Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

.
.
V zóně pohodlí umírají sny.Nemusíte skákat z útesu,ale musíte se přiblížit k jeho okraji.
.
.
Od zlomoveho okamžiku v mém životě výrazy jako
„jednoho dne“ a „brzy“
ztratily v mém slovníku hodnotu
.
.

TIŠE ODCHÁZÍM OD ČEHOKOLIV,CO POŠKOTUJE MŮJ KLID V DUŠI

.
.
Každý den musíme bojovat za získání nebo zachování svobody. Jakmile ji začneme brát jako samozřejmost, vždy se najde někdo kdo je připraven nám ji vzít kus po kuse.
 
.
Neomlouvejte se za špatné lidi. Nemůžete dát kytku do zadku a říkat tomu váza.
 
.MILOVANÁ VNOUČÁTKA
 
.
.
Některé myšlenky se vracejí jako nečekané vlny a znovu naruší břehy vaší duše. Říká se jim vzpomínky.
 
 
Pokud se dnešek nepovedl,zkusme to zítra znovu
 
 
Nikdo nepřesvědčí druhého, aby se změnil.Každý z nás je strážcem brány, kterou lze otevřít pouze zevnitř
.
.
Pokud někdo není dostupný ve vašich nejtěžších chvílích,jeho přítomnost je kdykoliv jindy k ničemu
 
 
Než promluvíte, zeptejte se sami sebe, jestli je pravda, co řeknete, jestli to někomu neublíží, jestli je to užitečné, a nakonec... jestli má cenu rušit ticho tím, co si myslíte
 
 
 Nikdy nezapomeň, že můžeš tančit sám
.
.
KARLOVY VARY

Grandhotel Pupp

Ples přímo maškarní

Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají. Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.

Čím déle musíš na něco čekat,
tím více si budeš vážit chvíle,
kdy to přijde.

Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas.

.

NEZAČÍNEJ DEN PITÍM OCTA

Strom neodepře svůj stín ani tomu, kdo ho přichází porazit

.

LÁSKA BABIČKOVSKÁ

Dotek, něha, otevřené projevy emocí v dlouhotrvajícím objetí - to vše dokáže léčit zraněnou duši i tělo

NAVŠTIVTE NÁS V RODINNÉM PENZIÓNU

Nemusíte být skvělí,
abyste začali,ale musíte začít,abyste byli skvělí.

Mějte ve svém srdci lásku.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy

.

.

.

.

.

.

.

 

 
OBKLOPTE SE LIDMI,KTEŘÍ VE VÁS PROBOUZÍ RADOST
 
.
Lidé rádi poslouchají krásná slova,ale neradi se mění .…
.
 
Úspěch nepřijde, když se něčemu budeš věnovat jen příležitostně. Dostaví se jedině, když se budeš něčemu věnovat neustále.
 

 

Lidé by se mohli poučit ze svých chyb, kdyby nebyli tak zaneprázdněni jejich popíráním.
 
 
Svět po vás vždycky bude chtít víc. Naučte se sami rozeznat, kdy je toho dost.
 
 

Čím více pokračujeme ve svém vnitřním růstu,tím více se snižuje počet těch, se kterými můžeme skutečně komunikovat...

 
 
VĚNUJTE SI VÍCE POZORNOSTI
 
.
SPOLU JE NÁM FAJN
 
 
ZPÁTKY K RADOSTI
 
 
OPŘÍT SE O SEBE
 
 
SRANDIČKY
 
 
OTEVŘTE SE NEZNÁMÉMU
 
 
Nezapomínejte, že každý, kdo vstoupí do vašeho života,
má konkrétní úkol: seznámit vás s vámi samotnými
 
.

Vše, co si dokážete představit je skutečné

 
.
Vnučka Nelinka
 
 
.
.

.
Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět ...
 
.
POŘÁDÁNÍ VLASTNÍCH KURZŮ
JE PRO MĚ POTĚŠENÍM
.
.
Vše, co si dokážete představit je skutečné
.
.
Nic se na tomto světě neděje náhodou

.
Jediným bodem, od něhož musíme uniknout,
je uvěznění naší mysli
.
.
Nikdy není příliš pozdě na to, abyste mohli být
 
.
Když nejsou slyšet
bubny,patrně
nikdo nebubnuje
.
.
NETLAČTE ŘEKU
.
-
Sedmkrát dolů, osmkrát nahoru
-

.

NEVZDÁVEJTE SE SVÉ VLASTNÍ SÍLY

Ze země ke hvězdám nevede vyšlapaná cesta

.
Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže

Pojď, zavřem okno, shrnem záclony a budem si vyprávět, co ty a já.

Přemýšleli jste někdy, co od vás chce život, namísto toho, co vy chcete od života?

Jednoho dne strach zaklepal na dveře. Odvaha otevřela a nikoho nenašla... ♥

.

.

.

.

.

.

.

 


DENNÍ HOROSKOPY » LEDEN 2019 » 2.1.2019

.

HOROSKOP NA ROK 2019 - PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

.

PRO ZAČÁTEK ATROLOGICKÝ PŘEHLED PRO ROK 2019

.

Rok 2019 je zajímavý, plný protichůdných trendů, ale nabízí nám možnost najít uspokojivou rovnováhu.

Budeme povzbuzováni, abychom "v různých oblastech" používali velmi odlišné přístupy. Jupiter ve Střelci je věrný a odvážný a  Saturn v Kozorohu je disciplinovaný a konzervativní, jejich zcela odlišné přístupy jsou zřetelné, ale přesto mohou pracovat vedle sebe bez velkých překážek .  Až do začátku prosince Jupiter cestuje svým vlastním znamením Střelce a se Saturnem v Kozorohu a Neptunem v Rybách se v roce 2019 děje spousta úžasných věcí!

V loňském roce Jupiter rozšířil naše povědomí o našich důvěrných vztazích, osobní síle a schopnostech vše zvládnout. Teď, s Jupiterem ve Střelci, přichází do hry nové zaměření. Jsme povzbuzováni ke zvýšení našeho kulturního a duchovního uvědomění, k rozšíření našich vyšší mysli, k rozšíření našich zkušeností a k naší věrnosti ve víru ve vesmír. Bude nám to dávat ujištění v něco vyššího než jsme my, najednou můžeme mít pocit, že děláme správné věci a že jsme duchovně chráněni - " VČECHNY VĚCI SE VYŘEŠÍ " to je to, co nám bude stále znít v hlavě..

V roce 2019 se silně budeme ztotožňovat s našimi názory, přesvědčením, vnímáním a budeme se cítit přirozenější, přímočařejší a jistější.

Budeme mít větší smysl a chuť si vytvářet vlastní příležitosti, než obvykle. Vypadá to, že přijmeme naši odvážnější, přísnější podstatu, a to je ostatně lepší pro další růst a expanzi, zvláště letos s Jupiterem v Střelci.

Saturn v Kozorohu po nás bude chtít, abychom  uspokojili všechny naše praktické potřeby.

Je to rok, který je více otevřený a velkorysý, tolerantní a inspirativní. Je zvláště důležité - více než kdy předtím - praktikovat to, co říkáme.

Rok 2019 také přeje oblasti cestování, vzdělávání, výuky, sportu, vydavatelství a cizí kultury a to až do začátku prosince.

Mějte na paměti, že se Saturnem v Kozorohu byste měli současně najít rovnováhu mezi expanzí a kontrakcí, s cílem rozpoznat, které oblasti života vyžadují velkorysejší a odvážnější přístup (Střelec) a které oblasti vyžadují větší pravomoc, konzervativním přístupem (Kozoroh).

Jupiter se cítí v pohodě ve svém domovském znamení Střelce, je autentický a dokonce až tak, že nepotřebuje tolik pomoci od vnějších planet.

Zvláště si budeme cenit upřímnosti, spravedlnosti, optimismu, nadšení, pravdivých příznivců, informátorů, průzkumníků, otevřenosti, věrnosti, dobrodružství a odvahy.

Saturn prochází svým vlastním znamením  Kozorohem po celý rok 2019. Saturn vstoupil do Kozoroha 19. prosince 2017 a bude pokračovat ve svém vlastním znamení až do roku 2020. Saturn se v Kozorohu cítí velmi dobře, idyž může působit uzavřeně, nebo úzce zaměřený na určitou oblast kde navodí atmosféru přísnosti.

Nastává čas, abychom my sami zkontrolovali svůj dosavadní život a zjistili, zda dodržujeme pravidla a plníme své povinnosti.

Býk, Panna, Štír a Ryby dostávají stabilizační energii.

Beran, Rak a Váhy se mohou zpočátku bránit tomu, co je pro ně příliš omezující.

Blíženci, Lev a Střelec této energii nerozumí a budou se muset odpovídajícím způsobem přizpůsobit.

Lev a Střelec jsou však podporováni Jupiterovým průchodem Střelce až do prosince, takže jsou ve výhodě.

Zdravotní problémy v roce 2019 mohou být častěji spojeny s boky, stehny, artritidou, revmatismem, páteří a ischiasovým nervem, zuby, kostmi, horečkami a dýchacími abnormalitami.

Uran se oficiálně přestěhuje z Berana do Býka dne 6.3.2019 a tady se zavazuje otřást naším postojem k penězům a osobnímu majetku a bude nás stavět před odvážné inovace v těchto oblastech. Můžeme očekávat změny v hodnotách, které oceňujeme, tento tranzit  trvá až do dubna roku 2026.

Rok 2019 nás vyzývá, abychom hledali lepší rovnováhu mezi naší pozorností vůči vnějšímu světu, nebo našim profesionálním / veřejným životem ( Kozoroh ) a zaměřením na rozvoj osobního života, rodiny nebo všeho domácího ( Rak )/ vnitřního světa.  Se Severním uzlem v Raku, od 2019 (do května 2020), jsme povoláni k tomu, abychom zakládali vše, co nazýváme "doma" včetně základů, které jsme si vybudovali uvnitř sebe. Musíme věnovat větší pozornost našim instinktům, našim nejhlubším potřebám a našim pocitům; a uznat význam naší rodiny a našeho osobního kruhu přátel a bezpečnosti, pocitu sounáležitosti a bezpečí, které z nich odvozujeme.

Zatímco v roce 2018 byla Venuše a Mars retrográdní ( zpětný chod ) , v roce 2019 se tyto planety retrográdní nebudou.  Láska a touha se zdá trochu jednodušší než loňský rok.

V podnikání v roce 2019,

stejně jako u všech ostatních oblastí, existují velmi různé témata, které pracují souběžně.

Jupiter podporuje spontánní, odvážný přístup k podnikání, ale Saturn chce, abychom byli konzervativní. Zatímco nás Jupiter žádá, abychom rostli, rozšířili a věřili, Saturn nás žádá o zjednodušení, otestování a zpochybňování. Možná bude zapotřebí použít náš lepší úsudek na to, co dělat, ačkoli Jupiter by raději neplánoval příliš mnoho dopředu a místo toho nechal prostor pro spontánnost, inspiraci a objev! Oba sedí tvrdohlavě a pohodlně ve svých vlastních znameních, takže nebudou chtít kompromisy. Existuje však jedna věc, na níž se Jupiter ve Střelci a Saturn v Kozorohu shodují, a to je to, že musíme být principiální, aby uspěli v obchodě a kariéře během současných tranzitů. Je to důležitý čas pro to, abychom vytvářeli správnou morální odpovědnost. Měli bychom se blížit k penězům zcela novým způsobem, 6.3.2019  Uran přechází  do Býka. Musíme se vypořádat s penězi a osobním majetkem novými způsoby a naučit se, jak se osvobodit od určitých hmotných omezení. Inovativní způsob, jak se cítit pohodlně, se může stát důležitým obchodním cílem nebo trendem. Mohou se objevit náhlé změny s penězi, cennými papíry, majetkem a příjmy, které vedou k přeměně priorit nebo hodnot. Příjem může pocházet z netradičních zdrojů nebo podnikání. Do světa podnikání přinášíme progresivní nápady. Nové způsoby podnikání, tvorby, sledování a manipulace s penězi jsou pravděpodobné. Příjem a energie, kterou dáváme do tvorby peněz, se mohou měnit. Musíme se vypořádat s penězi a osobním majetkem novými způsoby a naučit se, jak se osvobodit od určitých hmotných omezení

Co se týče lásky a vztahů, tak Střelec ( a to ani Jupiter ve Střelci ) není zvláště oddaný ,nebo přející svému protějšku, a to aby se jakkoliv zdokonaloval, nebo posunoval, takže ve vztazích žádný velký posun nečekejte.

Na druhou stranu si budeme navzájem věřit ve vztazích víc než obvykle.

Pravda a spravedlnost budou pro nás nejdůležitější. Jupiter je ve Střelci, a to v kombinaci s přísným Saturnem v Kozorohu naznačuje, že bychom mohli být méně tolerantní k lži a klamání našich vztahů než obvykle. Mohli bychom cítit potřebu společného cestování a společného učení, abychom zlepšili naše spojení. Budeme přitahováni k lidem, kteří jsou spontánní, odvážní, upřímní, stateční a nadšení. Pro ukončení roku 2019 budeme potřebovat konkrétní výsledky. Náš přístup k práci bude praktický, realistický a pozitivní. Náš úsudek bude obezřetný a zralý, ale můžeme postrádat fantazijní nebo rizikový postoj, který nám dovoluje inovovat. Musíme se naučit být pružnější a tolerantnější vůči slabým místům.

.

.

Beran

.

Rok 2019 přináší báječnou energii jak pro práci, tak pro zkoumání.


V letošním roce můžete obdržet několik zdánlivě velmi odlišných sdělení, je to období s obrovským potenciálem pro rozvoj a radost, jakmile najdete způsob, jak všechno přizpůsobit.

Může to být čas poměrně těžké práce a uznání. Jste vyzváni k zjednodušení a zefektivnění, ale také ke zvládnutí, zejména s vaší kariérou a povinnostmi.

V tomto procesu jsou nezbytné změny, a přestože se můžete cítit omezeně a případně i  pod tlakem, jsou to zlepšení, která vám budou přínosem pro nadcházející roky!

Na druhou stranu, vás Jupiter bude povzbuzovat k prozkoumávání, objevování a užívání si života co nejvíce.

To znamená, že z kanceláře nebo z vaší komfortní zóny někdy vystupte.

Dobrodružství, cestování a učení mohou být nyní na programu, a to může být pro vás nesmírně uspokojující.

Další letošní silná energie se týká vašeho domova a rodinného nebo osobního života. Jste povzbuzováni, abyste věnovali zvláštní dobu těmto oblastem života, a ne jen povrchní pozornost.

Dostanete nějakou pomoc od samotného Saturnu s časovým řízením, ale můžete se cítit jako byste čas od času žonglovali, dokud se nedostanete do správné drážky.

Cílem je plně využít svůj čas, tvrdě pracovat na dosažení svých cílů, trávení času s rodinou a také mít během roku nějakou vydatnou rekreaci.

Zejména od vašeho narozeninového období dopředu v roce 2019, jste v nádherně kreativním období.

Zavíráte důležitou kapitolu ve svém životě, protože Uran se v Březnu přesune z vašeho znamení do znamení vedlejšího.

Uran byl od roku 2010 v Beranu, který vás prosazoval a ještě do 5.3.2019 prosazovat bude, abyste se ujasnili a prosadili svou nezávislost.

Uran se přestěhuje do vašeho sektoru zdrojů ( peněz )  a zůstane tam až do roku 2026, a nyní začnete fázi, ve které s penězi, obchodem a majetkem budete zacházet zcela jinak.

Může to být čas nějakého nepokoje a nepředvídatelnosti, ale také inovace a pokrok v těchto záležitostech.

Změny v těchto oblastech se mohou uvolnit na období příležitosti s vaší prací a zdravím od konce srpna do září.

Rok 2019 může být aktivní a uspokojivé období pro publikování, sdílení vašich nápadů a učení nových dovedností, které podpoří nadcházející kariéru, a to od prosince až po většinu roku 2020.

Do prosince se budete cítit nejen ambicióznější, ale i schopnější zvládnout vaše ambice a dosáhnout vašich cílů!

Vydáváte se na cestu, která je  nejsilnějším obdobím pro vaše cíle ve vašem životním životě.

.

.

Býk

.

V roce 2019 jste v nádherném období pro sebeobjevování


Uran do vašeho znamení vstupuje mnohem důsledněji od března a Jupiter se dal do posilování vašeho intimního světa. Potenciál růstu a zlepšení je obrovský.

Jupiter v solárním osmém domě až do prosince je silný pro váš intimní život. Toto je období, které je potenciálně bohaté pro užívání soukromého času, pro lepší sebeuvědomění nebo pro rozvoj blízkého vztahu. Je to také silný vliv na získání podpory druhých, což může mít formu půjček nebo morální podpory. Láska je v roce 2018 bohatá a hluboká.

Ale když vyvíjíte bohaté, hluboké spojení s člověkem nebo projektem, prozkoumáváte i svoji nezávislost, protože Uran bude ve vašem znamení 7 let.

Jste přirozeně znamením milujícím mír, ale s Uranem ve vašem znamení může být svoboda pro vás důležitější než si v dnešních dnech mír udržet, a to je radikální změna na některých úrovních.

Lidé kolem vás mohou mít pocit, jako kdyby se byli zcela novým člověkem a to od 6.března 2019 a dále.

Uran probudí vaše vědomí do oblastí vašeho života, v nichž jste se cítili omezeni. Mohou existovat neočekávané události, které vás osvobodí od omezování. Může docházet k výbuchům nadšení. Může dojít k významnému zlomu z minulosti, který pohání váš život dopředu. Důležité je sledovat to co se vám nelíbí a jednat, nežli o tom mluvit. Uranské tranzity mohou být časy, kdy je ve vašem životě nový vliv, člověk nebo cesta, která se dramaticky odchyluje od vaší normální podoby. Ti, kteří se narodili od 20. do 27. dubna, jsou tímto tranzitem nejvíce zasaženi v roce 2019, zatímco tato energie je pro zbytek znamení míchána.

Vaše mentální vyhlídky, systémy víry, studie a osobní zájmy zůstávají v letošním roce silným zaměřením. V roce 2019 jste vyzváni k tomu, aby se vaše každodenní záležitosti dostaly do pořádku, kromě zvýšené pozornosti k vašim vynalézavějším snahám. K dispozici jsou detaily, které je třeba zvládnout! Vývoj dovedností se může zdát trochu únavný se všemi vašimi většími zájmy v hře, ale může to být velmi užitečné a obohacující, a možná docela nezbytné.

Využijte sílu Marsu ve znamení od poloviny února do posledního březnového týdne, abyste mohli posunout osobní plány a zájmy. Láska a tvořivost jsou v obzvlášť dobré podobě koncem srpna až do konce září. Pocity mohou do vašeho života vstoupit velmi náhle - jako hvězdný výbuch na emocionální úrovni. Přesto se letos v lásce objevují komplikace - věci je třeba třídit.  Dlouhodobé přátelství mohou být v tomto roce vytvořeny, zejména prostřednictvím sítí, osobních zájmů, studií, internetu a dlouhých vzdáleností. Možná existují určité konflikty mezi přáteli a milenci, nebo rozmazané hranice v konkrétním vztahu. Máte ku pomoci Saturn a Pluto a ti vás povzbuzující, abyste zjednodušili a zlepšili svůj život v letošním roce. Neptun vás po celou dobu inspiruje s Uranem k vzrušujícím a náročným změnám. Saturn podpora vašeho znamení vás  pomáhá udržet uzemněné a stabilní, a to i se všemi změnami a novými touhami.

.

.

Blíženci

.

Rok je potenciálně velmi silný pro ty, kteří hledají šťastné partnerství.


Lidé budou mít tendenci být ve vašem životě napomáhající, užiteční a pozitivní.

Pravděpodobně prožijete hodně radosti z vašich vztahů a pravděpodobně i něco zvláštního.

Současně máte nějaké rozdělení ve vašem intimním životě nebo ve sdílených financích, emoční a finanční podpoře. Saturn a Pluto i nadále prosazují váš intimní sektor a vyžadují, aby jste to napravili.

Saturnu se ve skutečnosti nejedná o to, že by chtěl krátkodobé štěstí, neboť se mu jedná o dlouhodobý úspěch. Takže pokud potřebujete vyřešit nějaké dočasné nepohodlí týkající se financí, vztahů a osobního pohodlí, abyste narovnali svůj život, pak je tady Saturn a udělá pořádek pokud mu to dovolíte. Například, pokud jste na něčem závislí např. prostřednictvím nezdravého zvyku nebo závislosti, detoxikační období může být náročné, ale v dlouhodobém výhledu to zcela stojí za to. To je to, o čem je tranzit Saturnu.

Společenský život se usadí a stává se více předvídatelný, nebo alespoň méně nejistý.

Zatmění pro vás v tomto roce jsou většinou zaměřeny na finance, majetek a majetnost. Jste povzbuzení zlepšit svoji schopnost spoléhat se na sebe a zvýšit svůj příjem a vy máte všechny správné nástroje.

Výkonné období pro přesun osobních plánů vpřed a pro uplatnění sami přichází od prvního dubna do poloviny května. Obzvlášť kreativní období pro váš domov a rodinný život je pravděpodobné od posledního týdne od srpna do září.

Vztahy budou bohaté i komplikované. Nové nápady jsou skvělé. Může existovat všeobecná nejistota ohledně směrů kariéry nebo směrů života. Budete mít jisté zlepšení ve svém životě, pokud upustíte z nezdravých očekávání a tlaků. Budete snadněji respektovat řád. V této době byste mohli narazit na užitečnou osobu nebo projekt, který může změnit váš život, zejména v souvislosti s kariérou.

.

.

Rak

.

Téma zahrnující partnerství a nezávislost, spolu s vaší prací, zdravím a zvyky.

.

Zaměřujte se stále více na partnerství a spolupráci s ostatními, stejně jako na nové téma, ve kterém prozkoumáte svou schopnost postavit se na své dvě nohy.

Budete skutečně povzbuzeni, abyste se ujali vedení! Součástí těchto snah je zlepšení programů sebeobsluhy a vašeho zdraví a zvyků. Ve vaší každodenní rutině a vaší práci můžete objevit více radosti v tomto roce, a to vám pomůže prosperovat napříč celým spektrem.

Zvýší se dostupnost práce, stejně jako vaší radosti z toho, že budete vidět  každodenní smysl. Rok 2019 může být rokem vyšší spokojenosti s prací a profesionálním naplněním. Mohou existovat časy, kdy máte pocit, že žonglujete, protože často prožíváte volání k prozkoumání za každodenní smyslu. Cestování, publikování, sdílení a vzdělání mohou soutěžit o váš čas.

Oblasti nejistoty a zmatku, mohou být v hledání  potenciální inspirace, vzděláním, cestováním, publikace, systémy víry a osobními filozofiemi. V letošním roce se však budete pravděpodobně cítit více zaměřeni, na zakotvení a účelnost, než obvykle. Partner nebo zvláštní přítel vám pomůže posílit vaše nápady, nebo spojíte s rozšířenou rodinou nebo s lidmi, s nimiž sdílíte společný zájem, může to být obzvláště obohacující. Partner nebo vztah vás může inspirovat k dosažení nových výšin, prozkoumání nových míst nebo nápadů nebo pro naučení nové dovednosti.

Velký posun v tomto roce znamená, že Uran překračuje váš sociální sektor, který vzrušuje aktivity a spojení se skupinami a přáteli pro lepší část příštích sedmi let. Mohou existovat nové přátelství nebo měnící se zájmy, které vás spojují s novým davem. Neobvyklost nových lidí bude hrát ve vašem životě velkou a příjemnou roli. Uran opouští vaši kariéru a reputaci a tyto oblasti se pravděpodobně stabilizují

Výjimečná doba pro studium, zájem, psaní a komunikaci nebo tranzit vzniká od posledního týdne od srpna do září, kdy se soustředěné zaměření na třetí solární dům naznačuje, že byste měli mít oči a uši otevřené pro vzrušující projekty.

Uranovým pohybem se také budete cítit méně vzdorovitými a už nebudete mít pocit, že jste zpochybňováni zbytkem světa.

.

.

Lev

.

Romantika, tvořivost, práce, služba a zdraví.

.

Jupiter je nyní ve vlastním znamení a cestuje šťastně do vaší oblasti radosti a srdce.

Tento tranzit poskytuje skvělý náskok vašemu duchu. Jste motivováni k tomu, abyste usilovali o vaše touhy srdce.

Romantické a tvůrčí aktivity vás rozšiřují a plní více než obvykle (až do prosince)po kterém Jupiter míří do již zaneprázdněného prostoru : dům práce, zdraví, rutiny a návyky. Zde funguje jeho magie, stimuluje více plnění, radost a úspěch ve svých každodenních záležitostech a inspiruje vás ke zlepšení vaší práce a zdraví.

Uran má silný vliv na vaše sociální postavení, pověst a profesní aspirace. Tento lístek jste si minulý rok předplatili a teď (od března 2019 dopředu) na něho pojedete. Tento vliv je s vámi na příštích sedm let, vzbuzuje vaše ambice a také vás povzbuzuje, abyste předefinovali to, co chcete dělat se svým životem. Možná v sobě objevíte talenty, které jste nikdy nevěděli, že máte, a to může být náhlý, vzrušující objev. Vaše životní cesta nebo profesní život se mohou nyní změnit a pro některé mohou existovat výzvy, které se týkají současných autorit, které motivují přestávku z minulosti. Je čas více experimentovat nebo věnovat pozornost alternativám týkajícím se vaší kariéry nebo pověsti. Pokud se v těchto oblastech cítíte omezení, tak od března sedíte ve vlaku, který může jet jinam.

Problémy spojené se sdílenými finančními prostředky nebo finanční podporou volají po změně . To může být skvělý čas, abyste provedli změny ve vašem současném životním stylu, které vám budou přínosem pro nadcházející roky. Budete lépe schopni spravovat svůj čas, vyvážit tvrdou práci s inspirací. Budete si více vědomi potřeby vyváženého přístupu ve vašich vztazích, s penězi a pokud jde o stravu a návyky. Zatmění v letošním roce vás také povzbudí k nalezení lepší rovnováhy pracovního odpočinku. Tranzit severního uzlu vám pomůže vyhnout se ztrátě v detailu a zvážit, alespoň z času na čas, vaše hlubší pocity a potřeby.

Zatímco máte tendenci pracovat velmi tvrdě jak v práci, tak na zdraví nebo na péči o sebe, také hledáte lepší rovnováhu ve svém životě prostřednictvím sebevyjádření, volného času a hry. Od prosince vpřed však budete pravděpodobně věnovat většinu svého úsilí praktickým záležitostem a důkladně si užívat sebe sama. Rok 2019 může být obzvlášť úrodný rok na fyzické nebo kreativní úrovni.

Je to proces dozrávání, který se děje nyní a je do značné míry zaměřen na vaši práci, služby, zdraví a návyky. Dohlédněte na to, že tento rok opět překonáte pracovní úhel. Dokonce tak vykročíte do hvězdného období pro ty oblasti života, které se s vámi drží až do roku 2020, a to začíná v prosinci. Rozvoj dovedností je nyní příznivý pro přípravu příležitostí, které toto nadcházející období slibuje.

.

.

Panna

.

Tento rok je jak stimulující, tak stabilizující.

.

Zatímco Neptun i nadále oponuje vaše znamení v letošním roce, což naznačuje určitý nedostatek směru, máte několik vnějších planet v podpůrném aspektu, včetně ambiciózního Pluta, stabilního a praktického Saturnu a vzrušujícího Uranu.

Jste v báječné pozici ke zdokonalování tvůrčích schopností, dovedností a zve vás prozkoumat nové a vzrušující témata nebo studijní obory.

Také objevíte nové způsoby, jak se vyjádřit, že se cítíte dobře.

Až do prosince jste v úžasné pozici, abyste zlepšili svůj domov a rodinný život. Může se jednat o přemístění nebo zlepšení vašich životních podmínek a uspořádání, nebo jednoduše nalezení většího potěšení a radosti ve svém domácím světě. Opatrně od Března vpřed, kdy se mohou vzrušit vaše smysly, stimulující zájem o nové dobrodružství, ať už na fyzické nebo duševní úrovni (nebo obojí).

Otvíráte svou mysl k novým myšlenkám a koncepcím a otvíráte své srdce novým zkušenostem a způsobům, jak se s tímto dlouhodobým tranzitem přibližovat k vašemu životu, který podporuje vaše snahy o malé, smysluplné změny. Je to obrovské období pro sdílení vašich nápadů, cestování, publikování, vysokoškolské vzdělávání a alternativní víry.

Zatímco v letošním roce došlo k mnoha (a velmi nezbytným) pozornostem k vašemu osobnímu životu, romanci nebo kreativním snahám, zatmění a severní uzel Měsíčního tranzitu vás povzbuzuje, abyste oslovili ostatní, zahrnuli je do svého plány, získat podporu od přátel .Je čas na získání větší perspektivy a rovnováhy.

Neptun nadále prochází váš partnerský sektor a vzhledem k tomu, že je to tak dlouhý tranzit, zůstává časem pokusů a omylů. Ostatně výsledky, které přijdou se vám budou líbit - máte podporu jak od Saturnu, tak od Neptuna.

Rok je potenciálně skvělý pro tvou kreativitu. Prozkoumáte nové způsoby vyjádření sebe sama a vaše sebedůvěra se zlepšuje, když vytáhnete ze sebe to co tam máte, pozdravíte svět s větší pozitivitou. Vaše touha bude pokročit ve svých dovednostech. Budete mít příležitost najít správnou rovnováhu mezi strukturou a spontánností, vše je v dosahu tohoto letošního roku. Poslední týden od srpna do konce září je skvělým obdobím pro osobní příležitosti.

Vaše vrozená flexibilita a adaptabilita jsou v roce 2019 silnější. Více než obvykle, nechcete, aby vám bylo řečeno, co si myslíte, a máte tendenci prozkoumat a experimentovat s novými myšlenkami a koncepty. Zároveň rozšiřujete svůj vnitřní život a domácí svět, čímž výrazně zlepšujete své životní podmínky a rodinné vztahy.

.

.

Váhy

Energie pro učení, spojení, studium a sdílení.

Je to čas nových zájmů a motivační komunikace. Nové kanály pro komunikaci se mohou otevřít. Bude se také jednat o vaše přepracováním a renovaci vašeho domácího života nebo rodinných vztahů v tomto roce, a do prosince by jste se tomu měli věnovat. Ve skutečnosti se vydáváte na dlouhou cestu pro zlepšení vašeho osobního života

Uran nechává za sebou šrámy v partnerství, které se vrstvily 7 let a nyní se přesouvá do vašeho intimního sektoru.

Neočekávané události a pocity jsou stimulovány, pokud jde o váš intimní život, finanční život a podporu. Na určité úrovni hledáte více svobody ve vaší  sexualitě, ve vašich vztazích.. Vaše hodnoty se mění, když se odpojujete od určitých spojení ve vašem životě, o kterých jste předtím přemýšleli jen málo. Změna okolností může přispět k této nové filozofii života nebo novému myšlení.

Když severní uzel prochází znamením Raka, získáváte nějaké silné povzbuzení k tomu, abyste jste se zúčastnili svého pracovního života s větší emocionální otevřeností, srdcem a vychováváním nebo péčí. Je čas nastolit lepší rovnováhu mezi prací a domovem. Je to období, kdy se tam častěji vyskytujete, i když to není vaše přirozená náklonnost v tomto bodě vaší životní cesty

Toto je silné období pro získání větší důvěry ve vaše studium a učení. V letošním roce se s ostatními lépe spojíte. Vaše myšlení je obzvláště pozitivní, a to vám otevírá nové příležitosti. Ve vašem každodenním životě je více zvědavosti, pohybu a živosti. Dávejte pozor na nadměrné sebezničování a to tím, že jste si přibrali příliš mnoho práce nebo příliš mnoho osobních zájmů.

Příliš mnoho dobře myšlených věci se může stát obtížnými.

Neptun a Jupiter vám připomene, kde jsou vaše hranice a limity.

Vaše sny jsou velké, ale také si držíte nohy na zemi.

Vstupujete do období uvědomění si, abyste narovnali svůj domov, rodinu, osobní život nebo životní podmínky, a to je zvláště dobré, odměňující a uspokojující.

.

.

Štír

.

Vaše osobní finance se dostanou do příznivého vývoje.

 

znamená to pocity hojnosti, spokojenosti a přináší ziskové a produktivní období, pokud se vyvarujete úskalí nadměrného překonávání.

Pravděpodobně se budete cítit více sebejistě a nadšeně nad vaší schopností vydělávat na živobytí a můžete se rozhodnout jak chcete.

Mohou existovat příležitosti ke zlepšení vaší budoucí finanční situace. Významný nákup nebo prodej je možný letos. Mějte na paměti, že dobrý pocit vás může přivést do obchodů a když dočasně zapomenete na budoucnost můžete začít utrácet.

Můžete zaznamenat určité konflikty mezi vaší touhou po bezpečnosti a stabilním příjmem a vašimi potřebami pro zábavu, romantiku, tvořivost nebo potěšení. Rozšiřování vašich zdrojů je pro vás důležité, a tak s sebou nesete několik rizik a těšíte se z vaší odměny! Může to být náročné vyhovět oběma potřebám najednou. Vzrušení ve vašem romantickém a společenském životě vás může odvrátit od zvyšování výdělkové síly. Láska a peníze se mohou v letošním roce špatně promíchat, protože očekávání si mohou hrát s vaším obvykle silným zdravým rozumem.

Vzdělávací, studijní a komunikační projekty nadále spotřebovávají spoustu času, a možná ještě více než v předchozích letech.

Velké změny v dynamice úzké spolupráce (osobní i obchodní) jsou nezbytné, protože Uran se pohybuje ve vašem partnerství a otřásá status quo.

( Co kdo má, to mu zůstává )

V roce 2019 byste mohli zjistit, že si začnete více řídit, plánovat a organizovat život. V ideálním případě objevíte větší radost .

Nové události týkající se přátel, sítí nebo skupinových sdružení jsou vzrušující od posledního týdne od srpna do konce září.

Užitečný aspekt mezi Saturnem a Neptunem prospěje vaší komunikaci, tvůrčí aktivity a ve vztazích. Váš úsudek bude docela dobrý pro vytváření dlouhodobých plánů.

Vytváření snu v reálném světě může být uspokojující.

Je to skvělý rok pro rozvíjení dovedností, které vám budou velmi prospěšné při vstupu do další fáze vašeho života.

Od prosince vpřed začínáte obzvlášť silné období studia, učení a připojení.

.

.

Střelec

 

Tento rok vám Jupiter přeje.

.

Nyní je váš vládce Jupiter ve svém  znamení a to až do prosince, takže je více nežli pravděpodobné, že se budete cítit v pohodě.

V posledních letech jste se až tak dobře necítili a to především kvůli průchodu Saturnu vašim znamení, následovanému Jupiterem v pozadí vašeho Slunce.

Rok 2018 byl zdokonalením, ale také jste si prožili i odloučení. Nyní budete mít pocit, že jste zpátky ve hře a to více sebejistější než kdykoli předtím.

Tento rok se budete vyjadřovat volněji a radostněji a budete věnovat více pozornosti vašim praktickým záležitostem. Máte dvě silné planety ve vašem sektoru peněz, příjmů a osobních zdrojů ,ale budete trvat na tom, že tyto věci zjednodušíte, přetvoříte. Může to být zásadní doba pro rozvoj a pozornější sledování vašich peněz

Zatímco vás Saturn žádá, abyste byl zodpovědný za své peníze, Uran chce, abyste našli autentičtější přístup k vaší práci, každodennímu životu a rutinám. To může být občas obtížné, ale zvládnutelné. Pohybujete se k novému přístupu k vaší práci a každodenním podrobnostem vašeho života. Nepravidelné plány a možná i nějaké narušení a napětí jsou v tomto roce možné, když se přizpůsobujete tomuto vlivu. Vaše pracovní doba může být netradiční, nebo může být práce nekonvenční. Jste neklidní s rutinami a máte tendenci reagovat na vlastní vnitřní rytmus, než abyste dbali na rytmy společnosti (a přírody!). Práce, která je omezující nebo bez života, vás bude unavovat  více než obvykle. Bylo by moudré najít práci, která vás baví a máte také šanci vymýšlet a vytvořit. Můžete se také zajímat o alternativní metody v oblasti zdraví. Mohli byste těžit z jógy nebo jiných terapií mysli a těla.

Je také zajímavé poznamenat, že Uran od března opouští Váš sektor romantiky a někteří se budou usazovat.

Nejistota ohledně uspořádání nebo podmínek bydlení může být silná i v roce 2019.

Možná se budete zabývat otázkami kontroly a někteří z toho vytvoří posedlost.

Většina z roku 2019 je o průzkumu a objevu, když otestujete své hranice, vyjadřujete se a užíváte si větší důvěry.

Je to rok pokroku, je silnější zaměření na budování na báječné nové nápady.

.

.

Kozoroh

.

Je to mocný čas na to, aby vaše záležitosti byly v pořádku.

.

Když Jupiter vstoupí do vašeho znamení v prosinci na dlouhodobý pobyt, dostanete pěkný náskok energie s výhledem do budoucnosti a budete mít pocit, jako byste vyrazili.

Do té doby se Jupiter pohybuje ve vašem slunečním dvanáctém domě - pro většinu z roku 2019. Aktivity, které se konají "v zákulisí" nebo jinak soukromě, jsou obzvláště výhodné v tomto období. Toto je doba, kdy se můžete zbavit sebezničujících tendencí, hlubokých obav a hluboce zakořeněných tendencí k vinným pocitům. Jupiter se může cítit podobně jako strážný anděl v této soukromé vaší oblasti.

Meditace a ustoupení mohou být pro vás obzvláště přínosné, protože pracují na regeneraci a oživení ve vás.

Může to být také čas, kdy jste zahaleni do projektu, který ještě není připraven k zveřejnění. Možná budete potřebovat nějaký čas navíc nebo samoty, abyste mohli dokončit vše, co chcete dosáhnout.

Současně Saturn ve vašem znamení tlačí na trochu větší zodpovědnost a oživí vaše ambice. Ačkoli Jupiter a Saturn jsou velmi odlišné energie a mohou být chvíle, kdy se budete cítit  nesoustředění, ale existuje také neuvěřitelný potenciál pro nalezení zdravé rovnováhy – dobře pracovat a dobře si  odpočinout.

Saturn ve vašem vlastním znamení se může občas cítit trochu drsný i  ostrý, ale také vyrovnaný.

Je čas vrátit se na cestu a začít znovu, připravujete se na snazší časy.

Opíráte se o sebe více než obvykle.

Stavíte si svou sebejistotu. Saturn je ve skutečnosti váš planetární vládce a rozumíte jeho energiím.

Stejně tak Saturn dostává krásný, i když jemný podklad z Neptunu v tomto roce a je to skvělý systém podpory, ne nutně v klasickém smyslu, ale na úrovni víry a inspirace. Budete mít letošní rok lepší v komunikaci a sebevyjádření. Studium probíhají velmi dobře i v roce 2019.

Budou existovat chvíle, kdy budete vyvedeni z bludných snů..

Jinak je to skvělé období pro rozšíření vaší mysli o nové možnosti, a to i v případě, že všechny podrobnosti ještě nejsou vykresleny.

Uran odchází z vašeho domova a rodinného sektoru v březnu, tentokrát na dobro. Skončíte s nejistotu ohledně toho, jaké budou vaše životní podmínky či rodinné záležitosti.

Uran ve vašem solárním pátém domě je relativně nováčkem a dlouhodobým hostujícím, který přináší vzrušení, ale také možnou nestabilitu v mileneckém životě.

Objevíte své vnitřní dítě a dostanete se do kontaktu s vaší kreativní múzou a v tomto procesu může docházet k nějakým výkyvům.

Tyto věci nejsou něco, co můžete naplánovat nebo ovládat!

Možná přitahujete do svého světa neobvyklé, progresivní, alternativní nebo nestálé lidi, a to zejména na romantické úrovni.

Můžete se také zabývat otázkami nezávislosti a osobní svobody svých dětí.

Celkově je to svobodná cesta, která vás uvolní a povzbudí k tomu, že budete vyjadřovat sami sebe více přirozeně a kreativně.

Rok je intenzivně zaměřen na Kozoroha, což znamená, že se stále zaměřujete na rozvoj osobnosti a nezávislost, sebeúcty a sebevyjádření. Máte také silný tlak na vyvážení tohoto všeho v partnerství.

.

.

Vodnář

.

Neustálý důraz Neptuna na vaše ztišení.


Další rok relativního ticha, stažení a odpočinku.

Přechod Jupitera do vašeho sociálního sektoru po většinu roku pomáhá všemu kolem.

Na jedné straně jste nakloněni k sobě, pracujete v zákulisí. Na druhou stranu máte radost z společenské podpory.

Dobíjení vaší energie řešíte a i tento rok budete řešit sdílení různých situací s lidmi, ale jen s takovými u kterých vidíte zpětnou vazbu obdivu.

Další velkou změnou v letošním roce je, že váš planetární vládce, Uran, se přestěhuje do znamení Býka na dlouhou trasu - až do roku 2026. Býk  je pevné znamení - tvrdohlavé, vytrvalé a loajální jako ty, ale pochází  z rodiny Země než z vašeho vzduchu a nikdy nepochopíte jeho energii (pokud nemáte ve svém radixu silně zastoupeného Býka). Nyní, když váš planetární vládce sedí v jeho znamení pro nadcházející roky, si budete muset, že vaše rozevlátost bude držena při zemi. Žádné obavy - máte k tomu spoustu času.

Zajímavé je, že když se vnější planeta přesune k novému znamení, je to nejen to, kam jde, ale co zbylo.

Důvodem je to, že ovlivňuje určitou oblast vašeho radixu mnoho let, což vyvolává změny i nestabilitu.

Nyní Uran přechází váš sektor domova a rodiny (začíná v březnu), a to jsou oblasti nějakého otřesu. Pokud jste byli zakořeněni na jednom místě, může se to změnit, i když jste se ve své pozici cítili dobře.

Může dojít ke změnám, nebo pro některé je to něco, co je nyní nutné.

Někteří se mohou stěhovat a pro některé to může být relativně náhlé. Jiní hledají změnu uvnitř svých domovů, nebo v domácím prostředí, kde může být s tímto spojeno hodně práce.

Váš intimní svět získá od posledního srpnového týdne podporu až do září. Je to skvělý čas pro blízké vztahy, rodinný život, půjčky a podporu.

Rok 2019 je rokem nových příležitostí, projektů a přátelství nebo skupinových sdružení.

Je to jedno z nejlepších období za dvanáct let, kdy se můžete spojit s podobně smýšlejícími lidmi a těšili se z dobré společnosti.

Současně zatmění a severní uzel poukazují na důležitou dobu pro zlepšení vašich zvyků, plánů a pracovních nebo zdravotních postupů.

.

.

Ryby

.

Kladení velkého důrazu na váš společenský život, kariéru a zodpovědnosti.

.

Vypadá to, obdržíte skvělou zpětnou vazbu pro svou práci, úsilí nebo talent, a to vás bude inspirovat, abyste udělali to nejlepší

Je to výjimečný rok pro pracovní úspěch a lepší vztahy s šéfy, rodiči, učiteli a podobně.

Lidé na vysokých místech vás najednou uvidí.

Nebo se ujmete manažerské role a v této roli se budete cítit dobře. Pamatujte, že mít plán, nebo dobře definovaný cíl může zlepšit váš život.

Znovu v letošním roce (a část dalšího) Saturnův vliv může pro některé zhoršit obchodní příjmy, avšak vliv Jupitera je vynikající pro vaši reputaci a kariéru.

Od března se mohou ustálit, vyrovnat a stabilizovat vaše zdroje a finance.

Nové zájmy mohou přijít náhle v tomto roce .

Budete mít  silnou potřebu rozvíjet se na duševní úrovni a navštívit zajímavá místa.

Báječně posilující aspekt ve hře po většinu roku zahrnuje váš vládce Neptun a jeho stabilizační aspekt vůči Saturnu. Jedná se o jemný, ale užitečný tranzit, který podporuje vaše úsilí.

Budete mít šanci přejít vrchol, nebo tuto příležitost s klidem nechat plavat.

Podporu čekejte od přítele.

Osobní a profesionální cíle se mohou setkat.

Snažte se vyhnout extrémům a hledat vyváženost pro dosažení nejlepších výsledků. Neptunův průchod vaším znamení je zárukou podpory.

Láska může být v letošním roce nepředvídatelná a to díky severnímu uzlu, který vás povzbuzuje, abyste jednali kreativně i romanticky.

Dejte  vyniknout svým zvláštním vlastnostem a vyjadřujte se svobodněji a spontánněji.

Od posledního týdne od srpna do konce září vzniká pěkné období pro partnerství.