Logo

Jak vidím den 9.1.2017 ....

Luna se nám přehoupla do znamení Blíženců a dá se předpokládat,že budeme tak nějak dnes v uvozovkách do luftu :-)
Prostě budeme chtít být všude a všude vydržíme jen chvíli,budeme chtít všechno vědět,ale dlouho to v hlavě neudržíne,ale co nás bude zajímat nejvíce budou klepy , neboli pomluvy, sice nám bude trochu studno,ale nebudeme si moci pomoct.Né nadarmo se říká,že pokud potřebujete něco zjistit , tak řekněte Blíženci,ten je informovaný nejlépe.V každém případě vězme,že Luna ve znamení Blížence se vždy potřebuje účastnit životů ostatních lidí , no a čím ? 
Samozřejmě mluveným slovem,jelikož Blíženec je živel vzdušný.
Takže tak to bude vypadat i v pondělí :-)

Mějte moc fajn den Eva .

Luna je v Blížencích a mohou nás potrápit -

paže, ruce, dýchání, průdušky, horní cesty dýchací

Operační zákroky .... NE !

Doporučení : péče o ruce, masáž, koupel, sauna

Pro své žáky - najděte si dnešní aspekty.

trigon a sextil jsou aspekty harmonické,
opozice a kvadratura jsou aspekty neharmonické,
konjunkce dvou planet je harmonická nebo neharmonická podle zúčastněných planet.

.

.

.

Fotka uživatele Eva Matulová.

 

Google+
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz