





.jpg)











.jpg)












MILOVANÁ VNOUČÁTKA




























































Jak vidím den 2.2.2017 ...
planety se skládají do znamení Berana,ještě chybí Venuše,kterou by jsme měli vyhlížet,jelikož zmírní ten tlak a to napětí,které poslední dny cítíme.Venuše vstoupí do znamení Berana 3.2.2017 v 16.52 a je vždy plná lásky a porozumění,ikdyž v Beranu bude taky trochu zbrklá a dlouho nevydrží,ale uleví se nám.
Ve čtvrtek budeme ještě cítit vnitřní napětí a vůbec pro něho nemusíme mít žádné vysvětlení.Ve firmách se to bude hemžit novými nápady,které budou posouvat k dopředu všechny mimo Vah,Berana,Kozorova a Raka.Jmenovaná znamení procházejí svými karmickými zkouškami,tak se jim do toho raději nemíchejte,mohli by jste dostat i jednu přes ústa a pokud ve jmenovaných znameních máte své nadřízené,hodilo by se přinést pár švestiček ze své zahrádky :-)
Pozitivní je že Luna jde v 17.50 do trigonu se Saturnem a tak to vypadá,že se i něco nového naučíme v karmických souvislostech.
Naše emoce budou mít potřebu určitého řádu,řádu který možná není vidět,ale cítíme ho ....
Mějte fajn den Eva
Luna je v Beranu a mohou nás potrápit -
hlava, obličej, mozek, oči, nos, životní síla
Operační zákroky .... NE !
Doporučení : peeling, ošetřování akné
Pro své žáky - najděte si dnešní aspekty.
trigon a sextil jsou aspekty harmonické,
opozice a kvadratura jsou aspekty neharmonické,
konjunkce dvou planet je harmonická nebo neharmonická podle zúčastněných planet.
Upozornění:
Text na této stránce ,horoskop včetně upozornění a zdroje je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat nekomerčním
způsobem.
.jpg?0_29)
