Luna je ve Lvu a mohou nás potrápit -






.jpg)











.jpg)








































































Jak vidím den 17.6.2018 - BUDEME CHTÍT TO CO NEMÁME
Neděle bude takovou vábničkou v našem životě ...
Můžeme chtít to co nemáme a když to dostaneme,nebudeme vědět co s tím...
V každém případě velmi doporučuji rozmyslet si to co si přejeme,nežli to vyslovíme.
Někdy se splněné přání obrátí proti tomu,kdo je vyslovil,tak v neděli opatrně.
Nedělní vábnička nás může vtáhnout do pozlátkové zábavy a pravé příležitosti nám unikají.Rozlišovací schopnosti se v něděli zcela stírají a my můžeme padnout do pasti.
V neděli doporučuji procházky,jízdu na kole,nebo se jen tak toulejte městem.
Dělejte vše co vám dělá radost,ale vaše radost by neměla omezovat druhé,nebo jim dokonce škodit.
.
Přeji také vše nejlepší těm,kteří mají dnes narozeniny ♥
Luna je ve Lvu a mohou nás potrápit -
.
Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
.jpg?0_29)