Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

.
Od zlomoveho okamžiku v mém životě výrazy jako
„jednoho dne“ a „brzy“
ztratily v mém slovníku hodnotu
.
.

TIŠE ODCHÁZÍM OD ČEHOKOLIV,CO POŠKOTUJE MŮJ KLID V DUŠI

.
.
.
.MILOVANÁ VNOUČÁTKA
 
.
.
Pokud se dnešek nepovedl,zkusme to zítra znovu
 
 
Nikdo nepřesvědčí druhého, aby se změnil.Každý z nás je strážcem brány, kterou lze otevřít pouze zevnitř
.
.
Pokud někdo není dostupný ve vašich nejtěžších chvílích,jeho přítomnost je kdykoliv jindy k ničemu
 
 
Než promluvíte, zeptejte se sami sebe, jestli je pravda, co řeknete, jestli to někomu neublíží, jestli je to užitečné, a nakonec... jestli má cenu rušit ticho tím, co si myslíte
 
 
 Nikdy nezapomeň, že můžeš tančit sám
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy

.

.

.

.

.

.

.

 

 
❤️
 
.
Lidé rádi poslouchají krásná slova,ale neradi se mění .…
.
 
Úspěch nepřijde, když se něčemu budeš věnovat jen příležitostně. Dostaví se jedině, když se budeš něčemu věnovat neustále.
 

 ?? ?? ??

 
Svět po vás vždycky bude chtít víc. Naučte se sami rozeznat, kdy je toho dost.
 
 

Čím více pokračujeme ve svém vnitřním růstu,tím více se snižuje počet těch, se kterými můžeme skutečně komunikovat...

 
.
SPOLU
 
.
.
 
SRANDIČKY
 
.
 
Nezapomínejte, že každý, kdo vstoupí do vašeho života,
má konkrétní úkol: seznámit vás s vámi samotnými
 
.

Vše, co si dokážete představit je skutečné

 
.
Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš
 
 
.
.

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 
.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta

.
Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

Jednoho dne strach zaklepal na dveře. Odvaha otevřela a nikoho nenašla... ♥

.

.

.

.

.

.

.

.

 


DENNÍ HOROSKOPY » ŘÍJEN 2022 » 1.10.2022

.

HOROSKOP NA MĚSÍC ŘÍJEN 2022
 
V říjnu budou Slunce, Venuše a Merkur procházet podzimním znamením Vah. To je ideální konstelace pro napravování mezilidských vztahů. Jste-li s někým ve sporu, udělejte vstřícný krok. Chovejte se k druhým tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám. Buďte otevření, pozitivní, tolerantní, nápomocní a laskaví.
V říjnu choďte hodně do společnosti a navazujte nové kontakty. Nezadaní by se mohli i nečekaně s někým přitažlivým sblížit. Dá se očekávat, že se tak stane na univerzitě, mezi studenty, profesory, politiky, diplomaty, advokáty, soudci, notáři, v galerii, na módní přehlídce, v luxusním hotelu či v restauraci. Budete-li cestovat, pak byste mohli někoho zajímavého okouzlit pravé na nich.
V říjnu o sebe pečujte. Oblékejte se vkusně a čistě. Vypadat hezky a upraveně nesouvisí s penězi ani sledováním módních trendů. Kultivovanost se dá naučit. Obklopujte se hezkými věcmi. Choďte do galerií a na výstavy. Když se člověk obklopuje krásnými věcmi, pak to prospívá jeho duši. Je klidnější, vyrovnanější a celkově se mu v životě lépe daří.
 
Merkur vládnoucí planeta Blíženců a Panny bude v retrográdní fázi do 2. října. V retrográdní fázi budou v říjnu i planety Pluto (do 8. října), Saturn (do 23. října), Jupiter, Neptun a Uran. Planetární postavení může způsobovat nedorozumění, zpoždění, průtahy, potíže v obchodních či politických vyjednáváních, obtížné nalézání shody a kompromisu. Bude třeba hodně trpělivosti, diplomacie, tolerance, abyste dosáhli svých cílů. Využijte tohoto planetárního postavení k revizi, kontrole, přehodnocování záměrů, dokončování rozdělané práce a napravování chyb. Při retrográdní fázi se objevují častěji potíže s výpočetní technikou.
 
9. října nastane úplněk ve znamení Berana, kterému se říká lovecký. Tématem tohoto úplňku bude nastolení rovnováhy mezi naplněním osobních potřeb a přizpůsobením se potřebám druhých. Je o polaritě osobní nezávislosti a závislosti na druhých. Tyto energie ukazují na konflikt mezi „JÁ“ a „MY“. Snažte se pomáhat druhým, ale nezapomínejte sami na sebe. Nemějte pocit, že je sobecké dopřávat si malé radosti. Když se budete dostatečně věnovat sami sobě, nebudete se vzdávat svých radostí, pak budete spokojenější, laskavější, budete mít lepší náladu, více energie, a to bude prospěšné i pro vaše okolí.
 
23. října opouštějí Venuše a Slunce znamení Vah a přecházejí do znamení Štíra. Tam nastane 25. října novoluní, zatmění Slunce. Štír je v astrologii spojován s majetkem, společným vlastnictvím, dluhy, úvěry, hypotékami, dědictvím, mocí, sexualitou, počátky a konci. Tato lunární fáze se patrně projeví jako nečekané zprávy z politického a ekonomického světa. Ať už se bude dít cokoliv, nedělejte unáhlená rozhodnutí. Období okolo zatmění skrývá skutečnosti. Neukazuje, co je obvykle zřejmé. Při této konstelaci vždy chybí informace nebo jsou neúplné. Štír je znamením silných emocí a ty by se mohly projevit v souvislosti s finančními záležitostmi.
 
Planeta růstu, hojnosti a šťastných náhod Jupiter se ve svém zpětném chodu bude 28. října vracet do znamení Ryb, kde setrvá do konce roku. Postavení Jupiteru ukazuje na nové možnosti. Nejvíce šťastných náhod budete přitahovat, když budete mít důvěru ve své schopnosti, budete odvážnější a sami si budete vytvářet příležitosti. Tento čas je obdobím růstu a sebezdokonalování. Rozpoznejte a rozvíjejte skrytý potenciál.
 
Energická planeta Mars bude v říjnu procházet znamením Blíženců a 30. října nabere zpětný chod, ve kterém setrvá až do 12. ledna příštího roku. Když je Mars v retrográdní fázi, měli bychom změnit chování, podívat se na stávající projekty a aktivity a případně změnit plány. Konstelace nabádá k přehodnocování a přeplánování. V tomto čase neslibujte nic, co nemůžete s jistotou splnit. Záležitosti započaté v této době se ubírají vlastní nekontrolovatelnou cestou, proto není vhodné začínat důležitý projekt, iniciovat konflikt či podstupovat operaci. Nenechávejte se tetovat. Není to vhodná konstelace pro koupi auta, motorky či elektrokola.
 
Tak vám všem přeji krásné říjnové dny a pokud se chcete objednat ke mě na online konzultaci,tak volejte nebo pište na: 725711703, anebo klidně sem do zprávy.