 • Práce a rutiny
 • Zdraví, wellness a návyky
 • Partnerství
 • Dohody nebo vyjednávání
 • Osobní vztahy nebo poradenství

 

Do 10. května a poté od 28. října do 20. prosince 2022 se vaše práce, denní rutina a úsilí o zdraví neustále rozšiřují, zlepšují a rostou.

 

Tento vliv zahrnuje tři časová období a letos jsme na druhé a třetí vlně:

 

 • od 13. května do 28. července 2021
 • od 28. prosince 2021 do 10. května 2022 
 • a od 28. října 2022 do 20. prosince 2022

 

Jinými slovy, tato témata prožíváte ve třech krocích, z nichž první se odehrál loni od května do července. Začnete rok 2022, když právě odstartujete druhou vlnu.

Je to období, kdy se rozšiřují vaše pracovní projekty nebo povinnosti nebo máte zvýšené příležitosti k zaměstnání. Musíte si však být tak jistí, že dokážete převzít projekty a nenaložíte si více než sníte.

Najdete více radosti ze své práce (pokud se nepřetěžujete), sebezdokonalování a péče o své zdraví. Pokud poskytujete službu ostatním, je pravděpodobné, že bude prosperovat, především proto, že vás to baví.  Nyní může být snazší než obvykle najít zaměstnání.

Během tohoto cyklu můžete získat novou práci nebo výrazně zlepšit stávající. Soustředíte se více na to, na čem opravdu záleží, abyste se dostali vpřed a uznání za vaše úsilí se nemůžete dočkat. Přesto je tento cyklus méně o uznání, jako o požitku z vašich povinností nebo každodenního života.

Jste hrdí na to, jak jste během tohoto cyklu pro ostatní užiteční. Čím více integrity a poctivosti do svých služeb vnesete, tím větší „odplatu“ nebo odměny obdržíte. Zdraví nyní může velmi dobře prosperovat a lékařské procedury nebo programy, pokud je to nutné, budou s větší pravděpodobností úspěšné. Samozřejmě to není něco, co by se dalo považovat za samozřejmost, protože vždy existují další souběžné tranzity, které mohou tento tranzit zpřesnit. Pokud si například nehlídáte chuť na sladké, můžete mít sklony k přibírání na váze. 

Do své práce a nabízených služeb přinášíte neotřelé a originální nápady. Během tohoto cyklu můžete zaznamenat přetížení souvisejících s prací. Nyní je tendence soustředit se na detaily své práce a někdy se můžete cítit trochu zavaleni monotónními úkoly. Opět platí, že klíčem je vyhnout se přehánění.

Vaše práce může během tohoto cyklu zahrnovat více služeb nebo asistencí druhým související se zdravím nebo léčitelství. Můžete zlepšit život zejména u zdravého životního stylu a také návyků, domácích prací, úkolů, služeb a práce.

Během tohoto období se mohou sporadicky vyskytnout problémy s časem,který tolik potřebujete,abyste se mohli postarat o sebe nebo o ostatní.

Z velké části je to však vhodná doba na to, abyste ocenili to, co děláte nebo své dovednosti, abyste si to, co děláte, užili, našli si práci a pracovní vztahy. Zejména v dubnu vzrůstá radost z vaší práce a každodenních záležitostí. Více se zajímáte o své psychické zdraví a o to, jak ovlivňuje vaše fyzické zdraví. Můžete do svých rutin vnést více představivosti.

Komunikace, sourozenci, spolužáci, doprava nebo osobní zájmy mohou v tomto období úzce souviset s prací a zdravím. Mohou existovat příležitosti vyjádřit se prostřednictvím své práce nebo přinést do své práce více svých dovedností a zájmů. Během tohoto období se můžete ve své práci více zaměřit na pohyb, propojení a komunikaci. Váš duševní rozhled má v této době pozoruhodný dopad na vaše zdraví.

Posilovací období pro tato témata nastávají v únoru, dubnu a začátkem května. Můžete více věřit svým každodenním záležitostem. Někteří mohou získat práci snů nebo pracovat z domova ,nebo s partnerem. Úsilí o sebezdokonalování může být vzrušující a buduje sebevědomí.

Od 10. května do 28. října a poté od 20. prosince budou vaše vztahy nabity energií a posouvat se vpřed. Tento cyklus vám pomůže uspět v partnerství nebo zlepšit váš vztah.

Tento vliv pokrývá dvě časová období, přičemž první vlna se naplno odehraje letos a druhá začne ke konci roku 2022:

 

 • od 10. května do 28. října 2022,
 • a od 20. prosince 2022 do 16. května 2023

 

Tato témata zažíváte postupně, počínaje letošním rokem od května do října.

 

Vaše partnerství, související schopnosti a vyjednávací schopnosti rostou a rozšiřují se. Nyní mohou přijít nové příležitosti k partnerství nebo se objeví šance vnést novou energii do stávajícího angažovaného vztahu.

Vztahy do kterých nyní vstupujete, jsou obecně úspěšné a šťastné i oboustranně výhodné. Někdy tento tranzit ukončuje stávající partnerství, ale pokud tomu tak je, pravděpodobně přijde úleva a požehnání. Důvodem může být setkání s někým, kdo je pro vás v této fázi života vhodnější, i když je důležité neskákat slepě do něčeho nového, protože byste mohli trpět pocitem, že jinde je „tráva zelenější“.

Vaše schopnost vycházet s ostatními se zlepšuje a vylepšuje, jak jste obzvláště ochotni dělat kompromisy - jste také přitažlivější než obvykle.

Pozitivních potenciálů tohoto tranzitu je mnoho: Můžete úspěšněji vyjednávat a případně vyhrát v právních záležitostech. Právní záležitosti nebo náročné vztahové problémy z minulosti se mohou vyřešit a urovnání příležitostných sporů přátelskou cestou může být velmi důležité.

Možná se ocitnete v roli konzultanta nebo poradce, nebo byste mohli využít pomoci z téhož. Může vám přijít do cesty dobrá nabídka. Pokud ve své kariéře pracujete s veřejností nebo před ní, můžete nyní bezpečně očekávat zvýšenou popularitu, zejména pokud ve své práci poskytujete poradenství.

Vztahy a partnerství těží z expanzivní vřelé energie, obtížné vztahy mohou být vyřešeny a v tomto období vstupujete do nových úspěšných. Je to období pro posílení vztahů.

Jupiter vládne vašemu sektoru komunikací, vzdělávání a dopravy a všechny tyto věci se během této doby spojují do partnerství. Mohlo by se vytvořit partnerství, které souvisí s učením, studiem nebo setkáním mysli, nebo které je charakterizováno jako zvláště komunikativní nebo je odvozeno od silného mentálního spojení. Partnerství může posílit nebo vám může významná osoba ve vašem životě pomoci, abyste se cítili bezpečněji.

Ve skutečnosti můžete mít silnější schopnost propojit se s ostatními a sdílení nápadů nebo speciální komunikace na úrovni jeden k jednomu může ve vašem životě hrát významnou roli. Zlepšujete své komunikační dovednosti, abyste zlepšili vztahy. Je vysoce pravděpodobné, že častý mentální kontakt je klíčovým vztahem. Díky tomuto vlivu mluvíte s ostatními snadněji a přirozeněji a rádi si vyměňujete nápady a sdílíte svůj den s někým výjimečným.

Sdílená přesvědčení, zájmy a ideologie mohou být ústředním bodem v blízkém vztahu. Pro některé přichází do vašeho života významná osoba se společnými vzdělávacími cíli nebo systémy přesvědčení, možná prostřednictvím spojení na dálku, škol nebo publikačních online aktivit. 

Potenciální negativa

Můžete přitahovat partnery, kteří se více zajímají o svobodu než o párování nebo kteří se zdají být docela extravagantní nebo plní sami sebe. Mohou se objevit potíže spojené s extravagancí stávajícího partnera nebo touhou po větší svobodě. Dávejte pozor, abyste necukrovali nebo nezavírali oči před problémovými oblastmi, které by v této době mohly exponenciálně růst. 

Z větší části si však během tohoto cyklu pravděpodobně užijete lepší společenský život. Hodně se naučíte prostřednictvím svých zkušeností a interakcí s významným „jiným“. Partnerství může být zdrojem inspirace a realizace cíle štěstí se zdá pravděpodobnější prostřednictvím podpory nebo pozitivity přítele,nebo partnera.

Oblasti kontrakce a lekce v jednoduchosti:

Váš horoskop Váhy 2022 ukazuje na oblasti kontrakce, omezení a nezbytného „zeštíhlení“, aby bylo možné otestovat stabilní základy. Vždy existují oblasti života, které vyžadují více jednoduchosti. 

 

 • Romantika
 • Tvořivost
 • Rekreace

 

Po celý rok jsou oblasti vašeho života, které vyžadují přístup „zpět k základům“, spojeny se sektorem vašeho solárního horoskopu, který řídí kreativitu, randění a romantiku, potěšení, děti, koníčky a kreativní zábavy. V těchto oblastech života mohou existovat určité zkoušky, jako by vesmír ověřoval, zda jsou základy pevné. Věci postavené na slabých základech mohou pod tlakem těchto zkoušek spadnout a ty,které jsou silné vydrží a posílí .

Tento vliv začal v roce 2020 a bude pokračovat až do března 2023.

Nejsilněji to cítíte dříve nebo později v cyklu, podle toho, zda jste se narodili dříve nebo později ve znamení Vah. Tento rok jsou nejvíce přímo ovlivněni ti, kteří se narodili s ascendentem ve Vahách 12 až 25 stupňů, a ti, kteří se narodili od 5. do 18. října .

Během tohoto cyklu mohou do vašeho romantického života vstoupit zkoušky. Pro ty z vás, kteří jsou single, může existovat určitá nechuť vstupovat do lehkovážných romantických vztahů. Pokud tak učiníte, děláte to opatrně a během tohoto cyklu vás přitahují zralejší nebo stabilnější lidé.Protože jste nyní více vybíraví, výběr může být (nebo se zdá být) malý.

Ti z vás, kteří randí, mohou pociťovat určitou osamělost, protože v tuto chvíli může být těžké najít to, co hledáte. Stávající románek může být testován a budeli silný tak dále posiluje. Ty Váhy, které jsou v oddaném partnerství, by mohly zjistit, že romantický nebo zábavný prvek vztahu se během tohoto cyklu stane silnou oblastí zájmu, v dobrém i ve zlém. Udržet tento aspekt vašeho partnerství při životě vyžaduje práci. 

Pro ty, kteří jsou svobodní a hledají ...  dávejte pozor, abyste neprojevili negativní postoj, aniž byste si to uvědomovali, protože to může některé zastrašit. Ti z vás, kteří jsou rodiči, mohli během tohoto cyklu pocítit tíhu zodpovědnosti vůči dětem. Mohou nyní vyžadovat více vaší pozornosti, i když to může být nakonec prospěšné.

Pro mnohé další je to však období, kdy se vztah stabilizuje a cítí se skvěle. Ve skutečnosti to může být obecně stabilnější období vašeho života, což může být přesně to, co v tuto chvíli potřebujete.

Kreativně řečeno, jste ve svém přístupu trochu vážnější. Možná to s koníčkem začnete brát vážně, nebo zjistíte, že je méně času na kreativní koníčky, kratochvíle, pobavení a zábavu. Vaše práce může vyžadovat více dramatu, kreativity,zábavy a může to být i hobby, které se změní na podnikání. Romantika a práce se mohou nějakým významným způsobem propojit. 

Můžete být naplněni touhou včetně dětí, romantiky, kreativity a rekreace.

Může to být opravdu skvělý čas pro pocit vyrovnanosti a stability. Může to být vhodná doba pro uskutečnění snu nebo cíle, zejména v kreativním duchu. Naposledy se podobné téma objevilo od roku 1991 do začátku roku 1994.

 

Oblasti vzrušení, inovací, nezávislosti a rychlosti: partnerství, intimita, sdílené finance

 

Váš horoskop Váh 2022 ukazuje na oblasti vašeho života, které se zdánlivě zrychlují, takže můžete riskovat, inovovat.

Celý rok jste v dlouhodobém cyklu, ve kterém váš intimní svět a sdílené zdroje mohou být nepředvídatelné a neobvyklé, ale také inspirativní a vzrušující. Váš intimní život a podpůrné systémy od ostatních jsou stimulovány a otevřeny.

Tyto oblasti života mohou být také vysoce inovativními. Můžete se stát mnohem experimentálnějšími, pokud jde o otevírání se na sexuální a intimní úrovni, nebo může dojít k výraznému poklesu zájmu, když budete více prozkoumávat různé oblasti svého života, v závislosti na vašich aktuálních okolnostech. Musíte si však dávat pozor na přílišnou sebedůvěru s ostatními, kteří by mohli plýtvat vašimi sdílenými zdroji.

Během tohoto cyklu se učíte lekci odpoutanosti – náhlé změny v podpoře, kterou dostáváte od ostatních nebo vnějších zdrojů, vás mohou donutit stát se například finančně nezávislejšími. Připravte se na výkyvy tím, že vyrovnáte co nejvíce dluhů a budete pracovat na zvýšení svého osobního příjmu. Někteří lidé se mohou osvobodit od připoutanosti, která je kdysi příliš tížila.

Může to být také vysoce kreativní čas pro nakládání s penězi, talenty a vztahy. U tohoto tranzitu je důležité otevřít se alternativním, novým, progresivním nebo netradičním způsobům.

Upozorňuji, že tento vliv u vás zůstane až do dubna 2026.

V roce 2022 se vše posiluje a to hlavně v únoru a červenci kdy se může dostavit přitažlivost. Hlavním klíčem k úspěchu je být otevřený a mít progresivní pocity a představy o tom, jak vyděláváte peníze, jak děláte svou práci nebo přistupujete ke svým speciálním projektům a zájmům. Nové pohledy na staré problémy mohou být vzrušující a osvobozující.

Oblasti změny, čištění a transformace:

Váš horoskop Váh na rok dopředu odhaluje oblasti života, ve kterých probíhají změny a transformace. Je čas pryč se starým a  dovnitř s novým.

 

 • Rodina
 • Vnitřní základy
 • Domácí život
 • Sdílení a intimita
 • Závislosti a přílohy
 • Peníze

 

Postoj k domovu a rodině se v letošním roce nadále mění. Během tohoto dlouhodobého cyklu může dojít k ústupu do sebe sama, když na velmi hluboké úrovni prozkoumáte své kořeny, předurčení z dětství a pocity osobního bezpečí.

Tento vliv je velmi dlouhodobý a je s vámi mnoho let celý rozsah tohoto vlivu je od :

ledna do června 2008

listopadu 2008 do března 2023

června 2023 do ledna 2024

září 2024 do listopadu 2024

I když jste už v tomto cyklu daleko, zbývá do něj pár let.

 

Problémy s přizpůsobením se těmto změnám pravděpodobněji nastanou, když Pluto utvoří náročné aspekty. Mohou nastat chvíle, kdy jsou touhy a potřeby v jiných životních sektorech v rozporu se změnami, do kterých jste zapojeni domácím nebo rodinným životem.

Když se Pluto spojí s vnitřními planetami, může to být příjemná podpora pro vaše úsilí vyhloubit, změnit a renovovat svůj život od základů. Hluboké, trvalé změny a zlepšení mohou nastat na fyzické a emocionální úrovni. Během těchto přechodů mohou silně figurovat činnosti související s očistou a emocionální obnovou.

Kromě toho se v únoru a květnu vyskytují období mimořádné podpory pro tato témata. 

Únor je zvláště silný pro vnitřní růst a transformaci, možná prostřednictvím zvláštního spojení. Je čas na uzdravení, když budete konfrontovat své hlubší emoce a připoutanosti. 

Květen přináší další vzpruhu.

V roce 2021 měsíční uzly a aktivita zatmění zdůrazňují potřebu spravovat své zdroje. Témata související se sdílenými financemi, podporou, závislostí, intimitou a dynamikou moci jsou silná. 

Severní uzel prochází vaším solárním osmým domem od 18. ledna dopředu a povzbuzuje vás, abyste přijali svůj intimní svět a potřebovali hlubší spojení s někým.

Závislosti na druhých jsou odhaleny a mohou se zpočátku cítit nepříjemně. Je třeba změnit způsoby, jak nakládáte s penězi, ale také váš postoj k tomu, jak efektivně dokážete vydělávat, spořit a spoléhat se sami na sebe. Cítíte silnou potřebu odstranit věci, které již nepotřebujete. Existuje skutečná potřeba sdílet sebe sama s ostatními posilujícími a účinnými způsoby.

Vyhněte se tvrdohlavému chování a tvrzení,že víte vše,protože vše nevíte a ostatní vidí posléze vaše úpadky a chyby. Raději se zlepšujte a to i tím,že budete konečně naslouchat starším a zkušenějším lidem,které máte kolem sebe.

 

Váš planetární vládce v roce 2022: 

 

Venuše je vaším planetárním vládcem. 

Retrográdní Venuše je od prosincince 2021 až do ledna 2022

Venuše je retrográdní ve znamení Kozoroha.

Mějte na paměti, že s tím souvisí období vracení se do minulých a to hlavně nevyřešených situací.Tak budte opatrní od 17. listopadu 2021 do 1. března 2022.

Není to ideální čas pro nové snahy, začátky nebo starty, ale je to užitečné pro ohlédnutí a poučení z minulosti. Během tohoto období odpočívejte, přemýšlejte a přehodnocujte.

Dalším obdobím, které není ideální pro velké rozhodování, je období:

od 1. do 24. prosince.

Více síly pro vás, vám Venuše přinese:

od 29. září do 22. října 

Dny plné příležitostí jsou:

5. března

30. dubna – 1. května7

5. – 6. května

28. června

6. července

18. října - 22. října

20. – 21. listopadu