Logo

Jak vidím den 8.4.2018 - ODSUD -  PODSUT

v neděli budeme méně schovívaví a o nějaké velké trpělivosti se snad nedá ani mluvit.

To co děláme běžně pro druhé,myslím tím malé,nebo velké laskavosti už prostě tak zlehka nepůjde...... v hlavách nám poběží - ODSUD -  PODSUT.

Najednou si uvědomíme že nemůzeme přece stále řesit problémy někoho,kdo je řesit nechce,už nás to unavuje.

Už v sobotu jsme mohli pozorovat,že máme méně loajálnosti a v neděli ten pocit bude sílit.Můžeme mít takový tlačící pocit,že jsme ještě něco nedotáhly do konce,ale né a né přijít na to co to je . Nemluvě o Merkuru,který je stále retrogradní a vy můžete mít pocit,že vám to v určitých situacích nemyslí,nebo se někam rychle rozejdete,ale v polovině cesty najednou nevíte kam to vlastně jdete :-)

Nebo se vám může stát to co se stalo mě.Vnučka o něco žádala a já jsem se otočila a v hlavě měla prázdno,tak jsem chvíli přemýšlela,co to vlastně chtěla a ona na mě volá ... babičko plosím tě podáš mě to teda ? a já a copak jsi to chtěla ? a ona babičko ty jsi to zapoměla a já,no představ si,že ano a ona , to nevadí babičko , už ses psece stará a velmi hbitě mě řekla co chtěla ... no jo Merkur couvá ....

.

Přeji také vše nejlepší těm,kteří mají dnes narozeniny 

Fajn den Eva.
.
Luna je v Kozorohu i a mohou nás potrápit -
kolena, kyčle, klouby, vazy, šlachy, kostra, kůže
Operační zákroky .... ANO !
Doporučení :péče o pleť a nehty, sauna, koupele
.
Nezapomínejte prosím,že denní předpovědi jsou momentální probíhající aspekty na nebi
a platí všeobecně,nemůžete je tedy praktikovat na svůj vlastní radixový horoskop při zrození.
.
Upozornění:
Text na této stránce ,horoskop včetně upozornění a zdroje je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat nekomerčním
způsobem...
.



Google+
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz