tak přátelé milí,zítra čekejte obojí. Někteří z nás budou jedno či druhé a ti kdož mají v Nativu Mars v ohnivém živlu , budou zítra obojí.Ovšem pokud se nezaleknou našeptávače.Když se podívám na tranzity,tak vidím,že roli v pondělním postavením bude hrát i Pluto,které má velký problém nechat věci odejít,ukládá si nenávist i bolest a to vše může zítra vytrysknout z našeho hlubiného podvědomí silou,která nemá nic společného s událostí ,která v pondělí může celý proces spustit.Proto si dávejte pozor,když vás něco zpomalí a ono vás v pondělí jistě něco,nebo někdo zpomalí,tak zachovejte klid a kdyby jste najednou,tak nějak z ničeho nic,chtěli chrlit slovní jedy,tak si vzpomeňte,že to nemá s dannou situací nic společněho,stačí usměv a jít dál :-)
Pokud se chcete objednat na konzultaci - kontaktujte mě 725 711 703.
Luna je ve Štíru a mohou nás potrápit -
pohlavní orgány, močové cesty, močový měchýř, sexualita
Operační zákroky .... NE !
Doporučení :vlasy – masáž, sedací koupele
Nezapomínejte prosím,že denní předpovědi jsou momentální probíhající aspekty na nebi
a platí všeobecně,nemůžete je tedy praktikovat na svůj vlastní radixový horoskop při zrození.
Text na této stránce ,horoskop včetně upozornění a zdroje je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat nekomerčním