Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

.
Od zlomoveho okamžiku v mém životě výrazy jako
„jednoho dne“ a „brzy“
ztratily v mém slovníku hodnotu
.
.

TIŠE ODCHÁZÍM OD ČEHOKOLIV,CO POŠKOTUJE MŮJ KLID V DUŠI

.
.
.
.MILOVANÁ VNOUČÁTKA
 
.
.
Pokud se dnešek nepovedl,zkusme to zítra znovu
 
 
Nikdo nepřesvědčí druhého, aby se změnil.Každý z nás je strážcem brány, kterou lze otevřít pouze zevnitř
.
.
Pokud někdo není dostupný ve vašich nejtěžších chvílích,jeho přítomnost je kdykoliv jindy k ničemu
 
 
Než promluvíte, zeptejte se sami sebe, jestli je pravda, co řeknete, jestli to někomu neublíží, jestli je to užitečné, a nakonec... jestli má cenu rušit ticho tím, co si myslíte
 
 
 Nikdy nezapomeň, že můžeš tančit sám
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy

.

.

.

.

.

.

.

 

 
 
❤️
 
Lidé by se mohli poučit ze svých chyb, kdyby nebyli tak zaneprázdněni jejich popíráním.
 
.
Lidé rádi poslouchají krásná slova,ale neradi se mění .…
.
 
Úspěch nepřijde, když se něčemu budeš věnovat jen příležitostně. Dostaví se jedině, když se budeš něčemu věnovat neustále.
 

 ?? ?? ??

 
Svět po vás vždycky bude chtít víc. Naučte se sami rozeznat, kdy je toho dost.
 
 

Čím více pokračujeme ve svém vnitřním růstu,tím více se snižuje počet těch, se kterými můžeme skutečně komunikovat...

 
.
SPOLU
 
.
.
 
SRANDIČKY
 
.
 
Nezapomínejte, že každý, kdo vstoupí do vašeho života,
má konkrétní úkol: seznámit vás s vámi samotnými
 
.

Vše, co si dokážete představit je skutečné

 
.
Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš
 
 
.
.

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 
.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta

.
Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

Jednoho dne strach zaklepal na dveře. Odvaha otevřela a nikoho nenašla... ♥

.

.

.

.

.

.

.

.

 


PLACENÉ ČLENSTVÍ - REGISTRACE » PLACENÉ ČLENSTVÍ

.

 

Vážení klienti,
 
chcete vědět jak se pohybují planety na nebi a jak působí na váš radix ( horoskop zrození ), jak nejlépe využít jejich energie a nedělat zbytečně špatná rozhodnutí. Není nic jednoduššího - objednejte si roční placené členství a je to. Budete každý měsíc dostávat svoji vlastní astrologickou předpověď na míru. Sami se přesvědčíte o vlivu astrologie na váš život, včetně astrologických událostí, měsíčních cyklů. Na mých stránkách najdete již předpovědi pro každé znamení na rok 2023 a ti z vás,kteří mají roční členství si je mohou přečíst celé pro všechna znamení. Pamatujte, že tyto předpovědi jsou astrologické a detailní a ne žádný bulvární nesmysl.
 
Členství si můžete zakoupit kdyloliv na 12 měsíců.
Nemusí to být jen v lednu.
Vždy se bude počítat od zakoupeného členství 12 měsíců.
 

ROČNÍ PLACENÉ ČLENSTVÍ - CENA :

2.800,- Kč - 120,- Euro

na číslo účtu: 1241825083/0800 a do poznámky dejte své jméno a příjmení.

Pro platby ze zahraničí přikládám IBAN: CZ64 0800 0000 0012 41825083

 

členství si objednejte na emailu:    Matulova.Eva@email.cz 

 

CO MŮŽETE OČEKÁVAT:

měšíční astrologická předpověď - kterou budete dostávat emailem

volný přístup k předpovědím pro na 2023 pro všechna znamení

volný přístup k vybraným článkům

přednostní termíny při objednání na konzultaci 

heslo pro volné vstupy vám zašlu na email

 

CO POTŘEBUJI OD VÁS:

napište mi email ve kterém uveďte - datum,hodinu (pokud ji znáte) a místo narození

pokud máte email pod jiným jménem nežli jméno a příjmení,které jste uvedli při platbě do poznámky,tak mě ho napište do emailu,ať vás dohledám.

 

UKÁZKA MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚDI - KAŽDÝ MĚSÍC NA VÁŠ EMAIL:

 

Petra Nováková 

 

MĚSÍČNÍ TRANZITY

 

Tranzitní Slunce v 7. domě 

Během tohoto tranzitu se pozornost přesune od vás ke vztahům s ostatními lidmi. Může dojít k pozitivnímu posunu v romantických vztazích. Budete lépe komunikovat se svým partnerem, užívat si společně strávený čas a dělat si radost. Pokud zažíváte krizi ve svém romantickém vztahu, můžete se rozhodnout poradit se, nebo můžete být schopni vyřešit problém sami. Pokud jste single, je ideální čas začít chodit! Budete velmi oblíbení mezi přáteli a budete efektivněji spolupracovat s ostatními. Nebudete chtít trávit příliš mnoho času o samotě, protože mezilidské vztahy vám přinesou radost.


Pokud se zabýváte právními záležitostmi, je velmi důležité je vyřešit a dospět k úspěšnému závěru, nebo se o to alespoň pokusit. Můžete také často uvažovat o tom, že do svého života vnesete více harmonie. Pokud jste tedy dosud strávili hodně času v práci, budete se snažit přinést více zábavy a radosti do svého osobního života, nebo se budete více soustředit na svého partnera a přátele. 

 

Také budete mít touhu prozkoumat věci do hloubky.
Nebudete mít potřebu být velmi společenští a můžete opovrhovat povrchními rozhovory. Budete hledat silné zážitky a budete mít touhu po hlubších vztazích. Můžete se pokusit vše analyzovat a přemýšlet o smyslu života. Budete mít tendenci provádět výzkum, řešit problémy a záhady. Možná vás zajímá astrologie, okultní vědy, nebo máte náladu sledovat horor.


Pozor na přehnané, zkreslené reakce a zejména výkyvy nálad. Buďte opatrní ohledně své sexuality a intimních vztahů, protože budete na tyto otázky velmi citliví.
Mohou se objevit emocionální reakce spojené s dědičností. Pokud jste něco zdědili, můžete o tom začít více přemýšlet nebo se s tím emocionálně vyrovnat. Sdílené zdroje s vaší matkou nebo jinými ženami jsou také důležité. 

 

Tranzit Merkur v 6. domě 

Tento tranzit je vhodný pro organizaci vašich pracovních činností a povinností. Budete k nim přistupovat prakticky, pozorně a se smyslem pro detail. Práce vás bude bavit více než obvykle a také vám přinese větší uspokojení. Komunikace s kolegy a klienty bude jednodušší. Dejte si však pozor na nedůležité rozhovory, které podkopávají pracovní morálku a efektivitu. Můžete se také setkat s technickými problémy a zpožděním zásilky.


Budete věnovat větší pozornost svému zdraví. Je to ideální doba pro plánování lékařských prohlídek. Nervozita a strach mohou způsobit fyzické napětí. Tyto zdravotní problémy však obvykle nejsou skutečné, pravděpodobně jsou pouze ve vaší hlavě. Být si vědom příčiny vaší nervozity vám ji snadno pomůže překonat

 

Tranzitní Venuše v 8. domě 

Během tohoto tranzitu budete cítit touhu po hlubokém intimním poutu se svými blízkými. Budete přitahováni k lidem, na kterých je něco tajemného; Možná se jimi budete cítit trochu rozrušeni. Povrchní lidé si teď vaši pozornost nezaslouží. Sexuální vztahy se prohloubí a budete se cítit mnohem mladší a plní energie. Můžete pociťovat zvýšení sexuální energie. Během tohoto tranzitu můžete také navštívit psychologa nebo se setkat s někým, kdo jím je. Ve vašem romantickém vztahu se budete zabývat různými otázkami, včetně intimity, financí a distribuce moci. Je možné, že vy nebo váš partner budete chtít posunout svůj závazek na další úroveň. 

 

Tranzit Mars v 11. domě 

Pokud jste normálně velmi realistický člověk, tento tranzit rozšíří vaše obzory a vezme vás do světa fantazie. Budete mít inovativní a neobvyklé nápady, ideály a sny. Budete přitahováni lidmi, kteří sdílejí vaše hodnoty a můžete společně uspořádat komunitní akci. Zúčastníte se spousty společenských akcí a aktivit a budete mít dostatek energie na setkání s přáteli.

 

 Tranzitní Jupiter v 9. domě 

Ke všemu budete přistupovat s optimismem a otevřenou myslí. Vyhnete se řešení nedůležitých záležitostí a nepříjemností. Budete mít jedinečnou příležitost cestovat, studovat a setkat se s lidmi z různých prostředí. Budete velmi zvědaví a otevření učit se novým věcem. Pokud máte firmu, kontakt s cizinci, expanze, reklamní a propagační aktivity přinesou úspěch. Tento tranzit je také prospěšný pro učitele a spisovatele. Také učitel, který pro vás bude důležitý, může vstoupit do vašeho života. 

 

DLOUHODOBÉ TRANZITY:

 

Tranzitní Saturn v 8. domě 

Tento tranzit je jedním z nejobtížnějších a má potenciál změnit váš život navždy. Tato transformace může být nepříjemná a zasáhne hluboko do vaší osobnosti, ale výsledek je nezbytný pro váš osobní rozvoj. Budete čelit strachům, které máte na vědomé nebo podvědomé úrovni. Tyto strachy vás donutí zhodnotit, které věci ve svém životě potřebujete a které ne. Můžete si také více uvědomit skutečnost, že nežijeme věčně, a s tímto poznáním změnit některé své postoje. Pokud máte nějakou závislost, znovu se vynoří a budete se s ní muset vyrovnat.

 

Váš sexuální vztah s partnerem a intimita budou také ovlivněny tímto tranzitem. Vzácně se může objevit také sexuální dysfunkce, potíže s uspokojováním libida a další problémy v oblasti intimity. Vaše posedlost, impulzivní potřeba kontroly a moci nebo připoutanost k materiálním věcem, zejména k penězům, se mohou během tohoto tranzitu také objevit. Může existovat frustrace a nespokojenost, když nejste schopni dostat to, co chcete. Pokud tento tranzit zvládnete dobře, na jeho konci budete emocionálně vyrovnanější a silnější. 

 

Uran v 10. domě 

Během tohoto tranzitu zažijete změnu ve své kariéře a vztazích s lidmi v autoritě - rodiči, šéfy atd. Můžete buď objevit talent, o kterém jste nevěděli, že ho máte, a proměnit ho v kariéru, nebo zaujmout inovativní přístup, který vám přinese uznání ve vaší stávající profesi. Můžete také objevit novou kariéru, kterou chcete vyzkoušet, nebo můžete toužit po větší svobodě v práci. Buďte však opatrní, aby impulzivnost a touha po svobodě neovlivnily vaši kariéru. 

 

Tranzit Neptun v 9. domě 

Budete mít touhu rozšířit svou spiritualitu. Možná vás zajímají duchovní nauky a metafyzika. Můžete zažít výbuch kreativity, což bude pro vás obzvláště přínosné, pokud se živíte psaním. Pokud stále studujete, budete mít potíže se soustředěním po dlouhou dobu a bude pro vás těžké studovat. Budete toužit být blízko vodních zdrojů. Může dojít k nejasnostem a nedorozuměním spojeným s cestováním, právními záležitostmi nebo vysokoškolským vzděláním.

 

Tranzit Pluta v 6. domě 

Měli byste být opatrní, abyste se během tohoto tranzitu neobětovali. Pluto v tomto domě přináší touhu nezištně pomáhat ostatním, ale nesmíte to přehánět. Učí vás překonávat bolest, zklamání a přecitlivělost. Také vás to naučí, abyste nebyli plní sami sebe a vypořádali se se svými neúspěchy. Tyto procesy jsou nezbytné pro vytvoření nové integrované osobnosti. Je vhodný čas podstoupit terapii. Měli byste dodržovat každodenní rutinu a pravidelně cvičit. Je také důležité, abyste udržovali zdravou výživu a snažili se detoxikovat a regenerovat své tělo.

 

a tak dále ......